لرزه گیر pn10 پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00092.html
لرزه گیر
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

ماجرای تاخیر در ترخیص کالا با صدور یک بخشنامه گمرکی چه بود؟

معاون فنی گمرک گفت: سازمان گمرک موظف شده تا نسبت به بهبود سامانه بررسی و تعیین ارزش به عنوان کد شناسائی کالا و استفاده از آن برای تعیین دامنۀ حداقل و حداکثری برای ارزش کالاها اقدام کند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با عنایت به درج خبری در صفحۀ اقتصادی تسنیم با عنوان « بخشنامۀ گمرک باعث تأخیر در ترخیص کالا شد / لزوم شفاف سازی تغییرات سامانۀ TSC » در تاریخ 20 آذرماه سالجاری ، معاون فنی و امور گمرکی ایران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به تشریح موضوع پرداخت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مهرداد جمال ارونقی با اشاره به احکام ابلاغی وزیر  امور اقتصادی و دارایی به سازمان‌های تابعه در راستای بهبود فضای - لرزه گیر pn10 پمپ - کسب‌وکار گفت: به‌منظور اصلاح رویه‌های ارزش‌گذاری کالا، گمرک جمهوری اسلامی ایران موظف گردیده است تا نسبت به بهبود  سامانه بررسی و تعیین ارزش به عنوان کد شناسائی کالا و استفاده از آن برای تعیین دامنۀ حداقل و حداکثری برای ارزش کالاها اقدام کند. همچنین این سازمان مکلف گردیده است توسعه و بهره گیری از سیستم خبره و داده کاوی برای تعیین سیستمی ارزش کالاها را در دستور کار خود قرار دهد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

معاون امور گمرکی گمرک ایران افزود: جهت رسیدن به موارد فوق پیگیریهای متعددی از - لرزه گیر pn10 پمپ - سوی گمرک ایران صورت پذیرفته - لرزه گیر pn10 پمپ - و جلساتیدر این زمینه برگذار شد تا نهایتاً تصمیمات جامع و کاملی اتخاذ - لرزه گیر pn10 پمپ - گردید که به نظر می‌رسد ظرف هفتۀ جاری ابلاغ و مورد اجرا - لرزه گیر pn10 پمپ - واقع شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

ارونقی - لرزه گیر pn10 پمپ - به لزوم به روز - لرزه گیر pn10 پمپ - کردن ارزشهای مندرج در سامانۀ تعیین ارزش گمرک ایران پرداخت و اعلام کرد: شناسه‌های ارزش مندرج در سامانه باید با توجه به شرایط موجود به - لرزه گیر pn10 پمپ - روز و تقویت شوند تا تناقض غیرمنطقی میان ارزش کالاهای اظهارشده و ارزش های موجود در سامانه وجود نداشته باشد. در این راستا تشکیل کارگروه تعیین ارزش اقلام صادراتی و وارداتی مصوب ستاد تنظیم بازار ضروری به نظر - لرزه گیر pn10 پمپ - می‌رسد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون گمرک ایران با تشریح مصوبات ستاد تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز کارگروه هماهنگی تجاری بانک مرکزی گمرک ایران گفت: با عنایت به مفاد مصوبات اشاره شده و تصمیماتی که اتخاذ شده، در بررسی ارزش کالاهای گروه یکم از نظر بحث اعلام بیش بود ارزش، به دو شیوه اقدام خواهد شد؛ ارزش مندرج در ثبت سفارش برخی از - لرزه گیر pn10 پمپ - اقلام این گروه، وفق ارزش مندرج در مجوز ثبت سفارش - لرزه گیر pn10 پمپ - ، به همان صورت پذیرفته شده لیکن ارزش سایر اقلام گروه مذکور با تلورانس قابل قبولی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

ارونقی در ادامه با اشاره به نحوۀ بررسی ارزش اقلام گروه دو کالائی اشاره کرد و گفت: درخصوص بررسی اقلام این گروه کالائی نیز تلورانسی از نظر بحث بیش بود ارزش در کارگروه هماهنگی تجاری مورد تصویب قرار گرفته و به کارگروه ستاد - لرزه گیر pn10 پمپ - تنظیم بازار ارائه شده که درصورت تصویب مورد اشاره شده در جلسۀ هفته جاری ستاد تنظیم بازار، این مورد نیز جهت اجرا به گمرکات اجرائی ابلاغ خواهد گردید.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

معاون امور گمرکی گمرک ایران درخصوص بخشنامۀ اخیر صادره و ایجاد تأخیر در انجام تشریفات گمرکی افزود: اصولاً بخشنامه جدیدی از - لرزه گیر pn10 پمپ - سوی گمرک ایران صادر و به گمرکات اجرائی ابلاغ نشده لیکن اقدامات صورت پذیرفته درخصوص ارزش به مراجع مافوق گزارش و رونوشت اقدامات به گمرکات اجرائی جهت آگاهی ابلاغ شده بود که برخی از گمرکات با طرح ابهامات پیش آمده، از گمرک ایران نحوۀ اقدام را جویا شدند که به قید فوریت راهنمایی لازم صورت پذیرفته و ابلاغ گردید - لرزه گیر pn10 پمپ - کمافی السابق و به روال معمول نسبت به بررسی ارزش اقلام وارداتی با رعایت قانون و مقررات مربوطه اقدام نمایند که مشکل پیش آمده در حداقل زمان ممکن رفع شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

ارونقی در پایان ضمن تشکر از پیگیری تسنیم در این زمینه، با دعوت از کلیۀ اتحادیه‌ها و سندیکاها در راستای همکاری با کارگروه تعیین ارزش گمرک ایران ابراز امیدواری کرد با - لرزه گیر pn10 پمپ - کمک این مراجع تخصصی در حداقل - لرزه گیر pn10 پمپ - زمان ممکن نسبت به به روز نمودن ارزشهای مندرج - لرزه گیر pn10 پمپ - در سامانه بررسی و تعیین ارزش و تبیین نقشه راه و چارچوب ارزش - لرزه گیر pn10 پمپ - گذاری در این خصوص اقدام شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن