لرزه گیر چدنی مهاردار

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00287.html
لرزه گیر
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۹

قیمت گوجه تا دو هفته دیگر ۲۵۰۰ تومان می‌شود

عضو هیئت مدیره اتحادیه بارفروشان با بیان اینکه مردم نگران قیمت گوجه‌فرنگی نباشند، گفت: گوجه ۱۵هزارتومانی بی‌انصافی است و تا دوهفته آینده قیمت‌ها به زیر ۲۵۰۰ تومان خواهد رسید.

به - لرزه گیر چدنی مهاردار - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، افزایش قیمت گوجه‌فرنگی در 20 روز اخیر موجب نگرانی مردم از این - لرزه گیر چدنی مهاردار - وضعیت شده است، زیرا قیمت‌ها روز به روز افزایش یافته تا اینکه در روزهای اخیر با قیمت 15 هزار تومان نیز در بازار به فروش می‌رسد. با توجه به اینکه قیمت سایر میوه‌ها در بازار ثابت است، قیمت‌های این‌چنینی برای گوجه‌فرنگی قابل پذیرش نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

با توجه به اینکه مسئولان از کاهش قیمت گوجه‌فرنگی در روزهای آینده می‌گویند ولی هنوز اتفاقی رخ نداده و قیمت آن نسبت به هفته گذشته در برخی از مغازه‌ها افزایش یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

اصغر یاوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در واکنش به افزایش قیمت گوجه‌فرنگی و فروش آن به‌قیمت تا 15 هزار تومان اظهار داشـت: افزایش قیمت گوجه مقطعی بوده و این وضعیت به‌دلیل - لرزه گیر چدنی مهاردار - شرایط آب‌وهوایی و بارندگی‌ بوده است ولی مردم نباید نگران باشند زیرا حداکثر تا دو هفته آینده اگر اتفاق غیرمترقبه رخ ندهد، گوجه بوشهر وارد بازار و قیمت‌ها نزولی خواهد شد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی با پیش‌بینی اینکه با ورود - لرزه گیر چدنی مهاردار - گوجه‌فرنگی بوشهر قیمت آن به حتی زیر 2500 تومان نیز می‌رسد، تصریح کرد:‌ حدود - لرزه گیر چدنی مهاردار - 20 روز است که قیمت گوجه افزایش یافته و ان‌شاءالله با گذشت 10 روز دیگر، با توجه به اینکه حدود 30 درصد سطح کشت گوجه نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، بنابراین، این وضعیت جبران خواهد شد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

به‌گفته یاوری، - لرزه گیر چدنی مهاردار - کسانی که گوجه‌فرنگی را با نرخ کیلویی 15 هزار تومان می‌فروشند بی‌انصافی می‌کنند، زیرا در میدان بزرگ گوجه از 4 هزار و 500 تومان تا 9500 تومان به فروش می‌رسد و نباید با این نرخ‌های بالا به دست مردم برسد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عضو هیئت مدیره اتحادیه بارفروشان در خصوص بازار شب یلدا تصریح کرد:‌ دو سه روز منتهی به شب یلدا معمولاً قیمت انار و هندوانه افزایش ناچیزی خواهد داشت که متأثر از رشد تقاضا - لرزه گیر چدنی مهاردار - است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن