لرزه گیر چدنی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00017.html
لرزه گیر
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

نبش قبر اظهارنامه های مالیاتی ۱۱ سال قبل/ جلوی فرارهای مالیاتی موجود را بگیرید

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه مسئولان مالیاتی کشور علیه تولیدکنندگان عمل می کنند، گفت: مسئولان اظهارنامه های سال ۸۷ تولیدکنندگان را بیرون آورده اند و با بررسی آنها مالیاتی را برای آن همراه با جریمه مشخص نموده اند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وحید عزیزی، کارشناس اقتصادی در برنامه پایش با تاکید بر نگاه درآمدی به مالیات در دنیا، تصریح کرد: در دنیا مالیات با اهداف درآمدی، بازتوزیع ثروت و تنظیم گری و سیاست گذاری گرفته می شود. تنظیم گری بدین معناست که دولت با استفاده از ابزار مالیات کارهایی که صحیح است را تشویق می کند و از کارهای کاذب و سوداگری جلوگیری می نماید.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: درلایحه بودجه 99 این سه اصل رعایت نشده است. در شرایط - لرزه گیر چدنی - فعلی اقتصاد برای مردم کوچکتر شده است. اما این کوچکتر شدن باید برای عموم مردم باشد. مالیات در لایحه بودجه سال آتی، 13 درصد افزایش یافته است. به گونه ای که در سال - لرزه گیر چدنی - 99، میزان - لرزه گیر چدنی - 198 هزار میلیارد تومان، دولت از مالیات - لرزه گیر چدنی - درآمد کسب می کند که - لرزه گیر چدنی - این رقم در سال 98 176 هزار میلیارد تومان بوده است. البته ممکن است این میزان مالیات محقق نشود.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

عزیزی افزود: باید مشخص شود مالیات را از چه کسانی می گیرند. مالیات های مستقیم در لایحه بودجه 19 درصد و مالیات های - لرزه گیر چدنی - غیرمستقیم 8 درصد افزایش یافته - لرزه گیر چدنی - است. اگر در خصوص افزایش - لرزه گیر چدنی - مالیات وارد جزئیات شویم، میبینیم که مالیات بخش خصوصی 24 درصد - لرزه گیر چدنی - و مالیات مشاغل 50 درصد افزایش داشته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این کارشناس اقتصادی بیان کرد: در عین اینکه مالیات بر - لرزه گیر چدنی - واردات 38 درصد کاهش داشته، مالیات بر ارزش افزوده - لرزه گیر چدنی - 37 درصد افزایش داشته است. این نکته را باید گفت که تنها 5 درصد از مالیات بر ارزش افزوده در لایحه بودجه آمده و مابقی آن در بودجه نمی آید. بنابراین از هزینه کرد 4 درصد مالیات بر ارزش افزوده اطلاعی در دست نیست. بنابراین 65 هزار میلیارد تومان مالیات بر - لرزه گیر چدنی - ارزش افزوده در لایحه بودجه، - لرزه گیر چدنی - کل این مالیات نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

کارشناس اقتصادی برنامه پایش ادامه داد: کل ظرفیت - لرزه گیر چدنی - مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر مصرف در صورت عدم وجود معافیت های مالیاتی و وجود زیرساخت های مورد نیاز، 135 هزار میلیارد تومان است. حال باید از مسئولان اقتصادی سوال کرد با چه زیر ساختی می خواهد این 120 هزار میلیارد تومان را اخد کند؟

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عزیزی - لرزه گیر چدنی - با بیان اینکه مسئولان مالیاتی کشور علیه تولیدکنندگان عمل می کنند، گفت: مسئولان اظهارنامه های سال 87 تولیدکنندگان - لرزه گیر چدنی - را بیرون - لرزه گیر چدنی - آورده اند و با - لرزه گیر چدنی - بررسی آنها مالیاتی را برای آن همراه با جریمه مشخص نموده اند. بنابراین از این طریق که - لرزه گیر چدنی - به ضرر تولیدکنندگان است، بخشی از مالیات بر ارزش افزوده را - لرزه گیر چدنی - دریافت می کنند. این کار امری اشتباه است و باید به - لرزه گیر چدنی - جای آن جلوی فرار مالیاتی های موجود را گرفت.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی افزود: بنا به گفته - لرزه گیر چدنی - مسئولان، مالیات بر ثروت 75 درصد افزایش پیدا کرده است. اما در این زمینه باید گفت میزان مالیات بر ثروت گرفته شده واقعی نیست. به عنوان مثال این - لرزه گیر چدنی - مالیات از 4 هزار میلیارد تومان به 7 هزار میلیارد تومان افزایش داشته است. در حالی که رقم مالیاتی آن بیش از بیست هزار میلیارد تومان است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

کارشناس اقتصادی کشور گفت: سهم مالیات بر - لرزه گیر چدنی - ارزش افزوده از درآمدهای مالیاتی در کشورهای پیشرفته حداکثر 32 درصد است. اما در ایران این سهم بیش از 50 درصد است. بنابراین فشار این مالیات بر روی اقشار ضعیف جامعه است و باید دولت به جای آن به دنبال - لرزه گیر چدنی - گرفتن مالیات از ثروتمندان باشند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

عزیزی در پایان گفت: افزایش درآمدهای مالیاتی امر خوبی است اما دولت باید از اقشار توانمند - لرزه گیر چدنی - مالیات بگیرد و معافیت های مالیاتی را حذف - لرزه گیر چدنی - نمایند. دوم معافیت مناطق آزاد را نیز ساماندهی کنند. ضمن اینکه می توان با ایجاد پایه های - لرزه گیر چدنی - جدید مالیاتی درآمدهای مالیاتی را افرایش داد. مالیات هایی نظیر مالیات بر عایدی سرمایه از اینگونه مالیات ها است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن