فلنج شیر یزد

جهت خرید انواع فلنج در یزد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00083.html
فلنج 
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸

واکنش وزیر صنعت به اعتراض امروز برخی خریداران خودرو

وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به اعتراض امروز برخی خریداران خودرو در مقابل این وزارتخانه گفت: خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش‌فروش شده‌اند، مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شوند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به اعتراض امروز برخی خریداران خودرو در مقابل این وزارتخانه اعلام کرد : خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش‌فروش شده‌اند، مشمول افزایش قیمت‌های جدید - فلنج شیر یزد - نمی‌شوند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

امروز برخی از خریداران خودروهای داخلی در اعتراض  به برخی - فلنج شیر یزد - شرایط تحویل خودرو از جمله افزایش قیمتهای اخیر در مقابل وزارت - فلنج شیر یزد - صنعت، معدن و تجارت اعتراض کردند که این موضوع واکنش - فلنج شیر یزد - رضا رحمانی - وزیر صمت - را به دنبال داشت.

Threaded_flange فلنج دنده ای

طبق اعلام این - فلنج شیر یزد - وزارتخانه، رحمانی در این زمینه اعلام کرد:" وزیر صمت در کنار مردم و مطالبه‌گر حقوق مردم از خودروسازان است. در جلسات روزهای اخیر به جد از مدیران دو خودروساز بزرگ خواسته که براساس قراردادها روند تحویل - فلنج شیر یزد - خودروها - فلنج شیر یزد - تسریع شود. قراردادهای قطعی مشمول افزایش قیمت نمی‌شود".

Socket weld flange فلنج ساکت

انتهای پیام/

Slip on Flange فلنج اسلیپون

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن