لرزه گیر چدنی اردبیل

جهت خرید انواع فلنج در اردبیل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00209.html
لرزه گیر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸

دستور ستاد تنظیم بازار به استاندارد/ نکات مثبت و منفی استاندارد ۱۲۷ برنج شفاف شود

ستاد تنظیم بازار در مصوبه اخیر خود در راستای جلوگیری از خود تحریمی نسبت به سازمان استاندارد تاکید کرده، اجرای استاندارد ۱۲۷ برنج به تعویق بیافتاد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، ستاد - لرزه گیر چدنی اردبیل - تنظیم بازار در اوایل آذر ماه سال جاری تشکیل جلسه  داده و در این جلسه مصوبات بسیاری مهمی به دستگاههای مختلف ابلاغ شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

بر اساس بند 23 مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار دستور مشخص به سازمان استاندارد برای جلوگیری از خودتحریمی داده شده است. در این مصوبه آمده است با عنایت به شرایط جنگ اقتصادی کشور و لزوم تامین - لرزه گیر چدنی اردبیل - مستمر کالاهای اساسی و تکالیف محوله به - لرزه گیر چدنی اردبیل - همه دستگاه‌های مسئول با محوریت کارگروه تنظیم بازار مبنی بر خودداری از هر گونه - لرزه گیر چدنی اردبیل - تغییر ضوابط و فرآیندهایی که منجر به خود تحریمی و یا بروز مشکلات تأمین کالاها می‌گردد، با عنایت به مصوبات جلسات کارگروه تنظیم بازار در خصوص به تعویق افتادن اجرای استاندارد 127 برنج در بخش مشخصات فیزیکی از جمله تعداد دانه شکسته، دانه آسیب‌دیده در اثر گرما و دانه قهوه ای، مقرر گردید تا زمان انجام اقدامات لازم در جهت اصلاح موارد مذکور در کمیته ملی استاندارد، اجرای استاندارد اجباری بخش فیزیکی تا پایان سال 99 به تعویق افتد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

به گزارش تسنیم، هنوز سازمان استاندارد جزییات استاندارد 127 برنج را اعلام نکرده است، بر این اساس لازم است تا این سازمان در خصوص مشخصات این استاندارد شفاف سازی - لرزه گیر چدنی اردبیل - کرده تا بتوان به صورت مشخص در خصوص تاثیرات مثبت و منفی مصوبه ستاد تنظیم بازار اظهار نظر کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

لرزه گیر چدنی اردبیل

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای - لرزه گیر چدنی اردبیل - پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن