لرزه گیر چدنی اصفهان

جهت خرید انواع فلنج در اصفهان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00226.html
لرزه گیر
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰

آمریکایی‌ها در جمعه سیاه به جای حضور در فروشگاه‌ها، آنلاین خرید کردند

در حالیکه در آستانه جمعه سیاه جمعیت چندانی در فروشگاه ها و خرده فروشی ها به چشم نمی خورد، مصرف کنندگان آمریکایی بیش از ۲ میلیارد دلار در اولین ساعات خرید روز شکرگزاری به صورت آنلاین هزینه کردند.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، مصرف کنندگان آمریکایی بیش از 2 میلیارد دلار در اولین ساعات خرید روز شکرگزاری به صورت آنلاین هزینه کردند، در حالیکه در آستانه جمعه سیاه جمعیت چندانی در فروشگاه ها و خرده فروشی - لرزه گیر چدنی اصفهان - ها به چشم نمی خورد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 فروشگاههای زنجیره‌ای که در این - لرزه گیر چدنی اصفهان - ماه تخفیف های زودهنگامی برای جبران - لرزه گیر چدنی اصفهان - فصل تعطیلات کوتاه تر سال جاری ارائه داده‌اند، شاهد صف های کوچک تری در فروشگاه های سراسر کشور هستند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 فدراسیون ملی خرده‌فروشی آمریکا اعلام کرد روز - لرزه گیر چدنی اصفهان - پس از - لرزه گیر چدنی اصفهان - شکرگزاری بزرگترین روز خرید آمریکاست و انتظار می رود امسال 165 میلیون نفردر آخر - لرزه گیر چدنی اصفهان - هفته در این خرید شرکت داشته باشند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 در حالی که جمعه سیاه هنوز مطرح است،  اهمیت آن کاهش یافته است چون فصل خرید تعطیلات حالا یک هفته قبل از هالووین شروع می‌شود و تا شب عید ادامه دارد و خرده‌فروشان تخفیف‌های بالایی در این فصل ارائه می دهند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 در حالیکه ازدحام فروشگاه ها نشانه مهمی از هزینه کرد مصرف‌کنندگان در آمریکاست، ولی بسیاری - لرزه گیر چدنی اصفهان - از خرید ها در - لرزه گیر چدنی اصفهان - جشن شکرگزاری و جمعه سیاه حالا به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. شرکت «اداب انالیتیکس» که تبادلات مالی 80 خرده فروشی از 100 خرده فروشی آنلاین برتر آمریکا را بررسی می کند، 7.5 میلیارد دلار فروش آنلاین برای جمله سیاه را تخمین می زند که بیش از 20.5 درصد به صورت سالانه - لرزه گیر چدنی اصفهان - رشد - لرزه گیر چدنی اصفهان - داشته است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 شرکت هایی مثل والمارت، تارگت، شرکت عمده فروشی کاستکو و شرکت «بست بای» حضور آنلاین، تحویل و - لرزه گیر چدنی اصفهان - خرید سریع در فروشگاه را برای جذب مشتریان خود  افزایش داده اند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 از طرف دیگر، خرده‌فروشانی مثل شرکت های گپ و ویکتوریا و فروشگاه هایی مثل مکی و کوهل سعی دارند خریداران را به فروشگاه ها بکشانند و از شرکت‌های بزرگ آنلاین مثل آمازون دور کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

  تعطیلات سال جاری نه تنها آزمایشی برای مقاومت این شرکت‌هاست بلکه چالشی است برای اکثر خرده‌فروشان چون جنگ تجاری - لرزه گیر چدنی اصفهان - دونالد ترامپ با چین بر حاشیه سود آنها تاثیر گذاشته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 بررسی قیمتهای آنلاین هفت خرده‌فروش بزرگ برای 21 هزار کالا نشان داد سایت هایی مثل وال مارت و آمازون علیرغم فشار عوارض بر واردات کالاهای چینی، قیمت ها را برای بسیاری از کالاهای محبوب تعطیلات ثابت نگه داشته اند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 انتهای پیام/96

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن