فلنج نفت قم

جهت خرید انواع فلنج در قم و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00057.html
فلنج 
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹

تامین نهاده‌های کشاورزی و امور دام، اولویت وزیر جهاد کشاورزی است

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در شرایط فعلی موضوع تامین کود، نهاده و خوراک دام و طیور، اولویت اصلی وزیر جهاد کشاورزی است و در تمام جلسات آن را پیگیری می‌کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا طهماسبی امروز در ششمین نمایشگاه نهاده‌های - فلنج نفت قم - کشاورزی اظهار کرد: موضوع تامین کود، نهاده‌ها، خوراک دام و طیور برای وزیر جهاد کشاورزی بسیار مورد اهمیت است و در تمام جلسات آن را پیگیری می‌کند.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

وی افزود: ما به دنبال بهره‌گیری از بخش خصوصی برای تامین - فلنج نفت قم - نیاز این بخش هستیم و معتقدیم که بخش خصوصی است که باید در این - فلنج نفت قم - زمینه فعالیت کند.

Threaded_flange فلنج دنده ای

طهماسبی - فلنج نفت قم - گفت: اولین هدف ما حفاظت و صیانت از محیط زیست و بالندگی آن است زیرا همه آنها - فلنج نفت قم - بسترهای تولید هستند و منجر می‌شود که ما زندگی بهتری داشته باشیم.

Blind Flange فلنج کور

وی گفت: هر چقدر ما (تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان نهاده‌های کشاورزی) بتوانیم محصول سالمی تامین و به گیاه دهیم در نهایت محصول سالمی نیز - فلنج نفت قم - به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

Socket weld flange فلنج ساکت

طهماسبی با اشاره به اینکه میزان تولید سموم پرخطر در کشور کاهش یافته است تصریح کرد: این رقم از 24 درصد به 8.8 درصد رسیده که شاهکاری به حساب می‌آید که این امر با همت و فعالیت بخش خصوصی محقق شده است.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به کمبود تولید بذور هیبرید در کشور گفت: ما نیازمند 600 میلیون بذور هستیم که تنها 20 میلیون آن در کشور تولید می‌شود به همین منظور باید با کمک بخش خصوصی این کسری را جبران کرد؛ واردات بذر در اولویت یک اختصاص ارز قرار دارد تا نیاز کشاورزان تامین شود.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

وی گفت: وابستگی ما به بذور هیبرید بالاست اما با توجه به نیاز روزافزونی که با توسعه گلخانه‌ها - فلنج نفت قم - در کشور ایجاد شده است امیدواریم با همراهی بخش خصوصی - فلنج نفت قم - این امر تامین شود.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

انتهای پیام/

Threaded_flange فلنج دنده ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن