لرزه گیر مهاردار یزد

جهت خرید انواع فلنج در یزد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00212.html
لرزه گیر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

دولت باید از صنایع مهم کشور حمایت کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، بر لزوم توجه کشور به تولید کالاهای مشابه وارداتی تأکید کرد و گفت: دولت باید از صنایع مهم کشور حمایت کند.

نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، - لرزه گیر مهاردار یزد - بر لزوم توجه کشور - لرزه گیر مهاردار یزد - به تولید کالاهای مشابه وارداتی تأکید کرد و گفت: 5 قانون محکم و قوی در رابطه با فضای کسب و کار در کشور داریم که در زمینه حمایت از تولید کالاهای داخلی به خصوص کالاهای تحریمی - لرزه گیر مهاردار یزد - است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

این نماینده مجلس افزود: باید با حمایت از صنایع تولیدی اثرگذار نظیر صنایع فولاد، آنها را تشویق به صادرات کنیم؛ چراکه رونق تولید کشور با - لرزه گیر مهاردار یزد - حمایت از صنایع و صادرات کالا ایجاد می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نماینده مردم ارومیه در مجلس دهم با حمایت از راه‌اندازی خط تولید نورد گرم در کشور تأکید کرد: باید از صنایع آهن و فولاد به این دلیل که صنایع موتور پیشرفت - لرزه گیر مهاردار یزد - کشور هستند، حمایت و از کارخانجات این محصولات به دلیل اشتغال‌زایی فراوانی که دارند صیانت کنیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی با بیان اینکه تولید نورد گرم در کشور، گامی مهم - لرزه گیر مهاردار یزد - در کاهش واردات این محصول است، افزود: در حال - لرزه گیر مهاردار یزد - حاضر این - لرزه گیر مهاردار یزد - محصول در صنایع مهمی نظیر - لرزه گیر مهاردار یزد - خودروسازی و نفت و گاز استفاده - لرزه گیر مهاردار یزد - می‌شود؛ بنابراین تولید آن باعث کاهش واردات خواهد شد؛ ضمن اینکه به کاهش قیمت تمام‌شده محصولات صنایع خودروسازی و صنعت نفت نیز کمک می‌کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این نماینده در پایان درخصوص سنگ‌اندازی برخی‌ها در مسیر تولید کالاهایی نظیر نورد گرم که وارداتی هستند، بیان کرد: باید - لرزه گیر مهاردار یزد - با کسانی که با تولید - لرزه گیر مهاردار یزد - اینگونه محصولات مخالفت می‌کنند، برخورد شود. امیدواریم با پیگیری‌های مجلس، تولید این محصولات در کشور افزایش یابد تا گامی در مسیر اشتغال‌زایی برداشته شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*.حمایت مجلس از تولید کالاهای استراتژیک وارداتی در داخل کشور

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

عبدالله رضیان، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نیز درخصوص حمایت مجلس از تولید کالای استراتژیک وارداتی گفت: در این زمینه مجلس نمی‌تواند رأساً وارد شود و دولت باید با ارائه لایحه زیرساخت‌های حمایت از بخش‌های استراتژیک صنعت را فراهم کند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی افزود: یکی - لرزه گیر مهاردار یزد - از راه‌های حمایت از صنایع استراتژیک دادن یارانه به آنهاست؛ - لرزه گیر مهاردار یزد - البته در - لرزه گیر مهاردار یزد - این زمینه دولت باید به مجلس فشار بیارود تا شرایط را مهیا کند و اگر نیاز به قانون‌گذاری نیز باشد، مجلس دریغ نخواهد کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با تأکید بر حمایت از صنایع فولادی کشور در تولید محصولات استراتژیکی نظیر نورد گرم، گفت: حمایت از بخش خصوصی و صنایع فولاد یکی از کارهای اصلی مجلس است؛ به‌طور مثال تولید محصولاتی نظیر لاستیک خودرو و - لرزه گیر مهاردار یزد - نورد گرم که در بدنه - لرزه گیر مهاردار یزد - خودرو کاربرد دارد، به‌طور مستقیم در اقتصاد کشور مؤثر است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

نماینده مردم قائم شهر در - لرزه گیر مهاردار یزد - مجلس شورای اسلامی با تأکید بر نگاه حمایتی مجلس به صنعت فولاد سازی کشور، بیان کرد: ما با مشکلات صنایع بزرگی نظیر - لرزه گیر مهاردار یزد - فولاد و خودروسازی آشنا هستیم و در زمینه رفع مشکلات برنامه‌ریزی‌هایی به‌خصوص در لایحه بودجه کشور در حال انجام است؛ چراکه - لرزه گیر مهاردار یزد - اکثر مشکلات صنایع - لرزه گیر مهاردار یزد - بزرگ مربوط به بودجه است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی در خصوص روند کُند مجوز دادن برای تولید محصولات استراتژیک صنایع فولاد، گفت: مجلس در زمینه اعطای سریع مجوز به صنایع استراتژیک، رایزنی‌هایی با وزارت صنعت، معدن و تجارت داشته و فشارهایی به وزارتخانه آورده است؛ زیرا عمده مشکلات - لرزه گیر مهاردار یزد - صنایع - لرزه گیر مهاردار یزد - مربوط به روند کند اعطای مجوز است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این نماینده مجلس درخصوص سنگ‌اندازی برخی‌ها در تولید نورد گرم نیز اظهار کرد: متأسفانه وضعیت در خصوص خیلی از کالاهایی که مشابه خارجی دارند و استراتژیک نیز هستند، اینگونه است؛ بنابراین جلساتی با وزارت صمت و - لرزه گیر مهاردار یزد - تولیدکنندگان در جهت رفع این مشکل در حال انجام است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن