لرزه گیر چدنی کرمانشاه

جهت خرید انواع فلنج در کرمان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00350.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سراسر کشور در حالت آماده‌باش قرار گرفت

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو به دستور فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌خودرو، با توجه به شرایط ناپایدار جوی کشور با اعلام وضعیت ویژه در حالت آماده باش قرار گرفت.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از به - لرزه گیر چدنی کرمانشاه - روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، این مجموعه با توجه به برودت هوا و بارش برف و باران در اقصی نقاط کشور، پیرو دستور مدیرعامل گروه، به صورت فوق‌العاده آماده ارائه خدمات به هموطنان، خصوصا در مناطق برف‌گیرو سردسیر  کشور است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بنابراین گزارش، با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، قطعات - لرزه گیر چدنی کرمانشاه - و لوازم یدکی مورد نیاز نمایندگی‌های شبکه خدمات پس از فروش نیز پیش از آغاز سرما و بارندگی‌، در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، در اختیار نمایندگی‌ها - لرزه گیر چدنی کرمانشاه - و فروشگاه‌های مجاز قرار گرفته است. همچنین با وجود مکانیزم‌ها و فرآیندهای سیستمی موجود، در صورت نیاز، کسری قطعات نیز سریعا از طریق ستاد تامین شده و در اختیار نمایندگی‌ها قرار می‌گیرد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

در این گزارش تاکید شده است، با وجود افزایش قیمت سوخت، خدمات امدادخودرو ایران افزایش قیمتی نداشته و این خدمات همچنان با تعرفه‌های قبلی به هموطنان ارائه خواهد - لرزه گیر چدنی کرمانشاه - شد.
همچنین شرکت ایساکو نیز افزایش قیمتی در قطعات - لرزه گیر چدنی کرمانشاه - و ارائه خدمات خود اعمال نکرده و به منظور جلب رضایت مشتریان، تمامی اقدامات در نمایندگی‌های مجاز شبکه خدمات این مجموعه با قیمت قبلی صورت خواهد گرفت.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

مشتریان گرامی حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمت در دریافت خدمات امدادی و تعمیرگاهی و یا قطعات می‌توانند با شماره 096440، مرکز - لرزه گیر چدنی کرمانشاه - پاسخگویی ایران‌خودرو تماس حاصل و مراتب را اطلاع‌رسانی فرمایند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن