لرزه گیر pn10 پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00237.html
لرزه گیر
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

چرا وزارت صنعت کاری برای توقف فروش لوازم خانگی قاچاق نمی‌کند؟+ تصاویر

مسئولان وزارت صنعت به جای اعلام سیاست روشنی برای جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق در حوزه لوازم خانگی امروز در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار اعلام کرده‌اند "هیچ گونه افزایش قیمت در تولید و عرضه لوازم خانگی صورت نگرفته است ".

 به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، امروز در آخرین جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار در وزارت صمت، مسئولان این وزارتخانه بار دیگر بر تشدید نظارت و کنترل بازار آنهم به صورت هدفمند تاکید کردند. این در حالی است که در برخی بازارها از جمله آهن و فولاد و - لرزه گیر pn10 پمپ آب - قطعات یدکی خودرو استارت افزایش قیمت خورده و این کالاها روند افزایش قیمت را - لرزه گیر pn10 پمپ آب - تجربه می کنند. علاوه - لرزه گیر pn10 پمپ آب - بر این بازار لوازم خانگی از خلأ نظارتی رنج برده و همین امر باعث مانور بیشتر قاچاقچیان در این بازار شده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

در حال حاضر اجناس قاچاق به راحتی در بازار آنهم با قیمت ارزان به فروش می‌رسد، - لرزه گیر pn10 پمپ آب - در این شرایط تولیدکننده داخلی به خاطر کمبود نقدینگی به زحمت کالا تولید و - لرزه گیر pn10 پمپ آب - راهی بازار می کنند اما مصرف کننده به دنبال - لرزه گیر pn10 پمپ آب - کالای ارزان است و همین مساله فروش را برای تولیدکنندگان داخلی در بازار کم کرده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

جالب اینجاست مسئولان وزارت صنعت به جای - لرزه گیر pn10 پمپ آب - اعلام سیاست روشنی برای جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق در حوزه لوازم خانگی امروز در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار اعلام کرده‌اند "با هماهنگی اتاق اصناف و مجموعه انجمن لوازم خانگی هیچ گونه افزایش قیمت در تولید - لرزه گیر pn10 پمپ آب - و عرضه لوازم خانگی صورت نگرفته است و افزایش قیمت همان گرانفروشی است که با آن برخورد می‌شود". اما سوال اینجاست در این جلسه حرفی از - لرزه گیر pn10 پمپ آب - جلوگیری از فروش کالای قاچاق و فاقد گارانتی در بازار نشده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

در ادامه این مطلب تصاویری از وفور کالاهای قاچاق در بازار لوازم خانگی را مشاهده می‌کنید:

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

لرزه گیر pn10 پمپ آب

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

لرزه گیر pn10 پمپ آبلرزه گیر pn10 پمپ آب

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن