لرزه گیر چدنی اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00105.html
لرزه گیر
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳

آمادگی ۹۵ درصد دستگاه‌ها برای ورود به دولت الکترونیک/ صدور الکترونیکیِ مجوزهای کسب و کار

وزیر اقتصاد با بیان این که ۹۵ درصد از دستگاه‌ها برای ارائه اطلاعات خود در محیط دولت الکترونیک اعلام آمادگی کردند افزود: برنامه ریزی کردیم که همه مجوز‌های مورد نیاز برای هر فعالیت در محیط الکترونیک قرار گیرد.

به - لرزه گیر چدنی اراک - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، - لرزه گیر چدنی اراک - فرهاد دژپسند با بیان این که 95 درصد از دستگاه‌ها برای ارائه اطلاعات خود در محیط دولت الکترونیک اعلام آمادگی کردند افزود: برنامه ریزی کردیم که همه مجوز‌های مورد نیاز برای هر فعالیت در محیط الکترونیک قرار گیرد، البته رسانه‌ها همانطور که برای موضوع مالیات به کمک ما آمدند و - لرزه گیر چدنی اراک - دستگاه‌های کم کار را افشا کردند، درباره مجوز‌ها هم کمک کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اضافه کرد: - لرزه گیر چدنی اراک - برخی‌ها گفتند وزارت اقتصاد - لرزه گیر چدنی اراک - متولی هیئت مقررات زدایی و بسیاری - لرزه گیر چدنی اراک - از فساد‌ها در صدور مجوز‌ها است که در این باره باید بگویم هم هیئت مقررات زدایی خوب کار کرده و هم صدور مجوز‌ها در محیط الکترونیک را در دستور - لرزه گیر چدنی اراک - کار دارم که این کار را برای اصناف انجام دادیم که اصناف متقاضی در محیط الکترونیک، مجوز - لرزه گیر چدنی اراک - خود را تقاضا کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

دژپسند گفت: - لرزه گیر چدنی اراک - مجوز‌های مورد - لرزه گیر چدنی اراک - نیاز در آغاز یک فعالیت باید در محیط دولت الکترونیک قرار گیرد تا متقاضیان بتوانند از مزایای آن بهره‌مند شوند ضمن این که قرار دادن اطلاعات و مجوز‌ها در محیط دولت الکترونیک از فواید اقتصاد هوشمند است اقتصادی که فقط به دیجیتال خلاصه نمی‌شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وزیر امور اقتصاد و دارایی افزود: با اجرایی شدن اقتصاد هوشمند به - لرزه گیر چدنی اراک - طور نمونه در بانک‌ها نیاز به شعبه و کارمند به - لرزه گیر چدنی اراک - حداقل کاهش می‌یابد ضمن این که مردم می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را در محیط تلفن‌های همراه دریافت کنند بنابراین اجرایی شدن اقتصاد هوشمند تقاضا برای سفر به منظور انجام کار به حداقل می‌رسد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی اضافه کرد: با اجرایی شدن محیط دولت الکترونیک هم مدل کسب و کار و هم مدل زندگی تغییر می‌کند و وقت دارای ارزش می‌شود ضمن این که منابع شکل دیگری به خود می‌گیرد به طور نمونه اگر فرآیند کاشت، داشت و برداشت در کشت گلخانه‌ای مکانیزه شود هم فضای مورد نیاز برای کشت گلخانه‌ای به حداقل می‌رسد و هم منابع بهینه - لرزه گیر چدنی اراک - مصرف می‌شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: 95 درصد از دستگاه‌ها برای - لرزه گیر چدنی اراک - ارائه اطلاعات خود در محیط دولت الکترونیک اعلام - لرزه گیر چدنی اراک - آمادگی و تفاهم نامه امضا کردند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

دژپسند گفت: در موضوع اقتصاد هوشمند - لرزه گیر چدنی اراک - هم از تحولات فناوری به معنای مفهوم کامل آن - لرزه گیر چدنی اراک - استفاده می‌کنیم و هم همواره در مقام تغییر و تکامل فناوری‌ها هستیم به طور کل یکی از ویژگی‌های ذاتی اقتصاد هوشمند این است که باید دائم در روند و ریل نوآوری قرار گیریم و با استفاده از نوآوری، زمینه را برای استفاده از حداکثری و عوامل در اختیار فراهم کنیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وزیر اقتصاد - لرزه گیر چدنی اراک - گفت: وقتی فعالیت‌های دستی به صورت هوشمند و الکترونیکی انجام می‌شود فرد فقط در مقام طراحی قرار می‌گیرد و نظارت و مدیریت عالی را اعمال می‌کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

دژپسند گفت: در بانک داری سنتی وقت و کاغذ زیادی هدر می‌رود، اما اکنون با اجرایی شدن بانکداری الکترونیکی مصرف کاغذ به میزان زیادی کاهش می‌یابد و با اجرایی شدن - لرزه گیر چدنی اراک - بانکداری هوشمند باید حضور فرد در مراجعه به بانک نیز - لرزه گیر چدنی اراک - به حداقل برسد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی افزود: چرا باید - لرزه گیر چدنی اراک - متقاضی برای گشایش حساب و یا اخذ تسهیلات، در شعبه حضور یابد؟ بنابراین با اقتصاد هوشمند هم مراجعه حضوری به حداقل می‌رسد و - لرزه گیر چدنی اراک - هم عارضه منفی برای کارمندانی که دچار لغزش هستند در دیدار رو در رو با متقاضیان به حداقل می‌رسد، زیرا بخشی از فسادی که ما از آن می‌نالیم و ناشی از ادراک فساد است منشاء به روابط رو در رو در مراجعات بانکی بر می‌گیرد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وزیر اقتصاد گفت: راه ریشه کن کردن بنیادین و - لرزه گیر چدنی اراک - اساسی فساد، گسترش اقتصاد هوشمند در همه ابعاد و با همه اجزا و زوایا است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با اشاره به سخنان اخیر خود در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی افزود: به فعالان اقتصادی اعلام کردم وقتی با پدیده نامیمون فساد مواجه شدید با صدای بلند منعکس کنید تا مقامات مسئول در صدد رفع فساد و مقابله - لرزه گیر چدنی اراک - با آن باشند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن