لرزه گیر چدنی ارومیه

جهت خرید انواع فلنج در ارومیه و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00206.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱

فروش فوری و اعتباری پراید ۱۳۱ از ساعت ۱۰ امروز ۱۱ آذر

گروه خودروسازی سایپا با هدف تنظیم بازار و حذف نقش واسطه‌ها از بازار، طرح فروش فوری و اعتباری سایپا ۱۳۱ را از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه، ۱۱ آذر آغاز می‌کند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، طرح فروش فوری این محصول سایپا با هدف افزایش عرضه و - لرزه گیر چدنی ارومیه - کاهش قیمت در بازار آزاد انجام می‌شود. در این طرح فروش فوری و اعتباری، سایپا 131 به قیمت 375 میلیون ریال عرضه می‌شود که 40 میلیون ریال آن در قالب تسهیلات - لرزه گیر چدنی ارومیه - با بازپرداخت یک‌ساله صورت خواهد گرفت.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

تسهیلات 40 میلیون ریالی با دو هدف اجرا می‌شود، هدف اول ایجاد زمینه برای مشارکت هموطنان با توان مالی کمتر در این طرح است، ضمن اینکه محصولات عرضه شده در این طرح فروش تا یکسال در رهن - لرزه گیر چدنی ارومیه - گروه - لرزه گیر چدنی ارومیه - خودروسازی سایپا باقی می‌مانند تا از این طریق خودرو صرفاً به مصرف کننده واقعی فروخته شود و از نقش آفرینی واسطه‌ها جلوگیری - لرزه گیر چدنی ارومیه - شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

براساس اعلام سایپا، عرضه محصولات این گروه خودروسازی از جمله پراید با هدف تنظیم و - لرزه گیر چدنی ارومیه - کاهش التهابات کاذب بازار و حذف دلالان، در هفته‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

گروه خودروسازی سایپا برای کاهش نقش واسطه‌ها در بازار و فروش خودرو به مشتری واقعی، تمهیداتی نیز اندیشیده و در این طرح فروش اجرا کرده است؛ از جمله اینکه به هر کد ملی تنها یک دستگاه خودرو فروخته خواهد شد و کسانی که در 18 ماه گذشته در یکی از طرح‌های فروش سایپا شرکت کرده باشند - لرزه گیر چدنی ارومیه - نیز نمی‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

همچنین ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نیست و کدپستی ثبت نام‌کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری نیز باید در یک استان باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

از سوی دیگر و با توجه به تسهیلات یک ساله در - لرزه گیر چدنی ارومیه - نظر گرفته شده برای این طرح، خودرو تا یکسال در رهن گروه خودروسازی سایپا - لرزه گیر چدنی ارومیه - باقی می‌ماند و امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ عنوان میسر نخواهد بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

در پایان از هموطنان عزیز دعوت می‌شود ضمن - لرزه گیر چدنی ارومیه - پرهیز از - لرزه گیر چدنی ارومیه - سرمایه‌گذاری با هدف کسب سود در حوزه خودرو، برای خرید خودروی مورد نیاز خود به هیچ وجه به دلالان و واسطه‌هایی که با سوء استفاده از شرایط موجود نسبت به افزایش غیرطبیعی قیمت‌ها اقدام کرده‌اند مراجعه نکرده و محصولات را برای مصرف نهایی طبق قیمت - لرزه گیر چدنی ارومیه - مصوب از مبادی رسمی و از طریق سایت اینترنتی خودروسازان ثبت‌نام و خرید کنند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن