لرزه گیر pn16 پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00086.html
لرزه گیر
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳

تولیدکنندگان سیمان پولی برای خرید مازوت با نرخ آزاد ندارند

یک کارشناس حوزه سیمان با بیان اینکه در سال گذشته که گاز کارخانجات قطع شده بود تولیدکنندگان مازوت را با قیمت ترجیحی خریداری می‌کردند، گفت: وزارت نفت می گوید مازوت را فعلا با قیمت آزاد تهیه کنید اما کارخانجات پولی ندارند.

علی محمد بد - لرزه گیر pn16 پمپ - در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه قطعی گاز کارخانجات باعث شده تا تولیدکنندگان مجبور باشند - لرزه گیر pn16 پمپ - مازوت را با قیمت بالا آنهم به صورت نقدی خریداری کنند، اظهارداشت: پیش از این کارخانجات هزینه گاز را با چندین ماه تأخیر پرداخت می‌کردند اما در حال حاضر باید پول مازوت را نقدی آنهم با قیمت آزاد پرداخت کنند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی با بیان اینکه در سال گذشته که گاز کارخانجات قطع شده بود تولیدکنندگان مازوت را با قیمت ترجیحی خریداری می‌کردند، افزود: وزارت نفت می‌گوید مازوت را فعلاً با قیمت آزاد تهیه کنید بعداً بخشی از آن را به شما برگشت می‌دهیم اما مهم اینجاست کارخانجات نقدینگی کافی برای - لرزه گیر pn16 پمپ - خرید مازوت به قیمت آزاد ندارند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

به گفته این کارشناس صنعت سیمان، در حال حاضر کارخانجات مجبور به تعطیلی و یا تعمیر واحدها در این 3 ماه قطعی گاز هستند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

به گزارش تسنیم، براساس نامه جدید شرکت - لرزه گیر pn16 پمپ - گاز به کارخانجات تولید سیمان به دلیل محدودیت مصرف گاز این بخش به مدت 3 ماه محدود شده و تولیدکنندگان باید در روند تولید از مازوت استفاده کنند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

تولیدکنندگان سیمان در واکنش به این تصمیم مدعی هستند، " این امر به معنی تعطیلی واحدها است چراکه استفاده از سوخت مازوت هزینه زیادی را به واحدها تحمیل می کند. در حال - لرزه گیر pn16 پمپ - حاضر قیمت هر متر مکعب گاز 130 تومان و قیمت هر لیتر مازوت 320 تومان است  که با محاسبه - لرزه گیر pn16 پمپ - قیمت بالای کرایه مازوت استفاده از این سوخت برای تولیدکنندگان به صرفه نیست و قیمت تمام شده - لرزه گیر pn16 پمپ - تولید را تا - لرزه گیر pn16 پمپ - حد قابل توجهی افزایش خواهد داد."

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

این در حالی است که بر اساس مصوبه اردیبهشت ماه دولت قیمت هر لیتر نفت کوره مصرفی کارخانه‌های سیمان که به شبکه سراسری گاز اتصال - لرزه گیر pn16 پمپ - ندارند و همچنین آن دسته - لرزه گیر pn16 پمپ - از کارخانه‌های سیمان که به دلیل کمبود گاز در ماه‌های سرد سال مجبور به استفاده از - لرزه گیر pn16 پمپ - نفت کوره می‌شوند، معادل قیمت گاز مصرفی بخش صنعت و معدن تعیین می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن