خرید فلنج ملسی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00356.html
فلنج 
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵

اختصاصی|اسناد جدید فساد در خصوصی‌سازی آلومینیوم المهدی و هرمزال /ماجرای وام ۲۲۸میلیون یورویی و بازی با آبروی ایران

اسناد بدست آمده از مکاتبات ایمیدرو، بانک صنعت و معدن، سازمان خصوصی سازی و ... نشان می‌دهد در پسِ واگذاری المهدی و هرمزال به بخش خصوصی، نه تنها ابهامات جدی وجود دارد بلکه در این ماجرا، اقتصاد، صنعت و آبروی کشور وجه المصالحه این قرارداد قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماجرای واگذاری آلمینیوم - خرید فلنج ملسی - المهدی و هرمزال - خرید فلنج ملسی - به بخش خصوصی هر روز ابعاد جدیدتری پیدا می‌کند. درحالیکه - خرید فلنج ملسی - میراشرف عبدالله پوری حسینی در گفت‌وگوی مفصلی با - خرید فلنج ملسی - تسنیم، از - خرید فلنج ملسی - کاهش 1000 میلیارد تومانی قیمت واگذاری المهدی و هرمزال به دلیل عهده‌دار شدن خریدار برای بازپرداخت فاینانس 280 میلیون یورویی یونی‌کردیت با تضمین ساچه ایتالیا به خریدار این مجتمع خبر داده و اعلام کرده بود طی 3 سال و 3 ماه گذشته، خریدار المهدی و هرمزال نزدیک به 1000 میلیارد تومان بابت اقساط ساچه و اقساط خزانه پرداخت کرده است، اسناد و مدارک به دست آمده گویای ماجرای دیگری است.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

خرید فلنج ملسی

Threaded_flange فلنج دنده ای

بر اساس این اسناد و مدارک، با توجه به عدم بازپرداخت بدهی یونی کردیت و ساچه توسط خریدار المهدی و هرمزال که علی‌رغم تعهدات قبلی، خریدار این مجموعه، متعهد به بازپرداخت آن شده بود، به موقع و به طور کامل بدهی را نپرداخته است و این موضوع باعث - خرید فلنج ملسی - شده تا «ساچه»، پوشش بیمه‌ای را برای کشورمان معلق کند. سازمان ایمیدرو (مالک قبلی هرمزال) برای رفع این محدودیت که به اعتبار کشور گره خورده بود مجبور به جبران آن شد و - خرید فلنج ملسی - این سازمان در تاریخ 29 فروردین ماه 96، تسهیلاتی ارزی از بانک صنعت و معدن دریافت می‌کند تا اقساط مربوط به خریدار هرمزال - خرید فلنج ملسی - را پرداخت کند و در مقابل خریدار، ظرف 5 سال، تسهیلات مذکور را طی 60 قسط پرداخت کند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

خرید فلنج ملسیخرید فلنج ملسیخرید فلنج ملسیخرید فلنج ملسی

Threaded_flange فلنج دنده ای

 

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

جالب‌تر آنکه سازمان خصوصی سازی به عنوان یک سازمان دولتی، این وام را ضمانت کرده و متضمن وام خریدار المهدی و هرمزال نزد بانک صنعت و معدن شده است.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

خرید فلنج ملسی

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

این در حالی است که خریدار، حتی قسط اول این - خرید فلنج ملسی - وام را هم در موعد مقرر پرداخت نمی‌کند و لذا بانک صنعت و معدن به ایمیدرو و ایمیدرو به سازمان - خرید فلنج ملسی - خصوصی‌سازی متوسل می‌شوند تا خریدار را - خرید فلنج ملسی - متقاعد کنند که اقساط وام کلان اهدایی به وی را بپردازد.

Socket weld flange فلنج ساکت

خرید فلنج ملسی

Lap joint flange فلنج لپ جوینت

خرید فلنج ملسی

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

اقساط بانک معوق - خرید فلنج ملسی - می‌شود چون نه تنها خریدار، از پرداخت سرباز می‌زند بلکه سازمان - خرید فلنج ملسی - خصوصی سازی که ضامن است نیز اقساط معوق را متقبل نمی‌شود تا جاییکه بانک در تاریخ 16 دی ماه 96، - خرید فلنج ملسی - در نامه به کرباسیان می‌نویسد: «در صورت عدم پرداخت اقساط مزبور، امکان ادامه پرداخت قسط‌های باقیمانده به ساچه عملا وجود نخواهد داشت.»

Slip on Flange فلنج اسلیپون

خرید فلنج ملسی

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

حتی در 27 بهمن - خرید فلنج ملسی - 95 ایمیدرو هشدار داده بود: «عدم - خرید فلنج ملسی - پوشش بیمه صادراتی ساچه برای پروژه‌های ایمیدرو، توسعه بخش عظیمی از معادن و صنایع معدنی کشور را تحت - خرید فلنج ملسی - الشعاع قرار داده و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را با چالش بزرگی مواجه خواهد نمود و علاوه بر این برای اعتبار سیاسی کشور نیز تبعات ناخوشایندی در بر خواهد داشت.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

این در حالی است که پیش - خرید فلنج ملسی - از آن نیز رئیس هیئت عامل ایمیدرو در نامه‌ای به تاریخ اول خرداد 95، خطاب به معاون اول رئیس جمهور نوشته بود: «هم اکنون شرکت ایراسکو ایتالیا رسما اعلام کرده بانک‌های ایتالیایی از همکاری با آن شرکت خودداری ورزیده و حتی اعطای وام مصوب برای آن شرکت توسط بانک carige به دستور ساچه در هفته گذشته لغو گردیده است».

Blind Flange فلنج کور

خرید فلنج ملسیخرید فلنج ملسی

Lap joint flange فلنج لپ جوینت

به گزارش تسنیم، عدم پرداخت به موقع اقساط بیمه ساچه توسط خریدار المهدی و هرمزال باعث شد تا کشور و بانک صنعت و معدن و ایمیدرو در شرایط بسیار سختی قرار گیرند؛ این درحالی است که به گفته پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی، در زمان واگذاری این دو مجموعه، 1000 میلیارد تومان از قیمت خرید به منظور بازپرداخت اقساط فاینانس خارجی، از قیمت المهدی و هرمزال کاسته شد تا خریدار این دو مجموعه، خودش بازپرداخت این وام را متقبل شود - خرید فلنج ملسی - ولی خریدار نه تنها از پرداخت اقساط ساچه سرباز - خرید فلنج ملسی - زد بلکه در پرداخت اقساط وامی معادل 228 میلیون یورو را که ایمیدرو از بانک صنعت و معدن برایش گرفته بود - خرید فلنج ملسی - تعلل کرد و همه اینها به جایی ختم شد که به گفته مهدی کرباسیان، بانک‌های ایتالیایی همکاری خود با شرکت‌های ایمیدرو را قطع کردند.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

حالا سوال اینجاست که اولا چرا زمانی که خریدار المهدی و هرمزال نسبت به بازپرداخت بدهی ساچه تعلل کرد، تصمیم قاطعی گرفته نشد؟ چرا بجای تحت فشار قراردادن وی برای انجام تعهدات ارزی‌اش، وام 228 میلیون یورویی به وی اعطا شد؟ چرا سازمان خصوصی سازی در نقش - خرید فلنج ملسی - ضامن خریدار - خرید فلنج ملسی - به این ماجرا وارد شد؟ چرا پس از تعلل‌های مجدد وی در بازپرداخت این وام نیز هیچ فشار قانونی بر وی اعمال نشد؟ و ده‌ها سوال دیگر که لازم است سازمان خصوصی سازی و مراجع نظارتی و قانونی به آن‌ها پاسخ دهند؟

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

انتهای پیام/

Socket weld flange فلنج ساکت

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن