فلنج قزوین

جهت خرید انواع فلنج در قزوین و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00037.html
فلنج 
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹

خودروهای پیش‌فروش شده به زودی تحویل می‌شود

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از وزارت صنعت معدن و تجارت، اکبر صادقی - فلنج قزوین - با اشاره به بازدید - فلنج قزوین - از شرکت خودروسازی سایپا، گفت: هدف از این بازدید، نظارت عالیه بر شرکت‌های تحت نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین پیگیری دستور - فلنج قزوین - وزیر مبنی بر بهبود وضعیت تولید خودرو است.

Threaded_flange فلنج دنده ای

وی - فلنج قزوین - با - فلنج قزوین - اشاره به تاخیر خودروسازان در تحویل خودروهای پیش فروش شده، افزود: علت تأخیر در تحویل خودروها، تحریم - فلنج قزوین - و به تبع آن مشکل در واردات مواد اولیه قطعه‌سازی بود که با تدابیر و مساعدت - فلنج قزوین - مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت این مشکل تا پایان بهمن ماه حل - فلنج قزوین - می‌شود و خودروسازان می‌توانند به - فلنج قزوین - تعهدات خود عمل کنند.

Socket weld flange فلنج ساکت

مدیرکل دفتر بازرسی و - فلنج قزوین - ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره اعلام قیمت جدید - فلنج قزوین - خودروها تاکید کرد - فلنج قزوین - که در افزایش قیمت ها، حقوق مصرف‌کنندگان و مشتریان در نظر گرفته شده است.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

انتهای پیام/

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن