فلنج تخت اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00151.html
فلنج 
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹

خودروهای پیش‌فروش شده به زودی تحویل می‌شود

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از وزارت صنعت معدن و تجارت، اکبر صادقی با اشاره به بازدید از شرکت خودروسازی سایپا، - فلنج تخت اراک - گفت: هدف از این بازدید، نظارت عالیه بر شرکت‌های تحت نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین پیگیری دستور وزیر مبنی بر بهبود وضعیت تولید خودرو است.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

وی با اشاره به تاخیر خودروسازان در تحویل - فلنج تخت اراک - خودروهای پیش فروش - فلنج تخت اراک - شده، افزود: علت تأخیر در تحویل خودروها، تحریم و به تبع آن مشکل در واردات مواد اولیه قطعه‌سازی بود که با تدابیر و مساعدت مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت این مشکل - فلنج تخت اراک - تا پایان بهمن ماه حل می‌شود و خودروسازان می‌توانند به تعهدات خود عمل کنند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت - فلنج تخت اراک - صنعت، معدن و تجارت درباره اعلام قیمت جدید خودروها تاکید کرد که در افزایش قیمت ها، حقوق مصرف‌کنندگان و مشتریان در نظر گرفته شده است.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

انتهای پیام/

Socket weld flange فلنج ساکت

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن