لرزه گیر کرمان

جهت خرید انواع فلنج در کرمان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00030.html
لرزه گیر
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸

هشدار سامانه همتا نسبت به کلاهبرداری با پوشش رجیستری

سامانه همتا با تاکید بر رایگان بودن تمامی مراحل ثبت نام رجیستری موبایل، نسبت به ترفند جدید کلاهبرداران هشدار داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، ارسال پیامک‌ به برخی از کاربران و درخواست واریز وجه به بهانه افزایش نرخ تعرفه گمرکی و جلوگیری از غیرفعال شدن تلفن همراه، ترفند جدید سودجویان برای کلاهبرداری اینترنتی است. در این روش جدید، کلاهبرداران در پوشش طرح رجیستری تلفن همراه، اطلاعات حساب بانکی افراد را به دست - لرزه گیر کرمان - آورده و به آن - لرزه گیر کرمان - دستبرد می‌زنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

اخیرا مشاهده شده است پیامکی اخطارآمیز مبنی بر «قطع رجیستری تلفن - لرزه گیر کرمان - همراه» به علت نپرداختن مبلغ مربوط به افزایش نرخ گمرکی به برخی از خریداران گوشی تلفن‌همراه ارسال شده است. در این پیامک از کاربر خواسته می‌شود تا از طریق - لرزه گیر کرمان - یک لینک ساختگی مشابه با سامانه اینترنتی گمرک، وارد صفحه‌ جعلی‌ای بشوند که ظاهر آن شبیه درگاه‌های پرداخت است و مبلغ مربوطه را پرداخت کنند. بدین‌ترتیب سودجویان با استفاده از این شیوه، اطلاعات کارت بانکی قربانیان را دریافت کرده و اموال آنان را به سرقت ‌می‌‌برند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

لرزه گیر کرمان

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

در اطلاعیه سامانه همتا به کلیه کاربران توصیه شده است که در صورت ملاحظه چنین مواردی در اسرع وقت مراتب را - لرزه گیر کرمان - از طریق درگاه گزارش مردمی پلیس فتا به آدرس«cyberpolice.ir » گزارش کنند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

طبق توصیه مدیریت مرکزی سامانه همتا ضروری است کاربران در مراحل فعالسازی تلفن همراه خود به این موارد دقت کنند:
1. سایت رسمی سامانه همتا «hamta.ntsw.ir» و سایت اطلاع‌رسانی همتا «hamtainfo.ntsw.ir»  بوده و هر آدرس دیگری تحت عناوینی - لرزه گیر کرمان - غیر این دو نامعتبر است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

2.سامانه همتا برای انجام فرآیندهای فعالسازی تلفن همراه هیچ وجهی دریافت نمی‌کند و انجام تمامی مراحل ثبت نام در این سامانه رایگان است.
3. هرگونه اطلاع‌رسانی در زمینه طرح ثبت تلفن همراه، از طریق سرشماره پیامکی«HAMTA»انجام می‌گیرد. همچنین در - لرزه گیر کرمان - صورت دریافت هرگونه پیامک با محتوای مشکوک، می‌توانید موضوع را - لرزه گیر کرمان - با مرکز پاسخگویی سامانه همتا به شماره 096366 از ساعت 8 صبح تا 12 شب در 7 روز هفته طرح نمایید.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

همچنین طبق توصیه‌های بانک مرکزی، کاربران بایستی پیش - لرزه گیر کرمان - از هر پرداخت اینترنتی به نکات زیر توجه داشته باشند:

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

1. عبارت«https»در آدرس سایت موجود باشد و همچنین علامت تأیید سرویس دهنده (معمولاً به صورت قفل سبز رنگ) در ابتدای آدرس درگاه پرداخت وجود - لرزه گیر کرمان - داشته باشد.
2. هرگونه درگاه پرداختی از طریق دامنه «shaparak.ir » معتبر است و لازم - لرزه گیر کرمان - به ذکر - لرزه گیر کرمان - است: هرگونه ترکیب دیگری از کلمه shaparak و هر پسوند دامنه دیگری به غیر از دامنه .IR  غیرمجاز است، به عنوان مثال ترکیب - لرزه گیر کرمان - هایی نظیرshapaarak یا shaparack نامعتبر هستند.
3. برای اطلاع از آدرس درگاه های پرداخت اینترنتی معتبر، می‌توان به تارنمای کاشف به آدرس«kashef.ir» مراجعه کرد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

به گزارش تسنیم، طرح رجیستری تلفن همراه از ابتدای آغاز به کار خود، کام قاچاقیان موبایل را به شدت تلخ کرده و همین موضوع باعث شده است سودجویان به طرق مختلف برای دور زدن این طرح اقدام کنند. «سرقت اطلاعات گذرنامه زائران و مسافران برای بهره‌برداری از تخفیف واردات گوشی با رویه مسافری» و «جعل شناسه‌های IMEI» از نمونه‌ ترفندهای شکست‌خورده قبلی - لرزه گیر کرمان - قاچاقچیان برای فرار از پرداخت عوارض و حقوق - لرزه گیر کرمان - گمرکی و تطهیر قاچاق موبایل بوده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن