خرید فلنج ساکت

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00342.html
فلنج 
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹

تامین نهاده‌های کشاورزی و امور دام، اولویت وزیر جهاد کشاورزی است

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در شرایط فعلی موضوع تامین کود، نهاده و خوراک دام و طیور، اولویت اصلی وزیر جهاد کشاورزی است و در تمام جلسات آن را پیگیری می‌کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا طهماسبی امروز در ششمین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی اظهار کرد: موضوع تامین کود، نهاده‌ها، خوراک دام و طیور برای وزیر جهاد کشاورزی بسیار مورد اهمیت است و در تمام جلسات آن را پیگیری می‌کند.

Blind Flange فلنج کور

وی افزود: ما - خرید فلنج ساکت - به دنبال بهره‌گیری از بخش خصوصی برای تامین نیاز این بخش هستیم و معتقدیم که بخش خصوصی است - خرید فلنج ساکت - که باید در این زمینه فعالیت کند.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

طهماسبی گفت: اولین هدف ما حفاظت و صیانت از محیط زیست و بالندگی آن است زیرا همه آنها بسترهای تولید هستند - خرید فلنج ساکت - و منجر می‌شود که ما زندگی بهتری - خرید فلنج ساکت - داشته باشیم.

Lap joint flange فلنج لپ جوینت

وی گفت: هر چقدر ما (تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان نهاده‌های کشاورزی) بتوانیم محصول سالمی تامین و به گیاه دهیم در نهایت محصول سالمی نیز به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

طهماسبی با - خرید فلنج ساکت - اشاره به اینکه میزان تولید سموم پرخطر در کشور کاهش یافته است تصریح کرد: این رقم از 24 درصد به 8.8 درصد رسیده که شاهکاری به حساب می‌آید که این - خرید فلنج ساکت - امر با همت و فعالیت بخش خصوصی محقق شده است.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به کمبود تولید بذور هیبرید در - خرید فلنج ساکت - کشور گفت: - خرید فلنج ساکت - ما نیازمند - خرید فلنج ساکت - 600 میلیون بذور هستیم که تنها 20 میلیون - خرید فلنج ساکت - آن در کشور تولید می‌شود به همین منظور باید با کمک بخش - خرید فلنج ساکت - خصوصی این کسری را جبران کرد؛ واردات بذر در اولویت یک اختصاص ارز قرار دارد تا نیاز کشاورزان تامین شود.

Socket weld flange فلنج ساکت

وی گفت: وابستگی ما به بذور هیبرید بالاست - خرید فلنج ساکت - اما با توجه به نیاز روزافزونی که با توسعه گلخانه‌ها در کشور ایجاد شده است امیدواریم با همراهی بخش خصوصی این امر تامین شود.

Threaded_flange فلنج دنده ای

انتهای پیام/

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن