قیمت فلنج پیچی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00360.html
فلنج 
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹

خودروهای پیش‌فروش شده به زودی تحویل می‌شود

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از وزارت - قیمت فلنج پیچی - صنعت معدن و تجارت، اکبر صادقی با اشاره به بازدید از شرکت خودروسازی سایپا، گفت: هدف از این بازدید، نظارت عالیه بر شرکت‌های تحت نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین پیگیری دستور وزیر مبنی بر بهبود وضعیت تولید خودرو است.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

وی با اشاره به تاخیر خودروسازان در تحویل خودروهای پیش - قیمت فلنج پیچی - فروش - قیمت فلنج پیچی - شده، افزود: علت تأخیر در تحویل خودروها، تحریم - قیمت فلنج پیچی - و به تبع آن مشکل در واردات مواد اولیه قطعه‌سازی بود که با تدابیر و مساعدت مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت این مشکل تا پایان بهمن ماه حل می‌شود و خودروسازان می‌توانند به تعهدات خود عمل کنند.

Threaded_flange فلنج دنده ای

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره اعلام قیمت جدید خودروها تاکید کرد که در - قیمت فلنج پیچی - افزایش قیمت ها، - قیمت فلنج پیچی - حقوق مصرف‌کنندگان و مشتریان در نظر گرفته شده است.

Threaded_flange فلنج دنده ای

انتهای پیام/

Socket weld flange فلنج ساکت

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن