لرزه گیر چدنی کاشان

جهت خرید انواع فلنج در کاشان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00179.html
لرزه گیر
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

نامه صنعتکاران به جهانگیری؛ چرا مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اجرا نمی‌شود؟

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با اعلام اینکه دو ماه از مصوبه ستاد تسهیل رفع موانع تولید برای تعیین تکلیف بدهی واحدهای تولیدی می‌گذرد اما هنوز این موضوع در شورای پول و اعتبار مطرح نشده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با ارسال نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار تعیین تکلیف بدهی معوق واحدهای تولیدی و اجرای مصوبه ستاد تسهیل رفع موانع تولید شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

سهل‌آباد در این نامه اعلام کرده است که بانک‌های عامل قرار شد با دریافت 5 درصد از اصل و سود بدهی به‌عنوان پیش‌پرداخت و اعطای یک سال تنفس و تقسیط بدهی در 5 سال در اقساط مساوی یا نامساوی یا پلکانی مورد توافق مشروط به اینکه میزان تنفس و تقسیط بیشتر از 6 سال نشود اقدام - لرزه گیر چدنی کاشان - کنند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

ضمناً با امکان - لرزه گیر چدنی کاشان - کاهش دوران تنفس و افزایش دوران تقسیط نیز براساس توافق میان وزارت صنعت، وزارت اقتصاد، وزارت کار و بانک مرکزی به جمع‌بندی رسیدند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

علاوه بر این قرار - لرزه گیر چدنی کاشان - این بود با اجرای این مصوبه کلیه واحدهای تولیدی از سرفصل بدهکاران - لرزه گیر چدنی کاشان - غیرجاری بانکی خارج و کلیه محدودیتهای بانکی توسط بانکهای عامل مرتفع شوند به‌نحوی که در صورت انجام تعهدات مشمول بخشودگی 100درصدی جرایم می‌شدند اما متأسفانه علی‌رغم گذشت بیش از - لرزه گیر چدنی کاشان - دو ماه از این مصوبه - لرزه گیر چدنی کاشان - و پیگیری مکرر از سوی واحدهای تولیدی هنوز این موضوع بسیار مهم ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جهت ابلاغ به بانکها در شورای پول و اعتبار طرح نشده است، لذا درخواست داریم با توجه به اهمیت و فوریت موضوع خصوصاً در شرایط جنگ اقتصادی و نیاز سربازان این عرصه به حمایت و مساعدتهای متولیان امر دستورات لازم برای ابلاغ این موضوع صادر شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

لرزه گیر چدنی کاشانلرزه گیر چدنی کاشان

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن