لرزه گیر چدنی آما رشت

جهت خرید انواع فلنج در رشت و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00253.html
لرزه گیر
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

گزارش تسنیم از بازار/ قطعات خودرو ۱۰ تا ۱۵ درصد گران شد؛ ناظران بازار کجا هستند؟

مشاهدات خبرنگار تسنیم در بازار نشان می‌دهد اقلام پرمصرفی از جمله سرسیلندر، واشر سرسیلندر، دیسک صفحه کلاچ و سایر قطعات پرمصرف شاهد رشد ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت بوده است.

به گزارش  خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در هفته‌ اخیر با افزایش قیمت بنزین - لرزه گیر چدنی آما رشت - شاهد تشدید نظارت‌ها برای جلوگیری از افزایش قیمت در انواع کالاها روبه‌رو بوده‌ایم به‌نحوی که با ابلاغیه‌های متعدد به انجمن‌ها - لرزه گیر چدنی آما رشت - و شرکت‌ها اعلام شد که فعلاً به هیچ عنوان افزایش قیمتی در محصولات خود اعمال نکنند. اما متأسفانه گویا بازار قطعات یدکی خودرو از این ابلاغیه‌ها مستثنی است چرا که در همین یک هفته که نظارتها در انواع کالاها تشدید شده است، خریداران شاهد رشد 10 تا 15 درصدی قیمت قطعات یدکی خودرو در بازار بوده‌اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مشاهدات خبرنگار - لرزه گیر چدنی آما رشت - تسنیم در بازار نشان می‌دهد اقلام پرمصرفی از جمله سرسیلندر، واشر سرسیلندر، دیسک صفحه کلاچ و سایر قطعات پرمصرف شاهد رشد 10  تا 15 درصدی قیمت بوده است، به‌عنوان مثال قیمت - لرزه گیر چدنی آما رشت - دیسک صفحه کلاچ خودرو از 850 هزار تومان - لرزه گیر چدنی آما رشت - به رقم یک میلیون تومان رسیده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

عمده فروشندگان قطعات - لرزه گیر چدنی آما رشت - خودرو معتقدند تشدید نظارتی در بازار قطعات خودرو وجود ندارد و هرکس بنا به - لرزه گیر چدنی آما رشت - سلیقه خود قطعات وارداتی را قیمت‌گذاری می‌کند و به فروش می‌رساند، کنار این موضوع شرکتهای خودروساز نیز توانایی تأمین تمام نیاز بازار را نداشته و همین امر عاملی می‌شود تا سوءاستفاده‌گران با عرضه قطعه بی‌کیفیت و جعل علامت برندها به بازار مشکلاتی برای مردم به‌وجود بیاورند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

لرزه گیر چدنی آما رشت

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

در این - لرزه گیر چدنی آما رشت - میان بازار فروش روغنهای تقلبی نیز در بازار داغ است این موضوع درحالی است که بنا به گفته برخی مسئولین عرضه روغن تقلبی - لرزه گیر چدنی آما رشت - در بازار مدیریت - لرزه گیر چدنی آما رشت - شده است ولی همچنان روغن بی‌کیفیت در بسته‌بندی‌های به‌ظاهر معتبر آن هم با قیمتی ارزان در بازار به فروش - لرزه گیر چدنی آما رشت - می‌رسد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

به‌عنوان نمونه فردی 4 لیتر روغن در خودروی خود ریخته است اما بعد از طی مسافت هزارکیلومتری فقط با نیم لیتر روغن در خودرو روبه‌رو - لرزه گیر چدنی آما رشت - شده است، به‌نحوی که روغن در خودرو تبخیر شده، همین امر باعث بروز بسیاری - لرزه گیر چدنی آما رشت - از حوادث رانندگی و خرابی خودروها - لرزه گیر چدنی آما رشت - خواهد شد. البته علاوه - لرزه گیر چدنی آما رشت - بر بلاتکلیفی مردم - لرزه گیر چدنی آما رشت - در خرید قطعات خودرو در بازار خودروسازان چینی نیز فقط تمرکز به فروش محصولات داشته و در عرضه قطعات به خریداران خود کم‌کاری می‌کنند. مردم در این شرایط مجبورند با مشقت بسیار قطعات خودروهای چینی را در بازار آن هم با قیمتهای بسیار بالا خریداری کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن