لرزه گیر مهاردار pn16

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00292.html
لرزه گیر
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

افزایش ۴۰ درصدی بازرسی‌‌ها و رشد ۴۵ درصدی پروند‌ه تخلفات بازار

رئیس سازمان حمایت با اشاره به اینکه بانک مرکزی تورم ناشی از افزایش قیمت بنزین را ۴ درصد اعلام کرده، گفت:‌ بازرسی‌ها نسبت به گذشته حدو ۴۰ درصد و پرونده‌ تخلفات نیز ۴۵.۵ درصد افزایش یافته است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از شاتا، عباس تابش در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار اظهار - لرزه گیر مهاردار pn16 - داشت:‌ در هفته بعد از افزایش قیمت بنزین نسبت به هفته قبل آن، تعداد بازرسی های های بازرسان سازمان حمایت در سطح کشور، 39.6 درصد افزایش یافته است. در همین راستا تعداد پرونده های متشکله - لرزه گیر مهاردار pn16 - 45.5 درصد و همچنین ارزش - لرزه گیر مهاردار pn16 - ریالی پرونده های متشکله نیز 193.44 درصد با رشد مواجه بوده است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی ادامه داد: پس - لرزه گیر مهاردار pn16 - از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین، جلسه تنظیم بازار با این ذهنیت که جلوی بار روانی که بر اثر برخی سودجویی ها ایجاد می شود، گرفته شده و تشکیل - لرزه گیر مهاردار pn16 - جلسه داد. بر اساس اعلام بانک مرکزی اجرای طرح افزایش قیمت بنزین، 4 درصد تورم در پی خواهد داشت و مرکز پژوهش های بازرگانی این تورم را 4.1 مستقیم و 1.7 غیرمستقیم اعلام کرده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس سازمان حمایت افزود: طرح تشدید بازرسی در این راستا و در سطح استانها در حال اجراست، از استانها خواستیم که از ابزار بورس استفاده کنند که بورس عامل افزایش قیمت ها نشود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

تابش خاطرنشان کرد: از سرمنشا کالا روند قیمتی را مورد بازرسی و رصد قرار می دهیم که آمار نشان می دهد در 7 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال 97 تعداد بازرسی ها 12.7 درصد افزایش یافته است و تعداد پرونده های متشکله 56.6 و ارزش ریالی پرونده ها 73 درصد افزایش داشته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اعلام کرد: روند قیمتی 53 قلم از 100 قلم کالای - لرزه گیر مهاردار pn16 - اساسی و مورد نیاز مردم که مورد رصد روزانه است، کاهشی است، 16 مورد افزایش آن بالای 5 درصد بوده است و قیمت 22 قلم ثابت بوده است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

معاون وزارت صمت تصریح کرد: با اجرای طرح افزایش قیمت بنزین، اثرات روانی روی کالا و خدمات تاثیری نداشته و مدیریت اعمال شده است و با توجه با ابلاغ عدم افزایش قیمت به - لرزه گیر مهاردار pn16 - 96 انجمن و تشکل بخش خصوصی، خوشبختانه انجمن های مختلف صنفی و صنعتی کشور همکاری خوبی داشته اند که امیدوارم این روند تداوم داشته یابد

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن