لرزه گیر چدنی تهران

جهت خرید انواع فلنج در تهران و شهرستان ها تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00198.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

«قاچاق نپوش»| نادری: وزارت صمت قاچاق ۲.۶میلیارد دلاری را رها و فکر ساماندهی واردات ۶۰میلیون دلاری پوشاک است

یک تولیدکننده پوشاک با بیان اینکه معتقدم در شرایطی که واردات پوشاک ممنوع است نیازی به دستورالعمل جدید نیست و باید فکر اساسی برای قاچاق پوشاک شود،گفت: متأسفانه امروز دغدغه وزارت صنعت واردات ۶۰ میلیون دلاری پوشاک است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مدیریت و جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور در شهریور ماه سال 95 دستورالعمل ساماندهی عرضه کنندگان پوشاک شرکت های خارجی را تدوین کرد و براساس آن قرار بود فروش کالاهای خارجی در سطح بازار مدیریت شود. البته وزارت صنعت 3 ماه از زمان ابلاغ این - لرزه گیر چدنی تهران - دستورالعمل به فروشندگان مهلت داده بود تا اقدامات لازم را برای اجرایی شدن این دستورالعمل انجام دهند. اما متأسفانه با گذشت بیش از - لرزه گیر چدنی تهران - سه سال از ابلاغ این - لرزه گیر چدنی تهران - دستورالعمل اقدامی از سوی - لرزه گیر چدنی تهران - مراجع - لرزه گیر چدنی تهران - مربوطه انجام نشد و از طرف دیگر واردات پوشاک خارجی به - لرزه گیر چدنی تهران - ویژه قاچاق در سطح بازار تاکنون ادامه یافت. شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در قالب پرونده «قاچاق نپوش» به بررسی این مساله می پردازد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

محسن نادری - لرزه گیر چدنی تهران - تولیدکننده صنعت پوشاک در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه دستورالعمل ساماندهی بازار پوشاک خارجی به دلیل ممنوعیت - لرزه گیر چدنی تهران - واردات پوشاک و شکایت واردکنندگان به دیوان عدالت اداری متوقف شد، اظهار داشت: - لرزه گیر چدنی تهران - واردکنندگان در شکایت خود به دیوان عدالت اداری اعلام کرده بودند که دستورالعمل وزارت صنعت مغایر - لرزه گیر چدنی تهران - با قانون مقررات زدایی در اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساس است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی با بیان اینکه بنده معتقدم در شرایطی که واردات پوشاک ممنوع است نیازی به دستورالعمل جدید نیست و باید فکر اساسی برای قاچاق پوشاک شود، افزود: امروز دغدغه وزارت صنعت واردات 60 میلیون دلاری پوشاک است در حالی که حجم قاچاق پوشاک به 2.6 میلیارد دلار رسیده است. بر همین اساس - لرزه گیر چدنی تهران - سهم واردات پوشاک - لرزه گیر چدنی تهران - فقط 1 تا 2 درصد اما قاچاق سهم 98 - لرزه گیر چدنی تهران - درصدی را در بازار به خود اختصاص داده است. به عبارنی آقایان قاچاق 98 درصدی را رها و به فکر تدوین دستورالعملی برای واردات پوشاک که سهم 2 درصدی دارد هستند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 این تولیدکننده اضافه کرد: در حال حاضر جلسات تدوین دستورالعمل جدید هم برگزار نمی شود و بازار رها در اختیار واردکنندگان غیر قانونی و قاچاقچیان پوشاک است و کسی هم به این موضوع اهمیت نمی دهد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن