فلنج تخت کرج

جهت خرید انواع فلنج در کرج و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00094.html
فلنج 
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹

خودروهای پیش‌فروش شده به زودی تحویل می‌شود

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از - فلنج تخت کرج - وزارت صنعت معدن و تجارت، اکبر صادقی با اشاره به بازدید از - فلنج تخت کرج - شرکت خودروسازی سایپا، گفت: هدف - فلنج تخت کرج - از این بازدید، نظارت عالیه بر شرکت‌های تحت نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین پیگیری دستور وزیر مبنی بر بهبود وضعیت تولید خودرو است.

Threaded_flange فلنج دنده ای

وی با اشاره - فلنج تخت کرج - به تاخیر خودروسازان در تحویل خودروهای پیش فروش شده، افزود: علت تأخیر در تحویل خودروها، تحریم و به تبع - فلنج تخت کرج - آن - فلنج تخت کرج - مشکل - فلنج تخت کرج - در واردات مواد اولیه قطعه‌سازی بود که با تدابیر و مساعدت مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت این مشکل تا پایان بهمن ماه - فلنج تخت کرج - حل می‌شود و خودروسازان می‌توانند به تعهدات خود عمل کنند.

Threaded_flange فلنج دنده ای

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره اعلام قیمت جدید خودروها تاکید کرد که در افزایش قیمت ها، حقوق مصرف‌کنندگان و مشتریان در - فلنج تخت کرج - نظر گرفته شده است.

Blind Flange فلنج کور

انتهای پیام/

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن