لرزه گیر چدنی آما آمل

جهت خرید انواع فلنج در آمل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00265.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹

افت ۹۴ درصدی واردات اتحادیه اروپا از ایران در ۹ ماهه ۲۰۱۹

واردات اتحادیه اروپا از ایران در ۹ ماهه نخست ۲۰۱۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل افت ۹۴ درصدی داشته و به ۵۱۴ میلیون یورو رسیده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، آمار منتشرشده از سوی اداره اطلاعات اقتصادی اتحادیه اروپا (یورو استات) نشان می‌دهد مبادلات - لرزه گیر چدنی آما آمل - تجاری ایران و 28 عضو این اتحادیه در 9 ماهه نخست سال جاری میلادی با افت قابل توجه نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن مواجه شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مبادلات دو طرف در 9 ماهه نخست 2018 بالغ بر 15.41 میلیارد یورو بوده که این رقم در 9 ماهه نخست امسال با افت 75 درصدی به 3.866 میلیارد یورو رسیده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

صادرات اتحادیه اروپا به ایران در ماه‌های ژانویه تا سپتامبر 2019 به کمتر از نصف صادرات این اتحادیه به ایران در مدت مشابه سال قبل رسیده است. صادرات اتحادیه اروپا به ایران در 9 ماهه نخست سال 2018 بالغ بر - لرزه گیر چدنی آما آمل - 6.867 میلیارد یورو اعلام شده بود اما این - لرزه گیر چدنی آما آمل - رقم در مدت مشابه امسال  با افت 51 درصدی به 3 میلیارد و 352 میلیون یورو کاهش یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

واردات اتحادیه - لرزه گیر چدنی آما آمل - اروپا از ایران در 9 ماهه نخست 2019 نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل افت 94 درصدی داشته - لرزه گیر چدنی آما آمل - و به 514 میلیون یورو رسیده است. اتحادیه اروپا در 9 ماهه نخست سال قبل 8.543 میلیارد یورو کالا از ایران وارد کرده بود.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

افت قابل توجه تجارت اتحادیه اروپا با ایران در سال 2019 در پی بازگشت تحریم‌های هسته‌ای آمریکا علیه ایران - لرزه گیر چدنی آما آمل - نشان می‌دهد این اتحادیه به‌رغم وعده‌های خود نتوانسته است از منافع ایران در چارچوب - لرزه گیر چدنی آما آمل - توافق هسته‌ای - لرزه گیر چدنی آما آمل - دفاع کند. کشورهای اروپایی با پیروی از تحریم نفتی آمریکا علیه ایران واردات نفت از - لرزه گیر چدنی آما آمل - ایران را در سال 2019 متوقف کرده‌اند و صادرات کالا - لرزه گیر چدنی آما آمل - به ایران - لرزه گیر چدنی آما آمل - را به کمتر از نصف رسانده‌اند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن