عکس فلنج

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00006.html
فلنج 
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸

اروپا تعرفه واردات کالا از ایران را صفر کند

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر کشور سوئیس گفت:​ اروپا تعرفه واردات کالا از ایران را صفر کند.

به - عکس فلنج - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی­ سازمان توسعه تجارت ایران؛ ­­ محمدرضا مودودی  در دیدار  با سفیر سوئیس ضمن ارزیابی محور‌های همکاری‌های تجاری دو کشور، طرفین در خصوص سازوکار مالی ویژه اروپا - عکس فلنج - برای ایران گفتگو کردند، با قدردانی از تلاش‌های کشور سوئیس به منظور کاهش نرخ ریسک در ایران و پیوستن به WTO گفت: اروپا می‌تواند نقش ویژه‌ای در شرایط خاص اعمال تحریم‌های ظالمانۀ آمریکا علیه ایران ایفا کند، گرچه متاسفانه تا امروز علیرغم دفاع لفظی اروپا از پایبندی ایران به تعهدات برجام، در عمل نتوانستیم چالش‌های پیش رو را برطرف کنیم.

Socket weld flange فلنج ساکت

وی افزود: معتقدیم که جنگ اقتصادی آمریکا تنها علیه ایران - عکس فلنج - نیست بلکه آغازی برای جنگ‌های اقتصادی - عکس فلنج - است که می‌تواند همه دنیا را درگیر کند. ایران به عنوان نمونه‌ای برای آزمایش تأثیر ابزار‌هایی است که - عکس فلنج - آمریکا سال‌ها زیرساخت‌های آن را تقویت کرده است.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: آمریکا در انتخاب ایران برای - عکس فلنج - اعمال تحریم‌ها اشتباه کرد چرا که ما در ­4 دهه - عکس فلنج - اقتصادمان را مقاوم‌سازی کرده‌ایم. همچنین با وجود 15 همسایه و واردات سالانه معادل 1000 میلیارد دلار آن‌ها از دنیا، معتقدیم که می‌توانیم تجارت خود را حفظ و حتی افزایش - عکس فلنج - دهیم. این آزمونی برای اروپا است که چگونه - عکس فلنج - می‌خواهد نقش خود را در روابط بین - عکس فلنج - المللی دنیا حفظ و ایفا کند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

تأکید بر اهمیت توسعه روابط تجاری ایران و اروپا

Lap joint flange فلنج لپ جوینت

وی اظهار داشت: ایران در برجام با 6 کشور قرارداد منعقد کرده، ولی - عکس فلنج - در حال حاضر - عکس فلنج - احساس می‌شود که ­وزن دولت آمریکا از دیگر دولت‌ها - عکس فلنج - بیشتر است و اگر اروپا برنامه‌ای هدفمند برای اعاده حیثیت بین المللی خود در برجام نداشته باشد چنان تلقی خواهد شد که دیگر هیچ معاهده‌ای با امضای کشور‌های اروپایی در دنیا و بدون موافقت آمریکا اعتبار نخواهد داشت.

Threaded_flange فلنج دنده ای

مودودی - عکس فلنج - با تأکید بر اهمیت توسعه - عکس فلنج - روابط تجاری ایران و اروپا در برهۀ حساس کنونی گفت: اگرچه بخش خصوصی اروپا، به عنوان بازیگران اصلی اقتصادی کشور‌های اروپایی محسوب می‌شوند و دلواپس تنبیه آمریکا به دلیل رابطه با ایران هستند، اما در این میان از دولت‌های اروپایی انتظار داریم که از ظرفیت‌های خود در توسعه روابط تجاری با ایران بهره گیرند و پیشنهاد می‌کنیم که در تعرفه‌های تجاری خود با ایران تجدید نظر کنند. این موضوع شاید در آمار تجاری آن‌ها با ایران تأثیر چندانی نداشته باشد، کما اینکه اروپا برای برخی از رقبای تجاری ما - عکس فلنج - نیز تعرفه‌ها را کاهش داده است، اما می‌تواند این - عکس فلنج - پیام را برای دنیا و به ویژه آمریکا داشته باشد که اروپا به همکاری خود با ایران در چارچوب - عکس فلنج - برجام متعهد است.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

وی­ ضمن ابراز تأسف از اینکه کانال مالی مد نظر اروپا، صرفاً محدود به غذا و دارو است گفت: انتظار می‌رفت اروپا تجارت اقلام غیر تحریمی را در دستور کار قرار دهد و به کالاهایی، چون غذا و دارو بسنده نکند.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

مودودی­ اضافه کرد: این کانال مالی محدود - عکس فلنج - نیز علیرغم صحبت‌های وزیر اقتصاد سوئیس هنوز غیر فعال است و ما منتظر شنیدن نتایج مذاکره مقامات سوئیس با آمریکا در خصوص این کانال مالی هستیم.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

چارچوب اصلی روابط اقتصادی دو کشور بر اساس توافقات تجاری

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

در ادامه مارکوس لایتنر، سفیر سوئیس در ایران، گفت: چارچوب اصلی روابط اقتصادی دو کشور بر اساس توافقات تجاری در کمیته تجاری مشترک قبلی که در بهمن ماه سال 1396 برگزار شد، مستحکم شده و در - عکس فلنج - حال برنامه ریزی برای کمیته مشترک بعدی به میزبانی سوئیس هستیم.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

وی در خصوص سخنان وزیر - عکس فلنج - اقتصاد کشورش در خصوص راه اندازی کانال مالی اروپا ­اظهار داشت: مفهوم سخنان وزیر اقتصاد سوئیس با آنچه در رسانه‌ها منعکس شده کمی متفاوت است و وی هیچ تضمینی در این خصوص نداده است. سوئیس - عکس فلنج - در راه اندازی کانال مالی با ساز - عکس فلنج - و کار انسان‌دوستانه برای کالا‌های - عکس فلنج - پزشکی، غذا و دارو کاملاً مصمم است.

Blind Flange فلنج کور

گفتنی است؛ ­­ سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران از سفیر سوئیس دعوت کرد تا در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در ایران که در هفته اول بهمن برگزار خواهد شد، شرکت کند.

Threaded_flange فلنج دنده ای

انتهای پیام/

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن