لرزه گیر چدنی مشهد

جهت خرید انواع فلنج در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00104.html
لرزه گیر
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹

حضور شرکت‌های دانش بنیان در کنار دانشگاه‌ها برای ارتقاء جایگاه علمی صنعتی/ خلا صادراتی با وجود حلقه های تولید

مدیرکل هماهنگی بخش دانش، صنعت و بازار معاونت فناوری ریاست جمهوری گفت:از آنجایی که محیط دانشگاه‌ها نمی‌تواند زمینه فعالیت‌های کاربردی باشد حضور شرکت‌های دانش بنیان در کنار دانشگاه‌ها می‌تواند جایگاه علمی و صنعتی کشور را ارتقاء دهد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم عبدالرضا مجدالدین مدیرکل هماهنگی بخش دانش، صنعت و بازار معاونت فناوری ریاست جمهوری در حاشیه همایشی که برای افزایش هماهنگی میان تولیدکنندگان، اساتید و بازرگانان برگزار شد اظهار داشت : در حال حاضر سیاست کشور حرکت دادن صنعت سنتی به سمت تولیدات دانش بنیان است و امروز نوآوری به عنوان یکی از شاخص های رشد و توسعه تعیین کننده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود: از این طریق می - لرزه گیر چدنی مشهد - تواند - لرزه گیر چدنی مشهد - ارزش افزوده بیشتری تولید کنند، حال بعد از 800 سال حضور دانشگاه ها باید رویکرد علمی به سمت پرورش نیروی انسانی نوآور و فناور باشد و از آنجایی که محیط دانشگاه ها نمی تواند زمینه فعالیتهای کاربردی باشد حضور شرکت های دانش بنیان در کنار دانشگاه ها می تواند جایگاه علمی و صنعتی کشور را ارتقا دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 مدیرکل هماهنگی بخش دانش، صنعت و بازار معاونت فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه - لرزه گیر چدنی مشهد - تجمیع تشکل های مختلف در قالب کانون های دانش، صنعت و بازار کمک می کند مرجع خبرگان حوزه باشند افزود: وقتی سه بخش مرتبط با اقتصاد در کنار یکدیگر قرار - لرزه گیر چدنی مشهد - بگیرد می توانیم از - لرزه گیر چدنی مشهد - چالش های - لرزه گیر چدنی مشهد - صنعت و تجارت راحت تر عبور کنیم .

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

مجدالدین گفت: امروز علاوه بر حمایت های معنوی شرایطی را فراهم کرده ایم تا در صورتی که نیاز باشد استانداردی - لرزه گیر چدنی مشهد - تغییر کند یا قوانین و مقرراتی اصلاح شود و یا تسهیلاتی ارزان قیمت از طریق صندوق شکوفایی و نوآوری انجام شود به آسانی اقدامات پیش برود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی با تاکید بر اینکه کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار رنگ و رزین از سال 97 در کشور شروع به کار کرده است، اظهارداشت: اتصال بخش های مختلف کمک می کند تا نیازهای صنعت به خوبی شناخته شود و بخش های پژوهشی و تولیدی در راستای تامین نیاز کشور اقدام کنند، برای نمونه امروز تجهیزاتی در صنعت نفت ساخته می شود که - لرزه گیر چدنی مشهد - در عمق سه هزار متری زمین کار گذاشته می شوند، بنابراین باید از رویکرد بومی سازی با تکیه بر توان داخلی در مسیر توسعه کشور استفاده کرد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 خلاء صادراتی با وجود حلقه های تولید

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

مجید تباشیری رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار  نیز در این مراسم با اشاره به اینکه حذف رقابت ناسالم زمینه ای برای افزایش تولید و - لرزه گیر چدنی مشهد - صادرات کمک می کند، گفت: در - لرزه گیر چدنی مشهد - حال حاضر بازار داخلی در تولید رنگ خودکفایی 90 درصدی دارد، اما در تولید همین رنگ ها نزدیک به 50 درصد وابسته به مواد اولیه است، البته در بخش رزین به - لرزه گیر چدنی مشهد - دلیل وابستگی به تیتانیوم بیشتر به واردات متکی - لرزه گیر چدنی مشهد - است، هرچند در ایران ذخایر - لرزه گیر چدنی مشهد - معدنی بالایی از تیتانیوم وجود دارد، اما همچنان واردات این محصول به دلیل نیاز به فناوری و سرمایه بالا از طریق چین انجام می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با بیان اینکه ارز 4200 تومانی برای تامین مواد اولیه به این صنعت اختصاص نمی یابد، افزود: واردات در حال حاضر با ارز سنا انجام می شود که تفاوتی 300 تومانی با ارز آزاد دارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار ادامه داد: در بخش صادرات نیز مشکل انتقال ارز به داخل - لرزه گیر چدنی مشهد - کشور وجود دارد به دلیل اینکه پیش از این نرخ تعرفه های صادراتی بالا تعیین شده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی اظهار داشت: در حال حاضر محاسبه میزان صادرات با همان تعرفه مشکلاتی را به وجود - لرزه گیر چدنی مشهد - آورده است، چراکه در سال های پیش صادرکننده ها برای گرفتن جایزه های صادراتی نرخ تعرفه ها را بالا تعیین کرده بودند تا سهم صادرات افزایش پیدا کند و امروز همین اطلاعات غلط مشکل ساز شده و تاکنون نیز اصلاح نشده است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی با تاکید بر اینکه در صنعت رنگ و رزین قدرت رقابت با محصولات چینی را نداریم، اظهار - لرزه گیر چدنی مشهد - داشت: امروز بیشترین محصولات این صنعت به کشور افغانستان و کشورهای حوزه سی آی اس و روسیه صادر می شود که در این منطقه قدرت رقابت نیز داریم، البته پیش از این بازار عراق نیز یکی از بهترین بازارهای صادراتی بود که به تازگی در نتیجه اعتراضات، صادرات کالا از طریق کامیون با مشکل مواجه شده - لرزه گیر چدنی مشهد - است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

زهرا رنجبر عضو هیات رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار نیز گفت: در حال حاضر برنامه این است که بخش های پژوهشی روی تولید مواد اولیه و محصولاتی خاص متمرکز شوند، برای نمونه در بخش پژوهشگاه رزین روی 20 درصد از تولیدات رزین که کاری خاص دارند و پیش از این وارداتی بوده تمرکز شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با بیان - لرزه گیر چدنی مشهد - اینکه در شرایط - لرزه گیر چدنی مشهد - کنونی نتایج موفقی در نتیجه پژوهش ها به دست آمده است، افزود: برای تولید محصولات خاص به دلیل اینکه تیراژ تولید بالا نیست و دانش فنی تولید این محصولات خاص هست خیلی - لرزه گیر چدنی مشهد - از شرکت ها ورود نمی کنند، از این رو داخلی سازی این محصولات در دستور کار قرار گرفته است و از طرف دیگر - لرزه گیر چدنی مشهد - سهم بازار داخلی و نیاز به محصولات خاص شناسایی شود و برمبنای آن رویکرد تولیدی تدوین شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن