فلنج شیر کاشان

جهت خرید انواع فلنج در کاشان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00321.html
فلنج 
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۹

محموله گوشت هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ امحا شد

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز گفت: حتی یک لاشه گوسفند در حادثه سقوط هواپیما در استان البرز قابل استفاده نبود و محموله ۳۰ تنی این هواپیما به محلی که قبلا تعیین شده بود حمل و دفع و به وسیله آهک پوشیده شد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید مجید موسوی با اشاره به اینکه در هواپیمای باری 733 که - فلنج شیر کاشان - روز دوشنبه سقوط کرد، حدود 30 تن گوشت گرم گوسفندی از کشور - فلنج شیر کاشان - قرقیزستان به مقصد البرز حمل می شد، گفت: در اثر حادثه ای که ایجاد شد هواپیما سقوط - فلنج شیر کاشان - کرد - فلنج شیر کاشان - و بلافاصله در محل حادثه حضور پیدا کردیم.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز افزود: هدف از این حضور آن بود که بر مقدار - فلنج شیر کاشان - گوشتی که در حادثه وجود داشت، نظارت کنیم و تمامی لاشه های گوسفند به وسیله هفت دستگاه کامیون جمع آوری شد و به محلی - فلنج شیر کاشان - که قبلا تعیین شده بود حمل و دفع و به وسیله آهک نیز پوشیده شد زیرا این گوشت ها دیگر قابل - فلنج شیر کاشان - استفاده نبود و در این کار نیز مدیر کل دامپزشکی استان البرز نظارت داشت.

Blind Flange فلنج کور

وی اضافه کرد: حتی یک لاشه گوسفند نیز از این حادثه قابل استفاده نبود زیرا بخش زیادی از آنها سوخته بود و با توجه - فلنج شیر کاشان - به وظیفه قانونی جهاد کشاورزی، اقدام به - فلنج شیر کاشان - دفع آن لاشه ها کردیم.

Threaded_flange فلنج دنده ای

موسوی درباره ورود گوشت گوسفند بیان کرد: این گوشت ها نه توسط جهاد کشاورزی بلکه توسط بخش خصوصی از کشور قرقیزستان خریداری شده بود و قرار بود وارد فرودگاه کرج شود - فلنج شیر کاشان - و سپس از آنجا به وسیله هدایت شرکت پشتیبانی امور دام کشور و استان البرز توزیع شود که متاسفانه این حادثه افتاد.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

انتهای پیام/

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن