لرزه گیر چدنی سنندج

جهت خرید انواع فلنج در سنندج و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00169.html
لرزه گیر
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴

جنگ تجاری ۷۰۰ میلیارد دلار هزینه برای اقتصاد جهان دارد

مدیر عامل صندوق بین المللی پول گفت: هزینه صدماتی که جنگ تجاری به بار آورده تا ۲۰۲۰ ، ۷۰۰ میلیارد دلار خواهد بود که ۸ درصد کل تولید ناخالص داخلی جهان است .

 به - لرزه گیر چدنی سنندج - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از اکسپرس، آمریکا و چین درگیر یک جنگ تجاری  طولانی‌مدت بر سر تجارت شده - لرزه گیر چدنی سنندج - اند که باعث شده دونالد ترامپ چین را با عوارض و موانع تجاری مورد حمله قرار دهد. به خاطر روابط تجاری که اکثر تاجران جهان با چین - لرزه گیر چدنی سنندج - و آمریکا دارند، این درگیری های تجاری - لرزه گیر چدنی سنندج - خسارات اقتصادی گسترده ای در کل جهان به وجود آورده است. صندوق بین المللی پول هشدار داد ادامه این جنگ تلافی‌جویانه - لرزه گیر چدنی سنندج - بین دو اقتصاد برتر دنیا تا سال آینده 700 میلیارد دلار معادل 532 میلیارد یورو هزینه در - لرزه گیر چدنی سنندج - بر خواهد داشت.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 کریستالیان جورجیوا، مدیر عامل صندوق بین المللی پول گفت:« طبق تخمین های ما، تجارت در سال جاری میلادی تنها 1.1 درصد رشد خواهد داشت. این بدان معناست که - لرزه گیر چدنی سنندج - موتور تجاری رشد اقتصاد کند شده است».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

« ما سعی کردیم برای صدماتی که جنگ تجاری به بار آورده قیمتی تعیین کنیم و به این نتیجه رسیدیم که تا 2020 هزینه این درگیری ها بر اقتصاد جهان 700 میلیارد دلار خواهد بود که 8 درصد کل تولید ناخالص داخلی جهان است و مبلغ کوچکی نیست».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

جورجیوا گفت این تخمین‌ها نشان می‌دهد بی ثباتی در روابط بین واشنگتن و پکن بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهان است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 وی ادامه داد:« تجزیه و تحلیل این هزینه نشان می‌دهد - لرزه گیر چدنی سنندج - بخش کوچکی از آن مستقیماً از عوارض می آید و بخش بزرگتر به خاطر بی ثباتی ایجاد شده است».

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

« ما تلاش می کنیم آمریکا و چین را با یک قرارداد به هم نزدیک‌تر کنیم تا اطمینان را افزایش دهیم ولی یک آتش بس طولانی مدت تجاری کافی نیست. ما به یک صلح تجاری بادوام نیاز داریم و عقیده داریم اروپا سهم بسیار زیادی در آن دارد چون اساسا یک نهاد صادراتی آزاد است».

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 رئیس صندوق بین‌المللی پول در پاسخ به این سوال که آیا - لرزه گیر چدنی سنندج - جهان با یک رکود دیگر روبرو خواهد شد، بسیار خوشبین بود و افزود:« به نظر ما شرایط آنقدر بد نخواهد بود ولی نگرانیم که یک دوره طولانی بی‌ثباتی تجاری تأثیر بسیار بدی بر رشد اقتصاد بگذارد».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 دونالد ترامپ اولین دوره عوارض بر صفحه‌های - لرزه گیر چدنی سنندج - خورشیدی چین و ماشین لباسشویی های این کشور را در ژانویه 2018 اعلام کرد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 ترامپ بعداً 128 محصول ساخت چین را در لیست عوارض قرار داد و آن را پاسخی به فعالیت‌های تجاری ناعادلانه چین طی سال های گذشته اعلام کرد. چین هم - لرزه گیر چدنی سنندج - به سرعت این عوارض را با وضع عوارض برای 28 کالای آمریکایی از جمله آلومینیوم، هواپیما و خودرو تلافی کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 رئیس جمهور آمریکا این جنگ تجاری را با فرانسه هم به راه انداخته است و بهانه آن مالیات خدمات دیجیتالی فرانسه است که ادعا می‌کند به شرکت‌های فناوری آمریکا آسیب می رساند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار
 انتهای پیام/143
- لرزه گیر چدنی سنندج -

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن