لرزه گیر چدنی آما کرج

جهت خرید انواع فلنج در کرج و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00298.html
لرزه گیر
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

تاکید روحانی بر ترخیص سریع کالاهای در گمرک مانده/ ذخایر کالاهای استراتژیک مناسب است

معاون اقتصادی رییس جمهوری با بیان این که ذخایر کالاهای استراتژیک در کشور مناسب است گفت: اخیرا نیز با دستور ریاست جمهوری موضوع انبار شدن کالاها در گمرکات و ترخیص سریع مورد تاکید دکتر روحانی قرار گرفت.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد نهاوندیان صبح امروز در بازدید از سامانه‌های گمرک ایران با اشاره به این که بر اساس گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا تلاش‌های موثری در هوشمند سازی فرآیند تجارت کشور صورت - لرزه گیر چدنی آما کرج - گرفته است، گفت: - لرزه گیر چدنی آما کرج - به غیر از مبارزه با قاچاق کالا، در بخش جنگ اقتصادی نیازمند فرآیند تجارت هوشمند هستیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

معاون اقتصادی رییس جمهور با تاکید بر این که در قالب مدیریت هوشمند کالا باید خواب کالا در فرآیند تجارت کاهش یابد، اظهار داشت: در بحث تولید و مصرف، دستگاه‌ها باید بتوانند در تکمیل فرآیند تجارت اطلاعات - لرزه گیر چدنی آما کرج - را به صورت لحظه - لرزه گیر چدنی آما کرج - ای تبادل کنند و  گمرک نیز موضوع نظارت در این سامانه را در دستور داشته باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نهاوندیان با اشاره به این که وزارت صمت مسئول تجارت کشور و بانک مرکزی مدیریت بازار ارز را انجام می‌دهد، افزود: امروز در رساندن کالا به تولید کنندگان گام‌های بزرگی برداشته شد و گمرک نیز به عنوان سازمان مسئول توانست پیوند مورد نیاز را ایجاد کند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

معاون رییس جمهور با اشاره به این که سیاست کشور کار با همسایگان - لرزه گیر چدنی آما کرج - است، اظهار داشت: در حال حاضر عمده نیازهای کشور با ارز - لرزه گیر چدنی آما کرج - حاصل از صادرات تامین می‌شود از این رو هوشمند سازی تجارت باید دنبال شود و این اقدامات، پاسخ عملی ایران به تحریم‌ها به شمار می‌رود که از سوی کشور در حوزه تجارت دنبال می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با اشاره به تراز مثبت تجاری کشور در سال‌های متوالی تاکید کرد: به منظور بهبود استفاده از فناوری اطلاعات و ارتقاء سطح کارایی در گمرکات نیازمند تلاش‌های - لرزه گیر چدنی آما کرج - بیشتر و برقراری پیوندها میان دستگاه‌ها هستیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون اقتصادی رییس جمهور به برگزاری جلساتی در زمینه تقویت هماهنگی میان دستگاه‌ها درباره تجارت خارجی در طول هفته گذشته - لرزه گیر چدنی آما کرج - اشاره کرد و گفت: در شرایط تحریمی باید بتوانیم پاسخ مناسبی به فشارها داشته باشیم. اخیرا نیز با دستور ریاست جمهوری موضوع انبار شدن کالاها در گمرکات و ترخیص سریع  مورد تاکید دکتر روحانی قرار گرفت؛ بر همین اساس سرعت کار - لرزه گیر چدنی آما کرج - در این بخش افزایش یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نهاوندیان با اشاره به سیاست استراتژیک کالاهای اساسی در شرایط تحریم، میزان این کالاها را مناسب توصیف کرد و گفت: تمهیدات لازم برای ذخایر کالای اساسی اتخاذ شده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

در ادامه این نشست مهدی میراشرفی - لرزه گیر چدنی آما کرج - رئیس کل گمرک، با اشاره به رشد هفت میلیون تنی وزن و ارزش تجارت خارجی کشور در - لرزه گیر چدنی آما کرج - هفت ماهه نخست سال 98 - لرزه گیر چدنی آما کرج - اظهار داشت: حجم تجارت خارجی کشور در این مدت به 50 میلیارد دلار رسید و اگر هماهنگی بین سازمان‌ها وجود نداشت، در شرایط تحریم به این رکوردها نمی رسیدیم.

وی با اشاره به ارتقای 43 رتبه‌ای ایران در بحث لجستیک گمرکی، اظهار داشت: در زمینه کاهش هزینه‌ها و کاهش زمان ارائه اسناد اظهارنامه و همچنین ترخیص کالا نیز شرایط ایران بهبود یافته است.

رئیس کل گمرک ایران با بیان اینکه - لرزه گیر چدنی آما کرج - یکی از موضوعات مهم در پیوند 25 دستگاه در قالب - لرزه گیر چدنی آما کرج - پنجره تجارت فرامرزی گمرک، پایداری شبکه و اتصال اطلاعات دستگاه‌ها به همدیگر است، اظهار داشت: قطعی هریک از این دستگاه‌ها در این پنجره می‌تواند اشکالاتی را ایجاد کند که البته در برخی موارد قطعی مقطعی اتفاق می‌افتد.

معاون وزیر اقتصاد با تاکید بر لزوم بهبود عملکرد سامانه‌ها برای تبادل لحظه‌ای اطلاعات، - لرزه گیر چدنی آما کرج - بیان داشت: در سال‌های اخیر با بکارگیری این سامانه‌ها میزان رسوب کالا به شدت کاهش یافته است. در هفت ماهه نخست امسال نیز 13.5 میلیون تن کالای اساسی وارد کشور شد که نسبت به دوره‌های گذشته از نظر وزنی 22 درصد رشد نشان می‌دهد.

میراشرفی همچنین به برخی اقدامات برای ترخیص اقلام ضروری - لرزه گیر چدنی آما کرج - مانند دارو از هواپیما به شبکه توزیع با نظارت وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: به دلیل تحریم‌ها در حال حاضر زمان ماندگاری برخی کالاها از 20 روز به - لرزه گیر چدنی آما کرج - 35 روز - لرزه گیر چدنی آما کرج - افزایش یافته و در این زمینه گمرک تلاش می‌کند که زمان‌بندی مناسبی برای ترخیص کالاها اعمال شود.

وی همچنین با تاکید بر لزوم تفکیک بین رسوب و موجودی انبار در گمرکات، افزود: در حال حاضر وضعیت رسوب کالا در گمرک معمولی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن