لرزه گیر pn16 ارزان

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00195.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵

رصد روزانه فرآیند تولید ۴۴ قلم کالای منتخب تولیدی در کشور

وزیر صنعت با اعلام اینکه روزانه ۴۴ قلم کالای منتخب تولیدی مهم کشور را رصد و فرآیند تولید آن را می‌سنجیم، گفت: میانگین تخفیفی که اتحادیه اوراسیا به ایران برای صادرات کالاها داده، ۵۶ درصد بوده و ما هم میانگین ۳۲ درصد تخفیف گمرکی به این بخش داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا رحمانی امروز در مراسم روز ملی - لرزه گیر pn16 ارزان - صادرات با اشاره به اینکه سیاست وزارت صنعت، معدن و - لرزه گیر pn16 ارزان - تجارت - لرزه گیر pn16 ارزان - این است که بخش خصوصی محور کار باشد، اظهارداشت: من معتقدم که یکی از راهکارهای پایان دادن به تحریم، حضور مردم و بخش خصوصی در صحنه است؛ این در - لرزه گیر pn16 ارزان - حالی است که امروز هم به - لرزه گیر pn16 ارزان - رئیس - لرزه گیر pn16 ارزان - اتاق بازرگانی ایران اعلام می‌کنم که از امروز، مراسم روز ملی صادرات را به اتاق بازرگانی ایران تحویل می‌دهیم. ما هم در کنار شما هستیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی افزود: - لرزه گیر pn16 ارزان - با وجود تمام مشکلات، در صحنه عمل روزانه - لرزه گیر pn16 ارزان - 44 قلم کالای منتخب تولیدی مهم کشور را رصد  و فرآیند تولید آن را می‌سنجیم، ضمن اینکه 100 قلم کالای مورد نیاز مردم را نیز در بخش بازار رصد کردیم. این 44 قلم در هفت ماه گذشته به غیر از خانواده خودرو(منهای وانت و تراکتور) و آلومنیوم، سایر کالاها روند تولید مثبت همراه با رشد را تجربه کرده اند؛ حتی 50 درصد ظرفیت خالی نیز وجود دارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رحمانی با اعلام اینکه این یک واقعیت است که تولید کشور افزایشی است؛ اما همچنان ظرفیت خالی هم وجود - لرزه گیر pn16 ارزان - دارد، گفت: در بخش کاشی و سرامیک و شیرینی و شکلات 50 درصد و در بخش آرد سازی نیز تنها 30درصد ظرفیت فعال بوده و مابقی خالی است. در - لرزه گیر pn16 ارزان - همین راستا 25 شهریورماه، برنامه عملیاتی رونق تولید در ظرفیت های خالی، - لرزه گیر pn16 ارزان - به معاون اول رئیس جمهور ارایه شده است و ما اکنون یکی از مشکلات خود را در ظرفیت خالی واحدهای - لرزه گیر pn16 ارزان - تولیدی می دانیم که - لرزه گیر pn16 ارزان - باید راه فعال سازی آنها را که عدم دسترسی به منابع مالی است، همواره سازیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر صنعت اضافه کرد: - لرزه گیر pn16 ارزان - تیمی متشکل از دانشگاهها، سازمان بورس و بانکها مامور شده اند تا راهکارهای تامین مالی تولید را بسنجند؛ در این میان، تولیدات ایرانی در شرایطی با ظرفیت خالی مواجه است که به - لرزه گیر pn16 ارزان - عنوان مثال در حوزه کاشی و سرامیک، اگرچه کشوری مثل پاکستان در همسایگی ایران، نیاز سالانه 100 میلیون مترمکعب مصرف کاشی و سرامیک دارد؛ اما از این رقم، تنها 20 میلیون مترمکعب را تولید می‌کند و مابقی را واردات صورت می‌دهد؛ پس زمینه برای صادرات کاشی و سرامیک ایران فراهم است، در حالیکه ما فقط 8 میلیون مترمکعب از این محصول را صادر می کنیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با تأکید بر اینکه باید به - لرزه گیر pn16 ارزان - زنجیره - لرزه گیر pn16 ارزان - تولید تا مصرف توجه کرد، گفت: متأسفانه در دوره های قبل از نوسان نرخ ارز استفاده مناسبی نشد که باید این موضوع مدیریت شود.البته در بخش منابع مالی هم باید بگویم منابع کم نیست اما اینکه تصمیمگیری‌ها و تخصیص منابع به چه شکل است از میزان منابع مهمتر است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

رحمانی با اشاره به اینکه رشد وزنی صادرات 17 درصد مثبت - لرزه گیر pn16 ارزان - بوده است، افزود: مبنای محاسبه ارز در گمرکات جابجا شده است، اما من از وضعیت صادرات راضی نیستم. این در حالی است که تا سال 1400 میزان صادرات به کشورهای همسایه باید دو برابر شود؛ یعنی باید به کشورهای همسایه 24 میلیارد دلار صادرات داشته - لرزه گیر pn16 ارزان - باشیم. البته ظرفیت اوراسیا را - لرزه گیر pn16 ارزان - هم نباید

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وزیر صنعت در خصوص قرارداد تجارت ترجیحی ایران با اوراسیا، تصریح کرد: میانگین تخفیفی که - لرزه گیر pn16 ارزان - اتحادیه اوراسیا به ایران برای صادرات کالاها داده، 56 درصد بوده - لرزه گیر pn16 ارزان - و ما هم میانگین 32 درصد تخفیف گمرکی به این بخش داده‌ایم، این در حالی است که کشوری مثل چین 2000 میلیارد دلار واردات دارد و از کالاهای ایرانی نیز استقبال می کند. از این رقم 700 میلیارد دلار کالاهایی است که ایران می تواند به چین صادرات داشته باشد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رحمانی - لرزه گیر pn16 ارزان - در - لرزه گیر pn16 ارزان - خصوص تأخیر در برگزاری مراسم سالروز ملی صادرات گفت: آن ایام وزهای پایانی ماه صفر بود که برخی درخواست کردند، زمان مراسم به بعد از ماه صفر منتقل شود، همچنین پیش از این نیز اعلام کرده بودم که برنامه روز ملی صادرات را باید اتاق بازرگانی ایران برگزار کند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی ادامه داد: اما به نظر این موضوع جدی گرفته نشد ولی نهایتا این مراسم برگزار و تقریبا 80 درصد انچه مد نظر ما بود محقق شد. اما از همین جا اعلام می کنم ، از این پس بخش خصوصی و - لرزه گیر pn16 ارزان - تشکل ها متولی برگزاری ابن مراسمات - لرزه گیر pn16 ارزان - خواهد بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر صمت تأکید کرد: سیاست دولت و وزارت صمت این است که محور امور تشکل ها و بخش خصوصی باشند - لرزه گیر pn16 ارزان - و از امروز مراسم سالروز صادرات به عهده اتاق بازرگانی ایران است و ما در کنار آنها هر مشاوره و کمکی که بخواهند، هستیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای - لرزه گیر pn16 ارزان - پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن