لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز

جهت خرید انواع فلنج در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 01628.html
لرزه گیر
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

«صادرات رانتی»| صادرات آبنبات با شکر یارانه‌ای؛ سوء استفاده جدید از دلار ۴۲۰۰ تومانی

۱۲۰ میلیون دلار آبنبات به شکل بی سابقه از کشور صادر شده است که در واقع چیزی جز صادرات شکر یارانه ای تولید شده در کشور یا وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومانی نیست و رانت بی سابقه ای را نصیب صادرکنندگان این محصول کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در شرایطی که دولت برای حمایت از مصرف کنندگان کالاهای داخلی به واردات و تولید کالاهای اساسی در کشور یارانه و ارز 4200 تومانی - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - اختصاص می دهد اما این شرایط باعث سوء استفاده برخی شده به طوری که آنها این کالاهای - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - اساسی را بعد از انجام یک فرآوری به اسم صادرات غیر نفتی و ارز آوری از کشور خارج می - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - کنند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

صادرات انواع شیرینی، شکلات، چیپس، هندوانه، آبنبات، سیب زمینی و غیره که برای تولید آنها از یارانه و برای واردات آنها از ارز 4200 تومانی استفاده شده، به معنی آن است که کالای وارد شده با از 4200 - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - تومانی دوباره با ارز آزاد، صادر شود که سود زیاد و رانتی را نصیب صادر کنندگان می کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

همچنین صادرات کالاهایی مانند هندوانه که برای تولید آنها از یارانه هایی مانند آب،  انرژی، کود، سم و - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - نهاد های  ارزان قیمت استفاده شده نیز در همین راستا است و صادرات آنها علاوه بر ایجاد رانت، قیمت این محصولات را نیز در بازار داخلی افزایش می دهد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

یکی از مواردی که به تازگی توسط مسئولان سازمان توسعه تجارت کشف یا حداقل اطلاع رسانی شده، صادرات غیر مستقیم شکر به اسم آبنبات است؛ باید توجه داشت که برای تولید آبنبات چیزی جز - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - شکر و آب (به علاوه افزودنیها)  استفاده نمی شود که هر دو این مواد یارانه ای است.  

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

محمدرضا مودودی، - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - سرپرست سازمان توسعه تجارت در این ارتباط گفته است، اخیرا با بررسیهایی که داشته اند متوجه صادرات تکان دهنده 120 میلیون دلار آبنبات به عراق شده اند؛در واقع از اختصاص ارز 4200 تومانی برای وارد مواد اولیه تولید (شکر) سوء استفاده شده است. 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بنابراین گزارش صادرات - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - چیپس نیز از این موضوع خارج نیست به طوری که تولید کنندگان این محصول از روغن یارانه ای که با ارز دولتی به کشور وارد شده و همچنین سیب زمینی تولید - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - شده از یارانه  استفاده می کنند و محصول خود را به قیمت آزاد صادر می کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

در بخش شیرینی نیز صادرات ما در یک سال گذشته افزایش چشمگیری داشته و محصولی که با آرد، شکر و روغن یارانه ای تولید شده است - لرزه گیر چدنی مارک زرد اهواز - با ارز آزاد صادر شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن