خرید فلنج جوشی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00373.html
فلنج 
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰

«تقصیرِ تحریم است؟» | بلایی که مسئولان سر صنعت نساجی آوردند

در روزگاری که دولتمردان سیاست‌زده می‌خواهند ناکارآمدی خود را به گردن تحریم بیندازند، فعالان صنعت ویران‌شده نساجی نه‌تنها سهم قابل‌توجهی برای تحریم در مشکلات این صنعت قائل نیستند، بلکه برخی معتقدند تحریم در مواقعی کمک هم کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم،  این روزها اقتصاد کشور و مردم گرفتار مشکلات عدیده هستند ولی برخی مسئولان با دادن آدرس‌های غلط درپی ترویج این نظر هستند که مشکلاتی که در سال جاری گریبانگیر اقتصاد کشور شده است، نتیجه تحریم‌های آمریکا بوده و سوء مدیریت مسئولان نقش حداقلی دارد، این در حالی است که بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور و مردم، هیچ ربطی به تحریم ندارد یا کمترین اثر را از تحریم می‌بیند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

یک مشکل اصلی اقتصاد کشور این روزها رکود تولید است - خرید فلنج جوشی - که اکثر صنایع کشور با آن روبرو هستند، از جمله صنعت نساجی که طی سالیان متمادی گذشته به دلیل بی توجهی دولت و سیاستگذاری های غلط اقتصادی به حال و روز بدی دچار شده است و بخش عمده مشکلات امروز صنعت نساجی هم هیچ ربطی به تحریم - خرید فلنج جوشی - ندارد، چرا که بدون تحریم هم صنعت نساجی همین حال و روز را داشت.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

فعالان - خرید فلنج جوشی - این صنعت باسابقه می‌گویند نفس هایش به شماره افتاده اما هیچ اراده‌ای برای حل مشکلات این صنعت در دولت وجود ندارند گویی صنعتی ناتنی است که محکوم به تعطیلی بوده و نباید توسعه ای پیدا کند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

صنعت - خرید فلنج جوشی - نساجی در ایران دارای قدمتی طولانی و یکی از مهم­ترین بخش­‌های اشتغال‌­زا است. - خرید فلنج جوشی - این صنعت در کشورهای توسعه یافته در میان نیازهای اساسی اقتصادی در درجه­‌ی سوم اهمیت پس از - خرید فلنج جوشی - موادغذایی و مسکن قرار دارد و نقش بالایی در ایجاد  ارزش افزوده­‌ی صنعتی و افزایش صادرات غیر نفتی ایفاء می‌کند. همچنین میزان سرمایه­‌گذاری ارزی برای ایجاد یک شغل در صنعت نساجی هم - خرید فلنج جوشی - در مقایسه با مابقی صنایع همچون خودروسازی، بسیار پایین است. با توجه به این موضوعات رشد صنعت نساجی باید مورد توجه جدی دولت قرار گیرد اما هنوز خبری از حمایت از این صنعت پر اهمیت در کشور نیست و ایجاد موانع جدید فعالان این - خرید فلنج جوشی - حوزه را - خرید فلنج جوشی - دلزده تر از گذشته کرده است.

Lap joint flange فلنج لپ جوینت

اما به راستی دلایل اصلی مشکلات امروز صنعت نساجی چیست؟

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

امروز تولیدکنندگان صنعت نساجی و پوشاک از سخت‌گیری بانک‌ها در ارائه تسهیلات، کوتاه بودن - خرید فلنج جوشی - دوره بازپرداخت، کمبود مواد - خرید فلنج جوشی - اولیه و نوسان قیمتها به‌عنوان مهم‌ترین موانع رونق و پویایی صنعت نساجی یاد می‌کنند. علاوه بر این تعهدات ارزی و سیاست‌های متغییر دولت در زمینه نرخ ارز هم بر حجم مشکلات آنها اضافه کرده است.

Blind Flange فلنج کور

شیبانی نایب رئیس انجمن صنایع نساجی در همین ارتباط معتقد  است:  بزرگترین مشکل ما تحریم های داخلی، محدودیت ها و - خرید فلنج جوشی - دستورالعمل هایی است که با آنها روبرو می شویم والا - خرید فلنج جوشی - تحریم های خارجی بیشتر به ما کمک کرد و به ما انگیزه داد. امروز قاچاق رقیب صنعت نساجی و پوشاک است باید کاری کنیم که محصولات - خرید فلنج جوشی - داخلی از لحاظ قیمت و کیفیت چنان مطلوب باشد که بتواند با جلب رضایت خریداران داخلی،  کالای - خرید فلنج جوشی - قاچاق را از فهرست انتخاب مردم حذف کند.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

*رئیس انجمن نساجی|بانک جهانی 3 دهه پیش فاتحه صنعت نساجی - خرید فلنج جوشی - ایران را خوانده بود

Slip on Flange فلنج اسلیپون

*به نعمت‌زاده گفتم ترکیه دارد - خرید فلنج جوشی - ما را لُخت می‎کند، چرا متوجه نیستید؟

Threaded_flange فلنج دنده ای

 بصیری رئیس انجمن نساجی هم  با ابراز - خرید فلنج جوشی - اینکه "امسال پنجمین سال رکود را - خرید فلنج جوشی - پشت سر می‌گذاریم"، می‌گوید: بلایی که تعرفه ترجیحی سر ما آورد اصلاً قابل گفتن نیست. من به آقای نعمت­‌زاده گفتم "این ترکیه دارد ما را لُخت می­‌کند"! نعمت‌زاده گفت "حالا که ما با هزار بدبختی یک شرکت خارجی پیدا کردیم که حاضر به سرمایه گذاری در ایران است آن را هم فراری می­‌دهید؟!"، گفتم "آقا، اینها دارن ما را لُخت می­‌کنند! شما چرا متوجۀ این قضیه نیستید؟".

Threaded_flange فلنج دنده ای

وی معتقد است"اگر دولت به من اختیار می‌داد - خرید فلنج جوشی - به‌روح پدر و مادرم در سه سال - خرید فلنج جوشی - نساجی ایران را درست می­‌کردم، اما متأسفانه اجازه نمی­‌دهند"،  - خرید فلنج جوشی - با ادامه این شرایط درِب تمام کارخانجات نساجی به‌زودی بسته می‌شود که ان‌شاءالله آن روز زنده نباشم.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

بصیری می گوید: ما تا سال 1364 تا 1365 اصلاً معضلی به‌نام قاچاق نداشتیم. ما به آلمان و ایتالیا صادر - خرید فلنج جوشی - کردیم - خرید فلنج جوشی - این در حالی است که استاندارد آلمان و ایتالیا بسیار بالا است، استاندارد فرانسه و انگلیس خیلی بالاست، ما بزرگترین صادرکنندۀ لباس پلیس کشور انگلیس بودیم. انگلستانی که خودش تولیدکنندۀ پارچۀ فاستونی دنیا بود، خریدار لباس فاستونی پلیس از ایران بود. ما از سال‌های 48 تا 54 صنعت نساجی کشور در بازارهای صادراتی حرف برای گفتن داشت. از سال - خرید فلنج جوشی - 1332 و توجه جدی سازمان برنامه و بودجه به صنعت نساجی تعداد کارخانه‌های این بخش افزایش پیدا کرد و تا سال 57 به 8 هزار - خرید فلنج جوشی - واحد نساجی رسیدیم. این آمار شوخی نیست چه بلایی به سر ما آوردیم که امروز توان فعالیت نداریم!! امروز تولید پنبه کشور از 254هزار تن به 50هزار تن رسیده، از آن طرف تعداد کارخانجات هم - خرید فلنج جوشی - بیشتر شده است. با درنظرگرفتن جمعیت 80میلیونی کشور ما حداقل به 1 میلیارد و سیصد میلیون پارچه نیاز داریم که برای تولید این پارچه‌ها 180هزار تن تا 200هزار تن پنبه باید تهیه شود. اما ما پنبه نداریم!

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

وی با اعلام اینکه متأسفانه در حال حاضر به‌جای حمایت از تولیدکننده مدام آنها را ملزم به پرداخت مالیات‌های غیرمنطقی آن‌هم با دلیل ماشین‌آلات می‌کنند، - خرید فلنج جوشی - افزود: این موضوع واقعاً تأسف‌بار است. با ادامه یافتن این - خرید فلنج جوشی - شرایط درِب تمام کارخانجات نساجی به‌زودی بسته خواهد شد، البته با این قوانین به دو سه - خرید فلنج جوشی - سال هم طول نمی‌کشد. می­‌دانید 7 کیلو چک برگشتی یعنی چه؟ یک کارخانه دار با سابقه می‌گفت "من با این چک‌ها چگونه تولید کنم؟ سرمایۀ من یک مشت کاغذ است، چه‌کسی را به زندان بیندازم؟"، می‌گفت "من می­‌توانم پول کارگر، پول - خرید فلنج جوشی - بیمه و پول برق و آب بدهم؟"، در نهایت کارخانه را بست و رفت.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

*درددل تنها تولیدکننده چادر مشکی ایران؛ "تولید" حمایت می‎خواهد نه صدقه/به‌جای دستگیری، پای ما را رها کنید

Socket weld flange فلنج ساکت

دانایی هوشیار مدیرعامل شرکت حجاب شهرکرد هم با اعلام "اگر فقط از صنعت نساجی حمایت واقعی کنند همین برای - خرید فلنج جوشی - ما کافی - خرید فلنج جوشی - است"، گفت: صنعت و تولید حمایت می‌خواهد نه صدقه. در طول سال‌های اخیر بی‌مهری‌های زیادی نسبت به صنعت نساجی کشور شده اما علی‌رغم تمام این اذیت‌ها این صنعت هنوز پابرجا باقی مانده است، به اعتقاد او "هرساله حجم عظیمی از منسوجات وارد کشور می‌شود و کسی پاسخگو نیست. علاوه بر این از روشهای رسمی و غیررسمی، آزاد و قاچاق با اشکال مختلف  انواع  منسوجات وارد این کشور می‌شود، با وجود این‌همه سختی صنعت - خرید فلنج جوشی - نساجی کشور هنوز پا برجاست. اما سؤال اینجاست؛ چرا - خرید فلنج جوشی - کسی از صنعت نساجی که این‌همه منسوجات خارجی وارد کشور می‌شود حمایت نمی‌کند؟! اگر امروز به وضعیت صنایع کشور نگاه کنید به این نتیجه می‌رسید که به هیچ صنعتی به‌اندازه نساجی - خرید فلنج جوشی - و پوشاک جفا نشده است".

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

وی می گوید: - خرید فلنج جوشی - هر - خرید فلنج جوشی - زمان که صحبت حمایت از صنعت نساجی می‌شود، همه فکر می‌کنند ما وام، اِستمهال یا کسب یک امتیاز می‌خواهیم - خرید فلنج جوشی - در حالی که - خرید فلنج جوشی - اصلاً این‌گونه نیست همه چیز پول نیست به‌قول معروف نمی‌خواهیم کسی دست ما را بگیرد، پایمان را رها کند و فقط از صنعت نساجی حمایت واقعی کنند همین برای ما کافی است، گدایی هم نمی‌کنیم، انتظار داریم اگر می‌خواهید - خرید فلنج جوشی - کشور توسعه پیدا کند باید حمایت کنید.

Blind Flange فلنج کور

دولت دارد فاتحه صنعت پوشاک را می‌خواند

Threaded_flange فلنج دنده ای

افتخاری یک عضو انجمن صنایع پوشاک نیز با تأکید بر اینکه اگر تصمیم جدی برای تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک گرفته نشود فاتحه این صنعت را باید خواند، گفت: - خرید فلنج جوشی - در حال حاضر کف کارخانه مواد اولیه کافی وجود ندارد و هیچ کس هم پاسخگوی این شرایط نیست.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

*تخلفات مناطق آزاد در جنگ با "نساجی"، از کارخانه‎های صوری تا گم‌شدن محموله 900تنی

Socket weld flange فلنج ساکت

شهریاری نایب‌رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران با بیان "امروز صنعت پوشاک با افزایش واردات در حال نابودشدن است و نمی‌دانیم - خرید فلنج جوشی - برای نجات خود چه کنیم" گفت: کجای قانون مناطق آزاد واردات کالای ساخته‌شده عنوان شده است؟

Slip on Flange فلنج اسلیپون

*چرا کسی به داد صنعت پوشاک نمی رسد؟/ دبیر اتحادیه نساجی: مواد اولیه‌‌ای برای تولید نداریم

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

قدیری - خرید فلنج جوشی - دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک - خرید فلنج جوشی - با اشاره به اینکه نگرانیم با حذف تولیدکننده داخلی از بازار حضور کالاهای قاچاق در کشور افزایش بیشتری پیدا کند، گفت: ما مواد اولیه ای برای تولید نداریم هیچ کس هم به این موضوع اهمیت نمی‌دهد.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

وی با اعلام اینکه در حال حاضر مهمترین مشکل صنعت پوشاک کشور بحث تأمین مواد اولیه و نقدینگی واحدهای تولیدی بخصوص واحدهای تولیدی بزرگ است ، می گوید: منابع مادی واحدهای تولیدی به یک - خرید فلنج جوشی - سوم کاهش پیدا کرده از طرف دیگر تأمین مواد اولیه نیز به سختی آن - خرید فلنج جوشی - هم به صورت نقدی صورت می‌گیرد که همین موضوع - خرید فلنج جوشی - نیازمندی واحدها را به نقدینگی - خرید فلنج جوشی - پررنگتر کرده است.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

به اعتقاد قدیری فقط 60 میلیون دلار از کالاهای پوشاک از - خرید فلنج جوشی - مبادی رسمی و حدود 3 میلیارد دلار از مبادی غیر رسمی وارد کشور می‌شود - خرید فلنج جوشی - این آمار نشان می دهد دولت باید فکر اساسی برای قاچاق پوشاک کند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

*تحریم بهانه است آقایان اراده‌ای برای حمایت - خرید فلنج جوشی - از صنعت نساجی ندارند

Slip on Flange فلنج اسلیپون

 افتخاری به عنوان یکی از فعالان صنعت پوشاک کشور در همین ارتباط با اعلام اینکه امروز بیش از - خرید فلنج جوشی - 95 درصد از مشکلات صنعت نساجی کشور متوجه مسائل داخلی است، می‌گوید: امروز فقط تولیدکنندگان برای انتقال ارز و خرید بخشی - خرید فلنج جوشی - از مواد اولیه خود با مشکلاتی روبرو هستند که این موضوع را خود با راه حلهایی حل می‌کنند اما مشکل - خرید فلنج جوشی - اساسی مسائل داخلی کشور است که امکان فعالیت را از آنها گرفته است.

Lap joint flange فلنج لپ جوینت

وی با بیان اینکه تمام مسائل داخلی صنعت نساجی متوجه عدم سیاست گذاری های درست دولت، عدم - خرید فلنج جوشی - اجرای صحیح سیاست‌های - خرید فلنج جوشی - کلی اقتصاد مقاومت و عدم توجه به تولید داخل است، افزود: بحران امروز صنعت نساجی متوجه رفتارهای خود مدیران است. ایران بیش از 80 میلیون - خرید فلنج جوشی - جمعیت دارد اما نباید ما یک سوم بازار خود را در اختیار کالاهای قاچاق قرار دهیم.

Threaded_flange فلنج دنده ای

*چرا برای کالاهای قاچاق فرش قرمز پهن کرده‌اید؟

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

این کارشناس صنعت پوشاک با تأکید براینکه ما چرا فرش - خرید فلنج جوشی - قرمز برای کالاهای قاچاق در کشور پهن کرده‌ایم گفت: امروز روابط ایران با کشور عراق و سوریه خوب است چرا - خرید فلنج جوشی - ما نباید از - خرید فلنج جوشی - پتانسیل این کشورها برای معرفی پوشاک ایرانی و فروش آنها استفاده کنیم. چرا هیچ کس دیپلماسی موثری برای حضور تولیدکنندگان داخلی در بازارهای کشورهای منطقه انجام نمی‌دهد.امروز ترکیه و عراق در تلاش برای کسب بازارهای کشورهای منطقه هستند و جای ایران در این شرایط بسیار خالی - خرید فلنج جوشی - است.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

وی با اعلام اینکه متأسفانه مسئولین ما همچنان منتظر چشمک اروپاییان هستند، افزود: صنعت پوشاک موتور محرک اقتصاد کشور به حساب می‌آید که حمایت از آن می‌تواند نقش زیادی را در اقتصاد کشور ایفا کند.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

افتخاری در ادامه صحبتهای خود با تأکید براینکه  چرا دسترسی تولیدکنندگان را به مواد اولیه سخت کرده‌اید اظهار داشت: امروز تولیدکنندگان پوشاک کشور 10 ماهی - خرید فلنج جوشی - است که برای تأمین مواد اولیه خود با مشکل روبرو هستند حال در این شرایط وقتی به سختی تأمین مواد اولیه - خرید فلنج جوشی - انجام - خرید فلنج جوشی - می‌شود چرا هیچ حمایتی برای محصولات آنها در سطح بازار نیست چرا باید قاچاقچی و واردکننده مهره اصلی بازار باشند.

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

* تحریم بهانه و توجیه برای عدم حمایت از صنعت نساجی است

Threaded_flange فلنج دنده ای

وی در ادامه صحبتهای خود با تأکید براینکه امروز 100 درصد مشکلات صنعت - خرید فلنج جوشی - نساجی کشور متوجه نبوده سرمایه در گردش است، افزود: به نظر می‌رسد دولت تمایلی به حمایت از این صنعت ندارد. بیشتر صنعت نساجی را یک صنعت ناتنی و یا بچه سرراهی - خرید فلنج جوشی - می داند.

Slip on Flange فلنج اسلیپون

افتخاری با اشاره به اینکه - خرید فلنج جوشی - امروز تحریم یک بهانه و توجیه جهت عدم حمایت از صنعت نساجی است گفت: سوءمدیریت‌ها صنعت نساجی را به جایی رسانده که امروز نتواند در مقابل ترکیه قد علم کند این درحالی است که تاریخ صنعت نساجی کشور سابقه ای بسیار بالایی نسبت به ترکیه دارد اما حمایت دولت ترکیه از این صنعت باعث شده تا دو میلیون اشتغال در این کشور ایجاد و سهم پوشاک 18 درصد اقتصاد ترکیه باشد.

Socket weld flange فلنج ساکت

وی با انتقاد از اینکه - خرید فلنج جوشی - آقایان صنعت پوشاک و نساجی کشور را جدی نگرفته و حمایت از آن را یک امر بدیهی نمی‌دانند گفت: چرا در یک مقطعی مشوق‌های صادراتی برای تولیدکنندگان نساجی - خرید فلنج جوشی - کشور متوقف شد چرا دولت به جای حمایت فقط موانع جدید پیش پای تولیدکنندگان می‌گذارد. به نظر می‌رسد آقایان هیچ مجالی به تولید کننده نداده و فقط تمرکز خود را بر روی واردات قرار داده‌اند.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

افتخاری با اعلام اینکه صنعت نساجی قبل از تزریق پول نیازمند بازار است، گفت: ما نمی‌گوییم پول می‌خواهیم بلکه نیازمند بسترسازی دولت برای فعالیت در بازار هستیم. صنعتی که فقط به دریافت پول بسنده کند - خرید فلنج جوشی - به هیچ عنوان موفق نخواهد بود.

Cast iron flange فلنج چدنی اسپیکات

وی با اعلام اینکه قبول ندارم تحریم مشکلات صنعت نساجی را بیشتر کرده است گفت: هنوز سوءمدیریت‌ها در بخش نساجی کشور غوغا می‌کند اگر فقط از این صنعت حمایت شود به طور حتم وضعیت آن بهبود یافته و رشد اشتغال در کشور فراهم می‌شود اما متأسفانه آقایان هیچ اعتقادی به حمایت از صنعت نساجی کشور ندارند.

Blind Flange فلنج کور

انتهای پیام/

welding neck flange|فلنج گردن جوشی|گلودار|جوشی|گردن دار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن