لرزه گیر چدنی پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00243.html
لرزه گیر
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

بی نیازی کشور از واردات بدنه خودرو با تولید داخلِ نورد گرم

مدیرعامل فولاد مبارکه با بیان اینکه بخش اصلی بدنه خودرو در خارج تولید می شود گفت: پروژه نورد گرم فولاد مبارکه این کمک را می کند که بدنه خودرو نیز در داخل تولید شود و از خروج ارز جلوگیری نماید.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه در برنامه پایش، با بیان اینکه ایران رتبه دهم تولید فولاد در جهان را - لرزه گیر چدنی پمپ آب - دارد افزود: امروز ظرفیت تولید فولاد در کشور 35 میلیون تن است که 25 میلیون تن تولید می شود. 8 میلیون تن نیز صادرات فولاد در کشور صورت می گیرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: البته ورق های فولادی بدنه های خودرو و لوازم خانگی وارد می شود. توان تولید این ورق ها در کشور وجود دارد اما حمایت هایی نیاز است. در حال حاضر این ورق به صورت پایلوت در کشور تولید می شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

عظیمیان با بیان اینکه بخش اصلی بدنه خودرو در خارج تولید می شود، افزود: پروژه نورد گرم فولاد مبارکه این کمک را می کند که بدنه خودرو نیز در داخل تولید شود و از خروج ارز جلوگیری نماید. از طرفی استحکام بدنه خودرو تولید داخل از نمونه خارجی - لرزه گیر چدنی پمپ آب - بیشتر است و حتی با سبکی آن مصرف سوخت خودروها نیز کاهش می - لرزه گیر چدنی پمپ آب - یابد. با تولید نورد گرم، صنایع خودرو سازی کشور می - لرزه گیر چدنی پمپ آب - تواند خودرو های - لرزه گیر چدنی پمپ آب - شاسی بلند نیز تولید نمایند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

این فعال صنعتی ادامه داد: در گذشته قراردادهایی با طرف های - لرزه گیر چدنی پمپ آب - اروپایی برای تولید این محصول در داخل کشور بسته شده بود، اما تحریم ها باعث شد آنها بدعهدی کرده و به تعهدشان عمل نکنند. صاحبان تکنولوژی ساخت این محصول فقط 5 کشور هستند. با مذاکرات صورت گرفته کشور چین تکنولوژی ساخت - لرزه گیر چدنی پمپ آب - این محصول را به شرکت فولاد مبارکه منقل کرده است که خود نشان دهنده یک دستاورد عظیم است چرا که انتقال تکنولوژی بیشتر از هر مسئله ای برای کشور اهمیت دارد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان بیان کرد: تولید نورد گرم در کشور باعث اشتغال زایی بیش از 8 هزار نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم می شود.  

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

عظیمیان گفت: در راه - لرزه گیر چدنی پمپ آب - تولید این محصول سنگ اندازی هایی شده است که در این راه نیازمند حمایت های دولت - لرزه گیر چدنی پمپ آب - و مجلس از تولید داخلی هستیم.  

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: کشور چین حرف اول و آخر را در تولید فولاد می زند. در حال حاضر ما به دنبال اخذ مجوز تولید انبوه نورد گرم هستیم. در دریافت مجوز نیز وزارت صنایع حمایت جدی نموده است.  

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عظیمیان گفت : با توجه به اینکه کشور ما نفت خیز است، در صنایع نفت و گاز به نورد گرم به شدت نیاز است. بنابراین تامین نیاز این بخش یکی از وظایف ماست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: این طرح برای - لرزه گیر چدنی پمپ آب - دولت عواید چندانی ندارد اما نحوه اجرای طرح محل - لرزه گیر چدنی پمپ آب - اشکال است. تا زمانی که این نحوه اجرا اصلاح نشود، دولت نیز نمی تواند به صرفه جویی در مصرف بنزین و صادرات آن امید - لرزه گیر چدنی پمپ آب - داشته باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در پایان افزود: ما یک شرکت فرآیندی هستیم. ما در تولید آهن اسفنجی در - لرزه گیر چدنی پمپ آب - دنیا مقام اول را داریم که به طور مستقیم 25 - لرزه گیر چدنی پمپ آب - هزار نفر اشتغال زایی را در پی داشته است. بنابراین در این راه باید مسئولان - لرزه گیر چدنی پمپ آب - کشور به طور جدی در خصوص رفع - لرزه گیر چدنی پمپ آب - موانع تولید از صنعت کشور حمایت کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

در همین خصوص زهرا سعیدی، نماینده - لرزه گیر چدنی پمپ آب - مجلس در گفتگوی تلفنی با پایش گفت: یکی از مواردی که برای ما مهم است، صنعت کشور است. اگر صنعت به طور جدی فعال شود برای کشور عوایدی خواهد داشت. ما به دنبال این هستیم که در بخشی از صنایع به خودکفایی برسیم. یکی از این صنایع در خصوص تولید نورد گرم در کشور است. ما از وزارت صنایع تقاضا داشته ایم به طور جدی از تولید این محصول در کشور حمایت کند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی افزود: هیئت نظارت رسیدگی به اجرای قانون حداکثر توان تولید داخل تشکیل شده، این طرح شرکت فولاد مبارکه اولین طرح است که می خواهد از این قانون استفاده کند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

این نماینده مجلس گفت: در بحث فولاد سازی، دغدغه های مردمی در خصوص آب و محیط زیست وجود دارد. اما - لرزه گیر چدنی پمپ آب - این مسائل در حال حل شدن است. آخرین صحبتی که با مسئولان وزارت صنعت شده این است که دو جلسه با مسئولان این وزارتخانه گذاشته شده - لرزه گیر چدنی پمپ آب - است تا هرچه سریع تر بتوانیم مجوزهای لازم را اخذ کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن