لرزه گیر چدنی بندرعباس

جهت خرید انواع فلنج در بندرعباس و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00362.html
لرزه گیر
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸

کاهش قیمت میوه بعد از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار با بیان اینکه قیمت میوه را عرضه و تقاضا تعیین می‌کند گفت: قیمت میوه امروز حتی از روزهای گذشته ارزان تر است زیرا عرضه این محصول در بازار بسیار مناسب اما تقاضا کمتر بوده است.

اسدالله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری - لرزه گیر چدنی بندرعباس - تسنیم اظهار کرد: افزایش قیمت بنزین تاثیری در قیمت میوه ندارد زیرا عمده میوه ای که - لرزه گیر چدنی بندرعباس - در کشور جابه - لرزه گیر چدنی بندرعباس - جا می شود از طریق کامین و ماشین های سنگین است که سوخت آنها گازوئیل بوده و نرخ آن تغییری نداشته است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی - لرزه گیر چدنی بندرعباس - افزود: با توجه به اینکه بخش زیادی از میوه کشور در جنوب کشور تولید میشود افزایش قیمت گازوئیل میتوانست تاثیر زیادی بر روی قیمت ها داشته باشد، اما قیمت این محصول تغییری نداشته - لرزه گیر چدنی بندرعباس - است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار با بیان اینکه قیمت میوه را عرضه و تقاضا تعیین می کند ادامه داد: قیمت میوه امروز حتی از روزهای گذشته ارزان تر است زیرا عرضه این محصول در بازار بسیار مناسب اما تقاضا کمتر بوده است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی تصریح کرد: در سال جاری تولید مرکبات وضعیت - لرزه گیر چدنی بندرعباس - بسیار مناسبی دارد به طوری که مرکبات به حدی به وفور در بازار عرضه شد که قیمت این محصولات در فصل نوبرانه نیز ارزان بود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

کارگر اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم پرتقال شمال کیفی به صورت عمده در تهران هزار و 500 تومان تا سه - لرزه گیر چدنی بندرعباس - هزار و 500 تومان، پرتقال جنوب  4 تا 6 هزار تومان و سیب زرد و قرمز لبنانی 3 تا 6 هزار و 500 تومان عرضه می‌‌شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی افزود: قیمت برخی از میوه های کم کیفت تر و پشت وانتی نیز به قیمت پایین تری از این نرخ های یاد شده به فروش می رسد؛ قیمت های اعلام شده مربوط به میوه های کیفی است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن