لرزه گیر چدنی بوشهر

جهت خرید انواع فلنج در بوشهر و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00163.html
لرزه گیر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱

خطر تعطیلی واحدهای تولیدی شمش فولاد/ مواد اولیه نداریم

یک عضو انجمن فولاد با اعلام اینکه در حال حاضر مشکلات تأمین آهن اسفنجی و قراضه شرایط را برای واحدهای تولیدی سخت کرده است،گفت: اگر این شرایط ادامه پیدا کند واحدهای شمش فولادی به مرحله بحرانی رسیده و تعطیل خواهند شد.

رضا شهرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه در حال حاضر تولید شمش القایی حدود 5 میلیون - لرزه گیر چدنی بوشهر - تن است، اظهار داشت: با افزایش ظرفیت تولید شمش القایی به 8 میلیون تن در سال‌های آتی خواهد رسید که در صورت اجرایی شدن این هدف 30 درصد از کل تولید فولاد ایران تأمین خواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با اعلام اینکه در حال حاضر مشکلات تأمین آهن اسفنجی و قراضه شرایط را برای واحدهای تولیدی سخت کرده است،گفت: براساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس تولید - لرزه گیر چدنی بوشهر - آهن اسفنجی 9 درصد رشد کرده است که این میزان با توجه به روند تولید فولاد مه سال قبل - لرزه گیر چدنی بوشهر - 25 میلیون تن بوده و برنامه ریزی شده که امسال 28 میلیون تن تولید شد باید رشد 12 درصد باشد. که خود این نیاز داشته 14٪ آهن اسفنجی رشد داشته باشد و این موضوع نشان می‌دهد ما 5 درصد خلأ در تأمین آهن اسفنجی واحدهای فولادی داریم .به نوعی عرضه آهن اسفنجی امروز به قدر نیاز واحدهای تولید فولاد نیست.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

این عضو انجمن فولاد با اعلام اینکه - لرزه گیر چدنی بوشهر - اعمال عوارض صادراتی برای سنگ آهن باعث شده تا فعالان این بخش همچنان محصولات خود را صادر کنند، افزود: قیمت گذاری اهن اسفنجی امروز شفاف نیست درحالی که باید مطابق با 50 درصد قیمت شمش خوزستان باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شهرستانی تصریح کرد: متأسفانه با توجه به کاهش عرضه اهن اسفنجی حمل و نقل این مواد نیز بسیار گران شده به نحوی که معیار تن به کیلو رعایت نمی‌شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی در ادامه صحبتهای خود به رکود بخش مسکن و کاهش ضایعات ساختمانی اشاره کرد و گفت: این موضوع باعث شده تا واحدهای تولیدی در تأمین قراضه نیز با مشکل روبرو شوند به نحوی که اگر این شرایط ادامه پیدا کند واحدهای شمش فولادی به مرحله بحرانی رسیده و حتی تعطیل خواهند شد

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن