لرزه گیر pn10

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00015.html
لرزه گیر
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

جزئیات توافق بزرگ با ازبک‌ها؛ ترانزیت مواد معدنی و کشاورزی به هند از بندر چابهار

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب به توسعه سواحل مکران، گفت: با ازبکستان برای ترانزیت محصولات معدنی و کشاورزی به هندوستان از طریق بندر چابهار و با حمل‌ونقل ترکیبی به توافق رسیده‌ایم.

عبدالرحیم کُردی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد:‌ یکی از سیاست‌هایی که اخیرا در دولت به صورت جدی مورد توجه قرار گرفته، توسعه همکاری‌های اقتصادی با همسایگان است و به همین دلیل - لرزه گیر pn10 - ما - لرزه گیر pn10 - در کمیسیون‌های اقتصادی با جدیت و کوشش بیشتر از همه دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها که می‌توانند کار مشترک با - لرزه گیر pn10 - اقتصاد کشورهای همسایه انجام دهند،‌ عضو هستیم.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی بیان کرد: در برنامه تنظیم شده توسط دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد،‌ عضویت در کمیسیون ‌های اقتصادی کشورهایی که زمینه کار مشترک دارند به مدیران مناطق آزاد محول شده است. بر - لرزه گیر pn10 - این مبنا حضور فعال‌تری برای منطقه آزاد چابهار در کمیسیون‌های اقتصادی عمان، پاکستان، افغانستان، هند، آسیای میانه و برخی کشورهای دیگر در دستور - لرزه گیر pn10 - کار قرار گرفته است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به سفر اخیر - لرزه گیر pn10 - با وزیر صنعت به ازبکستان، گفت:‌ این سفر برای دور سیزدهم - لرزه گیر pn10 - مذاکرات و کمیسیون اقتصادی تاشکند انجام شد. ازبکستان کشوری است به لحاظ جغرافیا در مرکز کشورهای - لرزه گیر pn10 - آسیای میانه و رشد اقتصادی خوبی را در سال‌های اخیر داشته است. از سوی دیگر بنیان‌های اقتصادی خوبی بر مبنای محصولات کشاورزی و مواد معدنی دارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

کردی با بیان این‌که این کشور خیز مناسبی را برای صنعتی شدن برداشته است، اضافه کرد:‌ به دلیل جغرافیای خوب در کشورهای میانه، برای ما بسیار اهمیت دارد تا بتوانیم ارتباط مناسب - لرزه گیر pn10 - اقتصادی بر مبنای این دو فعالیت که اتفاقا ایران در آنها تجربه، دانش، فناوری و سابقه خوبی - لرزه گیر pn10 - دارد، برقرار کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*سرمایه‌گذاری مشترک با ازبک‌ها با فناوری ایرانی

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی یادآور شد:‌ در دور جدید مذاکرات، با وزارت سرمایه‌گذاری و تجارت خارجی ازبکستان مباحث خیلی خوبی را پیش بردیم. در مباحث سرمایه‌گذاری‌های مشترک و به ویژه توسعه هاب لجستیکی در راستای فعال کردن کریدور جنوب-شمال و توافقنامه عشق‌آباد نیز مذاکرات بسیار خوبی داشتیم. - لرزه گیر pn10 - معتقدیم اگر بتوانیم محور - لرزه گیر pn10 - چابهار-سرخس و از آنجا به یکی از مناطق ویژه ازبکستان بحث حمل‌ونقل و ترانزیت را فعال کنیم اثر بسیار مطلوبی برای توسعه مناسبات اقتصادی خواهد داشت. ضمن این‌که فعال کردن این کریدور بسیاری از پروژه‌های ایران را توجیه پذیر می‌کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: هم‌اکنون ازبکستان حجم بالایی صادرات محصولات کشاورزی به هندوستان دارد و با توجه به توافقنامه چابهار که ایران، هند و افغانستان مشمول آن هستند و همچنین توافقنامه عشق‌آباد که ایران، قرقیزستان، ازبکستان، ترکمنستان و عمان در آن حضور دارند اگر بتوانیم اینها را بهم - لرزه گیر pn10 - پیوند بزنیم مزیت جغرافیایی ایران در کریدورهای مهم شمال-جنوب و شرق-غرب می‌تواند مقداری شکل اجرایی پیدا کند. در این راستا هم زمینه مذاکراتی را برای کارهای سرمایه‌گذاری‌های مشترک بر مبنای محصولات کشاورزی ازبکستان و فناوری ایرانی و هم روی بحث معادن - لرزه گیر pn10 - به ویژه صنعت ساختمان انجام شده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*3 بند ویژه همکاری‌ ایران با ازبک‌ها

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار تاکید کرد:‌ در سند همکاری ایران - لرزه گیر pn10 - و - لرزه گیر pn10 - ازبسکتان سه بند ویژه در ارتباط همکاری مناطق آزاد و توسعه هاب لجستیکی و سرمایه‌گذاری مشترک با توافق طرفین لحاظ شده است. همچنین با منطقه آزاد اقتصادی ناوای که یکی از - لرزه گیر pn10 - پیشروترین مناطق آزاد ازبکستان است توافق کردیم بحث همکاری‌های مشترک را برای فاز اول یعنی ترانزیت و سرمایه‌گذاری مشترک - لرزه گیر pn10 - در محصولات کشاورزی و - لرزه گیر pn10 - معدن در دستور کار قرار داشته باشد. تلاش کرده‌ایم فراتر از سند همکاری مذاکرات را پیش ببریم و - لرزه گیر pn10 - در این راستا توافق شده در اسرع وقت- احتمالا بعد از سال جدید میلادی- هیئت ازبکی برای بازدید از چابهار و پیش بردن توافق صورت گرفته به ایران سفر خواهند کرد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*بهر‌ه‌برداری از خط‌آهن چابهار-زاهدان در سال 1400

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که با توجه به اهمیت اتصال چابهار به شبکه سراسری راه‌آهن پروژه خط آهن چابهار-زاهدان در - لرزه گیر pn10 - چه وضعیتی قرار دارد، گفت: این خط‌آهن - لرزه گیر pn10 - جزو معدود پروژه‌هایی که - لرزه گیر pn10 - با توجه به عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب - لرزه گیر pn10 - به توسعه سواحل مکران و همچنین دستور ویژه ایشان برای برداشت 300 میلیون دلار، با پیشرفت - لرزه گیر pn10 - فیزیکی  خوبی در حال انجام است. بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته سال 1400 این خط‌آهن به راه آهن سراسری متصل خواهد شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با بیان این‌که برخی قطعات این پروژه بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: به طور متوسط پیشرفت فیزیکی این پروژه حدود 50 درصد - لرزه گیر pn10 - است. مهم این است که بخش سنگین کار یعنی زیرساخت و ابنیه به طور کاملا اجرا شده است و بخش باقیمانده کار ریل‌گذاری است که زمان زیادی - لرزه گیر pn10 - نمی‌برد. با توجه به اهتمام پیمانکار پروژه یعنی قرارگاه سازندگی خاتم - لرزه گیر pn10 - الانبیاء و تزریق منابع مالی، انتظار این است که در برنامه زمانبندی خط آهن مذکور به بهره‌برداری برسد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار تاکید کرد: نکته مهم این است که امروز - لرزه گیر pn10 - حمل‌ونقل‌های تک ابزاری در - لرزه گیر pn10 - دنیا مرسوم نیست و حمل‌ونقل ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. - لرزه گیر pn10 - با توجه به اهمیت رسیدن محصول به بازار و هزینه آن،‌ تایپ‌های حمل‌ونقلی تغییر می‌کند. همین الان در بحث محصولات کشاورزی به دلیل بعد مسافت طبیعی است اگر مسیر کوتاه شود حتما برای صاحب کالا توجیه اقتصادی خواهد داشت که حمل و نقل از طریق قطار صورت بگیرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*استفاده از خط - لرزه گیر pn10 - کشتیرانی هندی برای حمل مواد معدنی ازبکستان

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

کردی یادآور شد:‌ بر اساس مدلی که در خصوص آن با ازبکستان به توافق رسیده‌ایم مواد معدنی و محصولات کشاورزی تا سرخس با قطار، از سرخس - لرزه گیر pn10 - تا چابهار - لرزه گیر pn10 - فعلا با کامیون - لرزه گیر pn10 - و از چابهار به هند به عنوان بازار اصلی از طریق خط کشتیرانی هندی که با آن به توافق رسیده‌ایم، حمل می شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی همچنین در خصوص برخی اظهارنظرها مبنی بر منطقه ویژه شدن بندر چابهار با اشاره به این‌که همواره از تبعیض ضوابط و مقررات آسیب دیده ایم، اظهار کرد: فکر می‌کنید دلیل این‌ همه تعارض بین شهر چابهار و منطقه آزاد - لرزه گیر pn10 - چابهار چیست؟ همان فنس است. این سمت فنس با آن طرف فنس چه فرقی با هم - لرزه گیر pn10 - دارند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی ادامه داد: در منطقه آزاد یک سری مشوق و جذابیت قرار داده‌ایم که آن طرف فنس وجود ندارد. - لرزه گیر pn10 - حالا بیاییم همین تبعیض را بین یک فنس دیگر برای بندر و منطقه آزاد ایجاد کنیم. قطعا - لرزه گیر pn10 - سرمایه‌گذاران ما را دچار مشکل خواهد کرد. وظیفه ما تسهیل‌گری و روان‌سازی فعالیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری است. برای این کار باید تا می‌تانیم مقررات را شفاف، روان و ساده شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی تصریح کرد:‌ برخی نگاه‌ها و اظهارنظرها به جز این‌که ابهام سرمایه‌گذاران و گرفتاری آنها - لرزه گیر pn10 - بیشتر کند، کمک دیگری نمی‌کند. ضمن این‌که - لرزه گیر pn10 - دوستان باید بدانند فرآیند منطقه ویژه و منطقه آزاد کاملا یکی است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با تاکید بر این‌که مرجع تصمیم‌گیری درباره منطقه ویژه یا آزاد شدن یا منطقه نیز دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد است، گفت: مجلس دیروز با کلیات لایحه الحاق بندر چابهار به منطقه آزاد چابهار موافقت کرده و دیگر منطقه ویژه این بندر محلی از اعراب ندارد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن