فلنج مشهد

جهت خرید انواع فلنج در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00019.html
فلنج 
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹

تامین نهاده‌های کشاورزی و امور دام، اولویت وزیر جهاد کشاورزی است

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در شرایط فعلی موضوع تامین کود، نهاده و خوراک دام و طیور، اولویت اصلی وزیر جهاد کشاورزی است و در تمام جلسات آن را پیگیری می‌کند.

به گزارش - فلنج مشهد - خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا طهماسبی امروز در - فلنج مشهد - ششمین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی اظهار کرد: موضوع تامین کود، نهاده‌ها، خوراک دام و طیور برای وزیر جهاد کشاورزی بسیار مورد - فلنج مشهد - اهمیت است و در تمام جلسات آن را پیگیری می‌کند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

وی افزود: ما به دنبال بهره‌گیری از بخش خصوصی برای تامین نیاز این بخش هستیم و معتقدیم که بخش خصوصی است که - فلنج مشهد - باید در این زمینه فعالیت کند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

طهماسبی گفت: اولین هدف ما حفاظت و - فلنج مشهد - صیانت از - فلنج مشهد - محیط زیست و بالندگی آن است زیرا همه آنها بسترهای تولید هستند و منجر می‌شود که ما زندگی بهتری داشته باشیم.

Threaded_flange فلنج دنده ای

وی گفت: هر چقدر ما (تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان نهاده‌های کشاورزی) بتوانیم محصول سالمی تامین و به گیاه دهیم در نهایت محصول سالمی نیز به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

Blind Flange فلنج کور

طهماسبی با اشاره به اینکه میزان تولید سموم پرخطر در کشور کاهش یافته است تصریح کرد: این رقم از 24 درصد به 8.8 - فلنج مشهد - درصد رسیده که شاهکاری به حساب می‌آید که این - فلنج مشهد - امر با همت و فعالیت بخش خصوصی محقق شده است.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

وی در ادامه صحبت‌های خود - فلنج مشهد - با اشاره به کمبود تولید بذور هیبرید در کشور گفت: - فلنج مشهد - ما - فلنج مشهد - نیازمند 600 میلیون بذور هستیم که - فلنج مشهد - تنها 20 میلیون آن در کشور تولید می‌شود به همین منظور باید با کمک بخش خصوصی این کسری را جبران کرد؛ واردات بذر در اولویت یک اختصاص ارز قرار دارد تا نیاز کشاورزان تامین شود.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

وی گفت: وابستگی ما به بذور هیبرید بالاست - فلنج مشهد - اما با توجه به نیاز روزافزونی که با توسعه گلخانه‌ها در کشور ایجاد شده است امیدواریم با همراهی بخش خصوصی این امر تامین شود.

Socket weld flange فلنج ساکت

انتهای پیام/

Slip on Flange فلنج اسلیپون

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن