لرزه گیر چدنی آما یزد

جهت خرید انواع فلنج در یزد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00261.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹

سودهای میلیونی قاچاقچیان لوازم خانگی در سایه غفلت نهادهای نظارتی

بنا بر اعلام تولیدکنندگان لوازم خانگی بازار پر از کالاهای قاچاق است و در این شرایط تولیدکننده امکان فروش محصولات در بازار نداشته و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در طول چند ماه اخیر بسیاری از - لرزه گیر چدنی آما یزد - تولیدکنندگان لوازم خانگی از حجم بالای قاچاق کالا در بازار گله مند بوده و خواستار برخورد واحدهای نظارتی با فروش این کالاها شده‌اند اما متأسفانه هنوز کالاهای قاچاق بوفور در بازار یافت شده و به راحتی مورد معامله قرار می‌گیرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بررسی‌ها نشان می‌دهد قاچاقچیان روزانه سودهای میلیونی از فروش این کالاها در بازار داشته و به دلیل عدم پرداخت مالیات و حتی هزینه‌های دیگر هر روز با سودهای بیشتری نیز روبرو می‌شوند. مشاهدات نشان می‌دهد لباسشویی 7 کیلویی قاچاق این روزها با قیمت سه تا سه میلیون و 500 هزار تومان و ظرفشویی با قیمت 4 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رسدف این درحالی است که لباسشویی ایرانی آن هم 5 کیلویی سه میلیون و 300 تومان قیمت داشته وحتی در مدل‌های دیگر این محصول ایرانی تا 9 میلیون تومان نیز به فروش می رسد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

البته علاوه براین دو کالا بازار یخچال و تلویزیون نیز مصون از ورود کالاهای قاچاق نبوده  وقاچاقچیان به راحتی سایدبای ساید آلمانی را با قیمت 13 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رساند این درحالی است که پایین ترین قیمت سای بای ساید ایرانی 12 میلیون و 500 هزار تومان است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

  لرزه گیر چدنی آما یزد

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

0

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

بنابراعلام فروشندگان لوازم خانگی در کالاهای خرد لوازم - لرزه گیر چدنی آما یزد - خانگی از جمله غذاساز، چای ساز و اقلام - لرزه گیر چدنی آما یزد - دیگر بازار - لرزه گیر چدنی آما یزد - پر از کالاهای قاچاق است - لرزه گیر چدنی آما یزد - امروز یک غذاساز قاچاق یک میلیون و 550 هزار تومان اما همان غذاساز به صورت شرکتی در بازار دو میلیون - لرزه گیر چدنی آما یزد - و 900 هزار تومان تا سه میلیون تومان قیمت دارد. طبیعی است که مصرف کننده به خرید کالای ارزانتر رغبت داشته باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

به - لرزه گیر چدنی آما یزد - اعتقاد تولیدکنندگان قاچاق لوازم خانگی این روزها به صورت سازمان یافته انجام می شود و حتی بسته بندی آنها بدون کوچکترین خدشه راهی بازار شده و به دست فروشندگان - لرزه گیر چدنی آما یزد - می‌رسد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

به گزارش تسنیم، حسین فتاحی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، گفته بود: امروز مهمترین مشکل تولیدکننده در حوزه لوازم خانگی افزایش قاچاق - لرزه گیر چدنی آما یزد - است. این موضوع نیز به دلیل کاهش تولید در بخش لوازم خانگی اتفاق افتاده است به نوعی تولیدکننده به دلیل تشدید مشکلات امکان افزایش تولید را نداشته و با کاهش ظرفیت تولید، توانایی تأمین بازار - لرزه گیر چدنی آما یزد - را ندارد. در این شرایط قاچاقچی نیاز بازار را تشخیص داده و اقدام به توزیع کالا در سطح بازار می‌کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

این - لرزه گیر چدنی آما یزد - تولیدکننده لوازم خانگی با اعلام اینکه سرمایه گذاری در حوزه لوازم خانگی کاهش یافته است، گفت: نیاز نقدینگی در واحدهای تولیدی - لرزه گیر چدنی آما یزد - طی دو سال اخیر 2.5 برابر شده و همین موضوع در کاهش سرمایه در - لرزه گیر چدنی آما یزد - گردش در بخش لوازم خانگی موثر بوده - لرزه گیر چدنی آما یزد - است این موضوعات عاملی شده تا حجم تولید در سطح کارخانجات کاهش پیدا کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

فتاحی با تأکید براینکه درآمد مردم نیز کاهش پیدا کرده است، گفت: امروز قاچاقچی به راحتی به صورت شبکه ای کالا را با قیمت ارزان و بدون پرداخت گمرکات و عوارض وارد کشور می‌کند و هیچکس - لرزه گیر چدنی آما یزد - گویا توانایی برخورد با آنها - لرزه گیر چدنی آما یزد - را ندارد. البته اقداماتی در این رابطه صورت گرفته ولی کافی نیست چرا که بازار پرشده از لوازم خانگی قاچاق.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با اشاره به اینکه قاچاقچیان به راحتی می‌توانند روزانه نیاز بازار را تأمین کنند، تصریح کرد: مصرف کنندگان باید بدانند وقتی محصولی خارجی به صورت قاچاق یا قانونی خریداری می کنند به اشتغال پایدار آن کشورها کمک کرده و ضربه به تولیدکننده داخلی - لرزه گیر چدنی آما یزد - می زنند، امروز تولیدکننده برای معرفی - لرزه گیر چدنی آما یزد - بهتر کیفیت محصولات خود سه سال گارانتی را به مصرف کننده - لرزه گیر چدنی آما یزد - ارائه می‌دهد این موضوع به صورت ابلاغیه به تمام تولیدکنندگان اعلام شده تا مصرف کننده در خرید کالای ایرانی با اطمینان بیشتری اقدام کند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

این تولیدکننده لوازم خانگی با اعلام اینکه درحال حاضر ارز آزاد و نیمایی فاصله قیمتی کمی دارند، گفت: تولیدکننده در - لرزه گیر چدنی آما یزد - صف ارز نیمایی قرار دارد از آن طرف قاچاقچی به راحتی با ارز آزاد محصول را وارد - لرزه گیر چدنی آما یزد - بازار می‌کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن