فلنج تخت کرمان

جهت خرید انواع فلنج در کرمان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00311.html
فلنج 
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸

واکنش وزیر صنعت به اعتراض امروز برخی خریداران خودرو

وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به اعتراض امروز برخی خریداران خودرو در مقابل این وزارتخانه گفت: خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش‌فروش شده‌اند، مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شوند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزیر صنعت، معدن و تجارت در - فلنج تخت کرمان - واکنش به اعتراض امروز برخی خریداران خودرو در مقابل این وزارتخانه - فلنج تخت کرمان - اعلام کرد : خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش‌فروش شده‌اند، مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شوند.

Blind Flange فلنج کور

امروز برخی از خریداران خودروهای داخلی در اعتراض  به - فلنج تخت کرمان - برخی شرایط تحویل خودرو از جمله افزایش قیمتهای اخیر در مقابل وزارت صنعت، معدن - فلنج تخت کرمان - و تجارت اعتراض کردند که این موضوع واکنش رضا رحمانی - وزیر صمت - را به دنبال داشت.

Socket weld flange فلنج ساکت

طبق اعلام این وزارتخانه، رحمانی در این زمینه اعلام کرد:" وزیر صمت در کنار مردم و مطالبه‌گر حقوق مردم از خودروسازان است. در جلسات - فلنج تخت کرمان - روزهای اخیر به جد از مدیران دو خودروساز بزرگ خواسته که براساس قراردادها روند تحویل - فلنج تخت کرمان - خودروها تسریع شود. قراردادهای قطعی مشمول افزایش قیمت نمی‌شود".

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

انتهای پیام/

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن