لرزه گیر چدنی سمنان

جهت خرید انواع فلنج در سمنان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00166.html
لرزه گیر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

پرداخت ۱۴۶ میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی بنگاه ها طی ۸ ماه

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار گفت: از مجموع تسهیلات پرداختی به بخش تولید تا پایان آبانماه که به حدود بیش از نه هزار میلیارد تومان می رسد، فقط یکصد و چهل و شش میلیارد تومان برای بازسازی و نوسازی بنگاه ها بوده است.

کریم یاوری مدیرکل حمایت از - لرزه گیر چدنی سمنان - مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درباره اصلاح ساختار اقتصادی بنگاه مورد حمایت گفت: هرگونه تغییر یا بازسازی خط تولید، جابجایی کارگاه و ماشین آلات به‌منظور کاهش وابستگی و بهینه کردن تولید در راستای سیاست اقتصادی و اجتماعی دولت صورت گیرد، تغییر ساختار اقتصادی تلقی می‌گردد؛ در ضمن تصمیم‌گیری در مورد کارکنان این - لرزه گیر چدنی سمنان - قبیل بنگاهها که موقتاً بیکار شناخته می‌شوند و در چهارچوب بند الف تبصره 7 قانون بیمه بیکاری از مقرری بیمه بیکاری استفاده می‌‌کنند، - لرزه گیر چدنی سمنان - به‌عهده شورایعالی کار است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی ادامه داد: مدیران و کارفرمایان این بنگاه‌ها موظفند طرح تغییر ساختار اقتصادی واحد خود را به تصویب وزارتخانه ذیر‌بط (واحدهای تابعه در استانها) برسانند و به همراه تقاضای کتبی و فهرست اسامی کارکنان مشمول که موقتاً بیکار می‌شوند با  ذکر مدت زمان استفاده - لرزه گیر چدنی سمنان - از مقرری بیمه بیکاری به واحدهای تعاون، کارورفاه اجتماعی محل تسلیم - لرزه گیر چدنی سمنان - نمایند و پس از تأیید و تصویب شورایعالی - لرزه گیر چدنی سمنان - کار نسبت به - لرزه گیر چدنی سمنان - اجرا اقدام نمایند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

یاوری با بیان اینکه مقرری بیمه بیکاری به کارگرانی که بدون میل و اراده از کار بیکار شوند، تعلق می‌گیرد، بیان کرد: تشخیص بیکاری بدون میل و اراده و تاریخ وقوع بیکاری به‌عهده واحدهای تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. حدود 260‌هزار کارگر در کشور با دریافت مقرری ماهانه بیمه بکیاری تحت حمایت قرار دارند و کمترین تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری متعلق به استانهای ایلام، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار با بیان اینکه  بیشترین تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری متعلق به استانهای تهران، اصفهان و خراسان رضوی است، گفت: از مجموع تسهیلات پرداختی به بخش تولید تا پایان آبانماه که به حدود بیش از نه‌هزار میلیارد تومان می‌رسد فقط یکصد و چهل - لرزه گیر چدنی سمنان - و شش میلیارد برای بازسازی و نوسازی بنگاه‌ها - لرزه گیر چدنی سمنان - بوده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی بیان کرد: توجه بانک‌ها برای اعطای تسهیلات جهت بازسازی - لرزه گیر چدنی سمنان - و نوسازی و اصلاح ساختار اقتصادی بنگاهها ضروری است و در بنگاههای اقتصادی پرداخت مزد - لرزه گیر چدنی سمنان - و - لرزه گیر چدنی سمنان - حقوق کارگران از محل کار کارگران و تولید محصول و فروش تولیدات صورت می‌پذیرد؛ بنابراین توجه ویژه به تولید کمی و کیفی برای کارگران حائز اهمیت و توجه ویژه است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

یاوری اظهار داشت: هرگونه وقفه در کار تولید و چرخ فعالیت بنگاه‌های اقتصادی به‌هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست و کارگران زیر بار توقف در - لرزه گیر چدنی سمنان - تولید که معیشت آنها را دستخوش مشکلات می‌کند، نمی‌روند. پرداخت مزد و حقوق کارگران حاصل دسترنج آنان در امر تولید است؛‌ بنابراین تحت هیچ شرایطی نباید در کار و تولید صدمه یا وقفه وارد شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن