لرزه گیر کرمانشاه

جهت خرید انواع فلنج در کرمان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00063.html
لرزه گیر
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹

پُر شدن فروشگاه‌های ونزوئلا از کالاهای آمریکایی با وجود تحریم‌ها

در حالیکه دونالد ترامپ می خواهد رهبر سوسیالیست ونزوئلا را با تحریم های اقتصادی از قدرت برکنار کند، حجم عظیمی از کالاهای آمریکایی از نوتلا گرفته تا کلوچه های اورئو وارد ونزوئلا می شود.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، در حالیکه دونالد ترامپ می - لرزه گیر کرمانشاه - خواهد رهبر سوسیالیست ونزوئلا را - لرزه گیر کرمانشاه - با تحریم های اقتصادی از قدرت برکنار کند، حجم عظیمی از کالاهای آمریکایی از نوتلا گرفته تا کلوچه های اورئو وارد ونزوئلا شده است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 پیدا کردن بسیاری از وسایل آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و سایر واردات در ونزوئلا طی بحران اقتصادی دولت  نیکلاس مادورو غیرممکن بود. ولی حالا این محصولات طبقه های فروشگاه های ونزوئلا را پر کرده اند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

تاجران ونزوئلا از آزادی نسبی قیمت ها، ارز و کنترل واردات برای خرید مستقیم - لرزه گیر کرمانشاه - از عمده فروشان آمریکا از جمله کاستکو و والمارت بهره برده اند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 مصاحبه با مقامات گمرک، اپراتورها و تاجران - لرزه گیر کرمانشاه - نشان می دهد این کالاها مستقیماً  توسط ونزوئلاییها تحویل گرفته می شود.  این محصولات در حجم بالایی از طریق شرکت‌های کشتیرانی که مقر آنها در جنوب فلوریداست - لرزه گیر کرمانشاه - حمل می شوند. این شرکت های کشتیرانی در سال جاری میلادی معافیت 100 درصدی از عوارض واردات دریافت کرده‌اند و از برخی کاغذبازی های ونزوئلا هم معاف - لرزه گیر کرمانشاه - شده اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 این تغییرات نشان می‌دهد که چگونه اقتصاد ونزوئلا از تحریم هایی که صادرات نفت آن را مختل کرده جان سالم به - لرزه گیر کرمانشاه - در می برد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 تجارت از فلوریدا نقض تحریم های آمریکا نیست چون هدف این تحریم - لرزه گیر کرمانشاه - ها معامله با دولت مادورو است نه نهادهای خصوصی.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 سال گذشته ارزش ارز داخلی بولیوار ونزوئلا به شدت در بحبوحه تورم بسیار بالا سقوط کرد و باعث شد مادورو ممنوعیت طولانی مدت معامله با دلار را بردارد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 انتهای پیام/49

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن