لرزه گیر مهاردار کرج

جهت خرید انواع فلنج در کرج و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00231.html
لرزه گیر
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱

تشکیل ٢ هزار پرونده تخلف صنفی طی ۲ هفته اخیر در استان تهران

معاون بازرسی سازمان صنعت استان تهران از ١٧هزار بازرسی و تشکیل ٢هزار پرونده در دوهفته اخیر خبر داد و گفت: عدم درج قیمت و گران فروشی بیشترین دلیل تخلفات بوده است.

عزیزالله فضلی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در خصوص آمار بازرسی های سازمان صنعت استان تهران در دو هفته اخیر، اظهارداشت: از ٢٥ آذر ماه طرح نظارتی - لرزه گیر مهاردار کرج - بازار برای کنترل قیمت - لرزه گیر مهاردار کرج - ها شروع شد که تا اطلاع ثانوی نیز و به نوعی تا عید این بازرسی ها - لرزه گیر مهاردار کرج - ادامه دارد. 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی ادامه داد: در - لرزه گیر مهاردار کرج - گشت های نظارتی تعزیرات، پلیس - لرزه گیر مهاردار کرج - امنیت اقتصادی، سازمان - لرزه گیر مهاردار کرج - اصناف، اتحادیه های مربوطه، - لرزه گیر مهاردار کرج - آژانس های اتومبیل کرایه و پیک های موتوری نیز همکاری دارند که در این دو هفته گذشته ١٧ هزار بازرسی انجام و ٢هزار پرونده تخلف تشکیل شده است. 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

معاون بازرسی و نظارت سازمان - لرزه گیر مهاردار کرج - صنعت استان تهران با اشاره به اینکه ٣٥٨ - لرزه گیر مهاردار کرج - بازرسی مشترک با تعزیرات انجام شده است، گفت: عمده تخلفات و پروندهای تشکیل شده مربوط به حمل و نقل درون شهری، آژانس های اتومبیل کرایه، پیک های موتوری و وانت بارهای درون شهری است 

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

به گفته وی، نوسانات ناشی از تغییر فصل و شرایط جوی و تأثیر آن بر روی قیمت میوه و گرانی نان و گاز مایع از موارد دیگری است که بیشترین تخلف در این حوزه گزارش شده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

افضلی در خصوص تخلفات گزارش شده مربوط به چه موضوعاتی است، بیان کرد: عمده - لرزه گیر مهاردار کرج - تخلفات انجام شده در پرونده هایی که تا کنون تشکیل شده است، مربوط به عدم درج قیمت بر روی کالا و گران فروشی بوده است. بر همین اساس سامانه ستاد خبری ١٢٤  در شرایط فعلی از ٧صبح تا ساعت ٢٢ همکاران این بخش برای پاسخگویی و ثبت شکایات مردم حضور دارند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی تصریح کرد: از ساعت ٢٢تا ٧صبح نیز مردم  از طریق پیامک می توانند شکایات خود را اعلام و ثبت کنند. همچنین سامانه نرم افزاری ir.124  نیز در اپلیکیشن آپ نیز مردم می توانند شکایات خود را ثبت و با دریافت کد رهگیری، نحوه رسیدگی و برخورد با - لرزه گیر مهاردار کرج - شکایت خود را نیز می توانند در این اپلیکیشن پیگیری - لرزه گیر مهاردار کرج - کنند. 

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

معاون بازرسی سازمان صنعت استان تهران در پایان تأکید کرد: بررسی شکایات و پرونده های این طرح نظارتی بر اساس قول سازمان تعزیرات، قرار است خارج از نوبت رسیدگی شود ولی از آمار تعداد پرونده هایی که تا کنون بررسی - لرزه گیر مهاردار کرج - شده اطلاعی نداریم - لرزه گیر مهاردار کرج - زیرا در اختیار تعزیرات است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/ 

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن