لرزه گیر چدنی آما پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00294.html
لرزه گیر
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

وزیر صنعت: بار روانی گرانی بنزین روی قیمت سایر کالاها را کنترل کردیم

وزیر صنعت گفت: پس از تغییر قیمت بنزین روی بار روانی ایجاد شده، تشدید بازرسی ها و حضور به هنگام و اثر گذار دستگاه های مختلف در تنظیم بازار کشور به جد کار کردیم و خوشبختانه طی چند روز اخیر و طبق آمارهای موجود جو روانی بازار به خوبی کنترل شده است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا رحمانی در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور که با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر دادگستری و وزیر کار برگزار شد،  افزود: در این دوره - لرزه گیر چدنی آما پمپ - 3 دغدغه اصلی شامل وفور و در دسترس بودن انواع کالا، رصد روند تولیدات کالایی در کشور و مواجه با جو روانی بازار در دستور کار ویژه ستاد تنظیم بازار کشور بوده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: از نخستین روز اجرای طرح سهمیه بندی بنزین در کشور ، جلسات کارگروه ملی تنظیم بازار کشور به طور روزانه و مستمر در - لرزه گیر چدنی آما پمپ - حال برگزاری است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رحمانی اضافه کرد: همه دستگاه های مسئول در این حوزه به ویژه در بخش نظاراتی بازار، تعزیرات حکومتی و دادستانی نیز پای کار آمده و همراه ما در اجرای صحیح برنامه های کنترلی - لرزه گیر چدنی آما پمپ - بازار بوده اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اعلام کرد: بازرسی ها - لرزه گیر چدنی آما پمپ - در 3 لایه مشخص در حال انجام است که البته پیشگام اجرای این طرح خود اصناف هستند و سازمان حمایت، بازرسان - لرزه گیر چدنی آما پمپ - سازمان صمت - لرزه گیر چدنی آما پمپ - استان ها و تعزیرات حکومتی در لایه های - لرزه گیر چدنی آما پمپ - بعدی مسئولیت - لرزه گیر چدنی آما پمپ - های محوله را پیگیری می کنند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وزیر صمت خاطرنشان کرد: طبق آمار در روند کلی - لرزه گیر چدنی آما پمپ - تولیدات کشور مشکلی به وجود نیامده و در بحث وفور کالا هم چه در بخش ذخایر و چه موارد موجود در شبکه توزیع و انبارها مشکلی نداریم.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

رحمانی ادامه - لرزه گیر چدنی آما پمپ - داد: موضوع روانی ناشی از افزایش قیمت بنزین تا حد بسیاری کنترل شده است، البته گزارشاتی مبنی بر سو استفاده بوده که بازرسی و دستگاه های نظارتی آن را مورد رصد قرار داده و برخورد های لازم اعمال شده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی گفت: گشت های مشترک با تعزیرات در حال برگزاری است که البته از نظر نیرو و تجهیزات و - لرزه گیر چدنی آما پمپ - امکانات باید هر دو حوزه بازرسی و تعزیرات تقویت شوند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر - لرزه گیر چدنی آما پمپ - صنعت، معدن و تجارت افزود: در - لرزه گیر چدنی آما پمپ - روند کنترل بازار محدود به - لرزه گیر چدنی آما پمپ - بازرسی نیستیم و اولویت کنترل از مبدا است و با راه انداری سامانه های جامع تجارت طبق برنامه دقیق در حال رصد و پایش بازار هستیم و هوشمندسازی روند بازرسی ها - لرزه گیر چدنی آما پمپ - را دنبال می کنیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

رحمانی بیان کرد: حتی بدون اجرای برنامه افزایش قیمت بنزین نیز - لرزه گیر چدنی آما پمپ - ما برنامه های کنترل و رصد بازارمان را داشتیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اضافه کرد: 16 قلم کالا از 100 قلم کالای رصد شده بالای 5 درصد افزایش قیمت داشته اند، این تخلف است و باید برخورد شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وزیر صمت خاطر نشان کرد: رهبری دستور فرموده - لرزه گیر چدنی آما پمپ - اند که همه دستگاه ها در این موضوع جدی وارد عمل شوند، لذا علاوه بر برنامه جاری جهت طرح بنزین، بازار شب عید نیز از هم اکنون در حال برنامه ریزی است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

رحمانی تصریح کرد: در صورت تامین و تخصیص اعتبارات لازمدر بخش تامین میوه شب عید کمترین مشکل را نخواهیم داشت و از طریق مباشرین این موضوع در سریعترین زمان پیگیری و انجام می شود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن