لرزه گیر چدنی آما

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00072.html
لرزه گیر
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰

انحصار واردات چادر مشکی در اختیار چند نفر با سود ۵۰۰درصد/ مشکل چادر مشکی وزارت صمت است

عضو هیأت مدیره اتحادیه صنف فروشندگان و تولیدکنندگان پوشاک گفت: با سرمایه‌گذاری ۲۵میلیون دلاری می‌توان کارخانه‌ای را که ۱۰میلیون متر چادر مشکی تولید می‌کند تأسیس و با مبلغی حدود ۱۵۰میلیون یورو کل نیاز داخلی به این محصول را تأمین کنیم.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، اسدالله سلیمانی مدیرعامل انجمن تولید کنندگان محصولات حجاب در - لرزه گیر چدنی آما - گفتگوی ویژه خبری با بیان اینکه واردات چادر مشکی انحصاری است افزود: به‌جز این مسأله، نامناسب بودن فضای کسب‌وکار در کشور نیز تعطیلی کارخانجات تولید چادر مشکی را در پی داشته است.
وی گفت: اگر تولید در کشور به‌صرفه باشد، تجار این بخش خود کارخانه ایجاد می‌کنند اما اکنون به‌دلیل حمایت نکردن دولت، 90 درصد چادر مشکی کشور از چین، کره و ژاپن که کارخانجات بسیاری با فناوری بالا ایجاد کرده‌اند وارد می‌شود.
 سلیمانی ابراز کرد: این‌که دولت تعرفه واردات چادر مشکی را افزایش داده است، حمایت از تولید داخلی از جیب مردم است و - لرزه گیر چدنی آما - این خسارتی است که گمرک آن را وارد کرده است.
وی گفت: واردات چادر مشکی تعرفه نداشت اما چون پارچه‌های دیگر - لرزه گیر چدنی آما - را در قالب چادر مشکی وارد می‌کردند گمرک برای اینکه کار خود را آسان کند به همه پارچه‌ها از جمله چادر مشکی نیز تعرفه بست.
مدیرعامل انجمن تولید کنندگان محصولات حجاب تصریح - لرزه گیر چدنی آما - کرد: امکان ندارد در دو سال آینده به خودکفایی در چادر مشکی برسیم و حرف‌ها در این زمینه به این دلیل است که وزارت صمت از یارانه‌ای که باید به چادر مشکی اختصاص دهد شانه خالی کند.
سلیمانی گفت: برخی مسئولان به چادر مشکی حساسیت دارند و اگر محصول دیگری مانند شیلات بود اکنون به داد ما رسیده بودند اما چون اسم - لرزه گیر چدنی آما - چادر - لرزه گیر چدنی آما - روی آن - لرزه گیر چدنی آما - است از ما حمایت نمی‌کنند و نخواهند کرد.
وی همچنین گفت: 40 هزار نفر در حوزه محصولات مربوط به حجاب شاغل هستند - لرزه گیر چدنی آما - و 30 درصد شاغلان در این - لرزه گیر چدنی آما - حوزه به‌دلیل - لرزه گیر چدنی آما - نبود مواد اولیه بیکار شده‌اند.
سلیمانی اضافه کرد: اگر برای حدود 70 تا 80 درصد نیاز بازار چادر مشکی در کشور سرمایه گذاری شود 10 هزار اشتغال ایجاد - لرزه گیر چدنی آما - خواهد - لرزه گیر چدنی آما - شد.
وی تأکید کرد: به‌اندازه کافی ماشین‌آلات و توان تولید چادر مشکی در کشور وجود دارد اما با برداشتن موانع کسب‌وکار نیاز - لرزه گیر چدنی آما - به زنجیره تولید داریم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

علی قلعه‌قوند عضو هیئت مدیره انجمن تولید کنندگان محصولات حجاب نیز گفت: به‌دلیل نبود نظارت بر تولید و واردات و عرضه چادر - لرزه گیر چدنی آما - مشکی، واحدهای تولیدی چادر مشکی در کشور تعطیل شده است.
وی ادامه داد: به‌فرض که وزارت صنایع - لرزه گیر چدنی آما - می‌خواهد از تولید کنندگان چادر مشکی حمایت کند، پس چرا با وضع تعرفه 32درصدی این حمایت - لرزه گیر چدنی آما - را از جیب مردم انجام می‌دهد؟!
قلعه‌قوند گفت: تولید چادر مشکی بخش‌های تولید نخ، بافت و تکمیل دارد که باید این زنجیره برای حمایت از تولید کنندگان ایجاد می‌شد اما وزارت صمت این کار را انجام نداد.
وی افزود: ماشین‌های ماکویی هنوز در دنیا فعالند و محصولی را تولید می‌کنند که هنوز در ایران پرمصرف‌ترین چادر است.
عضو هیأت مدیره انجمن تولید کنندگان محصولات حجاب گفت: تولید چادر به تجربه طولانی نیاز دارد و این طور نیست که دوساله - لرزه گیر چدنی آما - به خودکفایی در این عرصه برسیم.
- لرزه گیر چدنی آما - قلعه‌قوند یادآور شد: کارخانجات بافندگی در کشور ظرفیت‌های خالی دارند و اگر وزارت صمت بر قیمت چیپس‌های پلی‌استریل که در اختیار شرکت‌های تولید کننده نخ قرار می‌دهد نظارت کند حتماً در چادر مشکی کاهش قیمت خواهیم داشت.
وی گفت: چند نوع پارچه خاص گلدار ژاپنی و کره‌ای وجود دارد که واردات و فروش آن در انحصار چند نفر است و می‌توانند این پارچه‌ها را با هر قیمتی در بازار بفروشند.
قلعه‌قوند با بیان اینکه یکی از حلقه‌های مفقوده در تولید چادر مشکی، دانش فنی است اضافه کرد: از وزارت صمت تعجب می‌کنم چرا تا کنون - لرزه گیر چدنی آما - سراغ شرکت‌های دانش‌بنیان - لرزه گیر چدنی آما - نرفته است زیرا در رنگ و مواد شیمیایی برای چادر مشکی مشکل داریم.
وی با اشاره به اینکه چند شرکت داخلی نخ خوبی را تولید می‌کنند گفت: - لرزه گیر چدنی آما - با سرمایه گذاری معادل واردات یک سال چادر مشکی تقریباً 70 تا 80 درصد نیاز بازار به این - لرزه گیر چدنی آما - محصول تأمین می‌شود.
عضو هیأت مدیره انجمن تولید کنندگان محصولات حجاب تأکید کرد: باید با ایجاد بازار متشکل تولید و عرضه از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در تولید چادر مشکی حمایت شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

افسانه محرابی - لرزه گیر چدنی آما - مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت - لرزه گیر چدنی آما - صنعت، معدن و تجارت نیز در این برنامه گفت: در یک سال اخیر - لرزه گیر چدنی آما - به صنعت نساجی به‌عنوان صنعت پیشران و اشتغال‌زا نگاه کرده‌ایم و برای تولید 80 میلیون مترمربع چادر مشکی - لرزه گیر چدنی آما - 8 طرح 10 میلیون مترمربعی پیش‌بینی کرده‌ایم که نیازمند 150 میلیون یورو و 800 میلیارد ریال سرمایه گذاری است.
محرابی افزود: در مذاکراتی که در بانک‌ها انجام شده است به ما قول داده‌اند منابع این طرح تأمین شود.
وی گفت: بحث مافیا در واردات - لرزه گیر چدنی آما - چادر باید مستند اعلام شود.
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: در سال 92 برای فرهنگ‌سازی استفاده از چادر، تعرفه واردات 20 درصد بود و زمانی که قیمت ارز افزایش یافت 10 درصد همه تعرفه‌های واردات ازجمله تعرفه واردات چادر مشکی کاهش یافت.
محرابی گفت: زمانی که کارخانه تولید چادر مشکی حجاب شهرکرد آغاز به کار کرد برای حمایت از این - لرزه گیر چدنی آما - کارخانه تعرفه همه پارچه‌ها 32 درصد افزایش یافت.
وی اضافه کرد: اکنون بالاترین تعرفه برای چادر مشکی است.
- لرزه گیر چدنی آما - محرابی گفت: کارخانه نای - لرزه گیر چدنی آما - زرین فقط 60 ماشین ساده بافت داشت که قرار بود چادرهایی را که طرح‌دار هستند وارد و با رنگرزی آنها را تکمیل کند.
- لرزه گیر چدنی آما - وی تصریح کرد: اگر واحد تولیدی خوب کار کند و رقابت‌پذیر - لرزه گیر چدنی آما - باشد و از فناوری و مواد اولیه - لرزه گیر چدنی آما - و دانش فنی استفاده کند می‌تواند نظر بازار را جلب و رقابت کند.
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بسته حمایتی از تولید کنندگان چادر مشکی یک سال است که آماده شده - لرزه گیر چدنی آما - و نیاز به تأمین مالی دارد.
محرابی افزود: سه سرمایه‌گذار نیز برای تأمین کمبود چادر مشکی کشور پای کار آمده‌اند و در دو سال آینده در این محصول خودکفا خواهیم شد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

محمدعلی شفیعی مدیرعامل شرکت نای زرین نیز در ارتباط با این برنامه گفت: در سال 85 آخرین نوع ماشین‌های کِرِپ را وارد - لرزه گیر چدنی آما - و چادر مشکی کلاسیک کرپ تولید کردیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی ابراز کرد: در سال 85 کارشناسان کره‌ای فناوری تولید چادر مشکی را به ما انتقال دادند و خط تولید این محصول را کامل وارد کردیم.
شفیعی گفت: در یک سالی که - لرزه گیر چدنی آما - کارشناسان کره‌ای در کشورمان بودند؛ تحت - لرزه گیر چدنی آما - لیسانس آنها کار می‌کردیم و با برندهایی که داشتیم اقدام به فروش محصولاتمان می‌کردیم اما پس از - لرزه گیر چدنی آما - یک سال مدیرکل صنایع وزارت صنعت از کارخانه ما بازدید کرد و پس از آن نیز استاندار اصفهان به کارخانه ما آمد و با رسانه‌ای شدن تولید این کارخانه کمتر از بیست روز تعرفه واردات چادر مشکی از 72 درصد به 66 و از 66 به 16 درصد کاهش یافت.
وی افزود: در آن زمان از همه کمک خواستیم و به همه جا نامه نوشتیم اما نتیجه‌ای نگرفتیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

مجید افتخاری عضو هیأت مدیره اتحادیه صنف فروشندگان و تولید کنندگان پوشاک نیز در این برنامه گفت: قیمت هر متر پارچه چادر مشکی - لرزه گیر چدنی آما - که در کشورهای کره، - لرزه گیر چدنی آما - ژاپن و چین تولید می‌شود بین یک و نیم تا پنج دلار است.
وی اظهار کرد: اگر میانگین برای یک قواره چادری سه و نیم متر پارچه مصرف شود مشخص است واردکنندگان چادر - لرزه گیر چدنی آما - با قیمتی که در بازار برای پارچه درجه‌یک وجود دارد سود 400 تا 500 درصدی دارند.
افتخاری خاطرنشان کرد: واردکننده چادر مشکی با سرمایه گذاری کوتاه‌مدت در دو سه ماه به این سود می‌رسد و با این سود - لرزه گیر چدنی آما - دیگر کسی به تولید داخلی توجه نمی‌کند.
وی ابراز کرد: با سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری می‌توان کارخانه‌ای را که 10 میلیون متر چادر مشکی تولید می‌کند تأسیس و با مبلغی حدود 150 - لرزه گیر چدنی آما - میلیون یورو کل نیاز داخلی به این محصول را تأمین کنیم.
عضو هیأت مدیره اتحادیه صنف فروشندگان - لرزه گیر چدنی آما - و تولید کنندگان پوشاک متذکر شد: با توجه به به‌صرفه نبودن تولید در کشور و سود سپرده‌های بانکی، کمتر کسی راغب است که در زمینه چادر مشکی سرمایه گذاری کند.
افتخاری اضافه کرد: تعداد واردکنندگان چادر مشکی محدود است و یکی از واردکنندگان، کارخانه‌ای تولیدی را که توان تولید چادر - لرزه گیر چدنی آما - مشکی را با این فضای کسب‌وکار ندارد خریده و - لرزه گیر چدنی آما - تولید این واحد صفر است.
وی گفت: در صنعت پوشاک کشور 300 هزار نفر شاغل هستند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

سید هوشنگ قادریان مسئول بسیج نساجی و پوشاک کشور نیز در ارتباط با این برنامه گفت: به‌اندازه پارچه مورد نیاز چادر مشکی نخ در کشور تولید می‌شود و اکنون به فناوری مقدمات بافندگی و رنگرزی این - لرزه گیر چدنی آما - محصول دست یافته‌ایم و مشکلی در این زمینه نداریم و به‌آسانی نساجی‌های کشور می‌توانند چادر مشکی تولید کنند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای - لرزه گیر چدنی آما - پیام/+

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن