لرزه گیر مهاردار پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00224.html
لرزه گیر
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

حمایت مجلس از تولید کالاهای استراتژیک وارداتی در داخل کشور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر حمایت از صنایع فولادی کشور در تولید محصولات استراتژیکی نظیر نورد گرم، گفت: حمایت از بخش خصوصی و صنایع فولاد یکی از کارهای اصلی مجلس است.

عبدالله رضیان، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار - لرزه گیر مهاردار پمپ - اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در خصوص حمایت مجلس از تولید کالای استتراتژیک وارداتی گفت: دولت - لرزه گیر مهاردار پمپ - باید زیرساخت های حمایت از بخش های استراتژیک صنعت را فراهم کند. با اینکه مجلس نمی تواند راسا وارد شود اما دولت می تواند با ارائه لایحه از صنایع حمایت نماید.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی افزود: یکی از راه های حمایت از صنایع استراتژیک دادن یارانه - لرزه گیر مهاردار پمپ - به آنهاست. البته در این زمینه دولت باید به مجلس فشار - لرزه گیر مهاردار پمپ - بیارود تا شرایط را محیا کن و اگر نیاز به قانون گذاری نیز باشد، مجلس دریغ نخواهد کرد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی - لرزه گیر مهاردار پمپ - با تاکید بر حمایت از صنایع فولادی کشور در تولید محصولات استراتژیکی نظیر نورد گرم، گفت: حمایت - لرزه گیر مهاردار پمپ - از بخش خصوصی و صنایع فولاد یکی از کارهای اصلی مجلس است. به طور مثال تولید محصولاتی نظیر لاستیک خودرو و نورد گرم که در بدنه خودرو کاربرد دارد، به طور - لرزه گیر مهاردار پمپ - مستقیم در اقتصاد کشور موثر است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای - لرزه گیر مهاردار پمپ - اسلامی با تاکید بر نگاه حمایتی مجلس به - لرزه گیر مهاردار پمپ - صنعت فولاد سازی کشور، - لرزه گیر مهاردار پمپ - بیان کرد: ما با مشکلات صنایع بزرگی نظیر فولاد و خودروسازی آشنا هستیم. در زمینه رفع مشکلات برنامه ریزی های به خصوص در لایحه بودجه کشور در حال انجام است، چراکه اکثر مشکلات صنایع بزرگ مربوط به بودجه است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در خصوص روند کند مجوز دادن به تولید محصولات استراتژیک صنایع فولاد، گفت: مجلس در زمینه اعطای سریع مجوز به صنایع استراتژیک، رایزنی هایی با وزارت - لرزه گیر مهاردار پمپ - صنعت، معدن و - لرزه گیر مهاردار پمپ - تجارت داشته و فشارهایی به وزارتخانه آورده است. زیرا عمده مشکلات صنایع مربوط به روند کند اعطای مجوز است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این نماینده مجلس در خصوص سنگ اندازی برخی ها در تولید نورد گرم نیز تاکید کرد: متاسفانه وضعیت در - لرزه گیر مهاردار پمپ - خصوص خیلی از کالاهایی که مشابه خارجی دارند و استراتژیک نیز هستند، اینگونه است. بنابراین جلساتی با وزارت صمت و تولیدکنندگان در جهت رفع این مشکل در حال انجام است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن