لرزه گیر چدنی پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00088.html
لرزه گیر
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

ایران از واردات لوله‌های آلیاژی بر پایه مس بی نیاز شد

مدیرعامل شرکت مس شهید باهنرگفت: کشور در سال رو‌نق تولید و در راستای اهداف تبیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب موفق به تولید نهایی لوله‌های خاص آلیاژی در مقیاس مورد نیاز شد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجید ضیایی گفت: در راستای سیاست‌های کلان کشور و فرمایشات مقام معظم رهبری و اهمیت جلوگیری از - لرزه گیر چدنی پمپ - خروج ارز در شرایط حساس کنونی، تولید انواع لوله های خاص آلیاژی مورد استفاده در نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها و صنایع دریایی کشور داخلی سازی - لرزه گیر چدنی پمپ - و عملاً نیاز کشور از این محصول مرتفع شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

ضیائی افزود: - لرزه گیر چدنی پمپ - با تکیه بر دانش و - لرزه گیر چدنی پمپ - با همکاری یک شرکت هندی اعلام می‌‌داریم که توانایی تولید انواع آلیاژهای کاپرنیکل، - لرزه گیر چدنی پمپ - آدمیرال و آلومینیم در سایزهای مختلف و در مقیاس مورد نیاز کشور به وجود آمده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد:  این محصولات بومی‌سازی شده و در برخی از پالایشگاه‌ها و نیرو گاه‌های ایران - لرزه گیر چدنی پمپ - نیز استفاده قرار می‌گیرد. وزارت صنعت، معدن، - لرزه گیر چدنی پمپ - تجارت نیز تولید انحصاری این محصول را توسط شرکت صنایع مس باهنر اعلام کرده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تصریح کرد: در - لرزه گیر چدنی پمپ - این شرایط تحریم ایران می‌تواند علاوه بر رفع نیاز داخل، به عنوان تنها عرضه کننده این محصولات در منطقه، لوله‌های آلیاژی خاص را به دیگر کشورها صادر کند علاوه بر جلوگیری از خروج - لرزه گیر چدنی پمپ - ارز، برای کشور ارز آوری نیز داشته باشد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

لازم به ذکر است لوله‌های آلیاژی محصولی تخصصی است که به دلیل خواص فنی بسیار خاص، تولید آن نیازمند دانش فنی پیچیده و ماشین‌آلات پیشرفته بوده که در کندانسورها، - لرزه گیر چدنی پمپ - آب شیرین‌کن‌ها و تجهیزات برودتی-حرارتی خاص در صنایع استراتژیک کاربرد فراوان دارد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن