لرزه گیر چدنی آمل

جهت خرید انواع فلنج در آمل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00064.html
لرزه گیر
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟

معاون سازمان ملی استاندارد با بیان این که مصرف سوخت خودرو‌های کشور از استاندارد جهانی بیشتر است گفت: تولید خودروی پراید باید تا تاریخ اول فروردین ۹۹ متوقف و خودروی پژو هم به طور موقت بصورت گاز سوز تولید شود.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وحید مرندی مقدم معاون سازمان ملی استاندارد در گفتگوی ویژه خبری با بیان این که حجم سوخت مصرفی خودرو‌های کشور از استاندارد جهانی بیشتر است  افزود: نظارت بر استاندارد - لرزه گیر چدنی آمل - مصرف سوخت بر عهده سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و بررسی آلایندگی سوخت خودرو‌ها هم بر عهده سازمان - لرزه گیر چدنی آمل - محیط زیست است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

امیرحسین کاکایی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو نیز گفت: تقریباً بیشتر مشخصه‌های فناوری بنزین یورو 4 در ایران وجود دارد، اما آنچه سبب افزایش مصرف سوخت و بالا رفتن مصرف خودرو‌ها می‌شود را می‌توان شرایط محیطی همچون ترافیک بالا و یا نوع رانندگی ایرانی‌ها بیان کرد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

مرندی مقدم با اشاره به ارتقاء مشخصه‌های کمی و کیفی استاندارد خودرویی از 55 به 85 مورد در سال 96 افزود: از همان سال، استاندارد‌های 85 گانه برای خودرو‌های وارداتی هم اعمال - لرزه گیر چدنی آمل - شد، اما برای خودرو‌های تولید داخل به علت نیازمندی به تولید و تامین قطعه، زمان بندی 3 مرحله‌ای در نظر گرفته - لرزه گیر چدنی آمل - شد و تا امروز هم 2 مرحله از این مسیر انجام شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: در حال حاضر اعمال 3 استاندارد برای خودرو‌های سواری و 3 استاندارد برای خودرو‌های تجاری (اتوبوس و کامیون) امکان پذیر نیست بر این اساس تولید خودروی پراید باید تا تاریخ اول فروردین 99 متوقف و خودروی پژو هم به طور موقت بصورت گاز سوز تولید شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

تجریشی معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه ارتباط تصویری با این برنامه گفت: در معاینات فنی ویژه که برای خودرو‌های با عمر زیر 4 سال و سالانه انجام می‌شود بیش از 55 درصد خودرو‌ها به علت داشتن آلایندگی بالاتر از یورو 4 مردود می‌شوند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

محمد رضایی مشاور مدیرعامل شرکت ملی - لرزه گیر چدنی آمل - پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران نیز در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: - لرزه گیر چدنی آمل - بیش از 90 میلیون لیتر بنزین تولید روزانه کشور دارای شاخص‌های در حد یورو 5 می‌باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

حمید رضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس شورای اسلامی نیز در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: مشکل آلایندگی هوای کشور با رسیدگی به وضع کیفی خودرو‌ها و سوخت - لرزه گیر چدنی آمل - تولیدی در کشور برطرف می‌شود البته شکی نیست که صنعت خودروسازی باید به سمت هیبریدی - لرزه گیر چدنی آمل - کردن خودرو‌ها حرکت کند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی ادامه داد: وضع فعلی استاندارد‌های خودرویی و تولید سوخت در کشور قابل قبول نیست، اما نسبت به قبل می‌توان حرکت رو به جلویی را مشاهده کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

تجریشی معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه ارتباط تصویری با این برنامه گفت: ساختار بنزین یورو 4 و یورو 5 تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و در ارتباط با این موضوع کشور‌های بسیاری هستند که خودروی یور 5 دارند، ولی سوخت یورو 4 استفاده می‌کنند و مشکلی هم برای خوروهایشان پیش نمی‌آید لذا همه چیز را نباید به بخش خورو یا سوخت انداخت.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

کاکایی عضو هیات علمی دانشگاه و کارشناس حوزه خودرو گفت: با ارتقاء خودرو‌ها از یورو 4 به یورو 5 قطعا قیمت خودرو‌ها بالا می‌رود و ممکن است دولت بصورت دستوری، مدتی جلوی گران شدن خودرو‌ها را بگیرد، اما - لرزه گیر چدنی آمل - بالاخره قیمت این کالا بالا می‌رود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی بعنوان راهکار جلوگیری از آلایندگی در شرایط فعلی به افزایش عوارض خودرو‌های شخصی اشاره کرد - لرزه گیر چدنی آمل - و افزود: تقویت - لرزه گیر چدنی آمل - ناوگان عمومی می‌تواند راه مناسبی برای جایگزین سازی خودرو‌های شخصی باشد و این مهم بر عهده دولت است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

تجریشی نیز - لرزه گیر چدنی آمل - گفت: وقتی دولت به برخی لابی‌ها متصل می‌شود نمی‌توانیم انتظار - لرزه گیر چدنی آمل - داشته باشیم که اتقاق خاصی در روند بهبود شرایط رخ دهد. اما بعنوان نماینده سازمان محیط زیست اجازه نمی‌دهیم خودروی آلاینده وارد بازار مصرف شود لذا خودروساز‌ها باید به سمت رعایت استاندارد‌ها بروند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن