لرزه گیر مهاردار قم

جهت خرید انواع فلنج در قم و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00165.html
لرزه گیر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

افزایش ۵ برابری مبادلات تجاری ایران و عمان

وزیر صنعت گفت: هیئتی که امروز از عمان در ایران حضور دارد، بزرگترین هیئتی است که طی سالهای گذشته از عمان وارد ایران شده که بخش خصوصی، تجار و صادرکنندگان عمان این هیئت را همراهی کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، رحمانی در هجدهمین اجلاس کمسیونهای مشترک همکاری های اقتصادی ایران و سلطنت عمان اظهارداشت: هیئتی که امروز از عمان در ایران حضور دارد، بزرگترین هیئتی است که طی سالهای - لرزه گیر مهاردار قم - گذشته از عمان - لرزه گیر مهاردار قم - وارد - لرزه گیر مهاردار قم - ایران شده که بخش خصوصی، تجار و صادرکنندگان عمان این هیئت را همراهی کرده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: امیدواریم در مزاکرات هیئت عمان با بخش خصوصی ایران از - لرزه گیر مهاردار قم - این موقعیت استفاده و - لرزه گیر مهاردار قم - از ظرفیت‌های موجود کشور، مداکرات خوبی انجام شود. در مذاکرات دوجانبه فقط تسهیل کننده بوده و اتاق بازرگانی ایران ادامه و انجام مذاکرات را در اختیار دارند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وزیر صمت خاطر نشان کرد: ایران تحت - لرزه گیر مهاردار قم - تدابیر مقام معظم رهبری و رئیس جمهور به توسعه روابط با کشورهای همسایه و اسلامی به ویژه عمان اهتمام ویژه دارد. بر همین اساس برای تخقق اهداف و سیاست‌های دو کشور و همکاری نزدیک و گسترش فعالیت‌های سیاسی اقتصادی و فرهنگی جایگاه ویژه‌ای دارد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رحمانی افزود: جهت گیری این کمیسیون باید برای افزایش سطح تجاری و رفع موانع و فرصت‌های جدید همکاری و راه کارهای مناسب و نیازها و علایق دو کشور باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: در سالهای اخیر تجارت - لرزه گیر مهاردار قم - دو کشور رو به افزایش بوده ولی حجم فعلی مبادلات متناسب با علایق و ظرفیت‌ها و توانمندی دو کشور نیست و باید افزایش یابد. همکاری دو کشور در تجارت و سرمایه گذاری و گردشگرد و خدمات فنی و مهندسی افزایش یابد. 5 میلیارد دلار ظرفیت برای مبادلات بین ایران و عمان وجود دارد که در حال حاضر این رقم یک میلیارد دلار است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وزیر صمت گفت: باید کمیته مشترک دو کشور برای - لرزه گیر مهاردار قم - پیگیری این توافقات با ریاست سازمان توسعه تجارت و نماینده عمان تشکیل و نقشه راهی طراحی شود.زیرا ایران ظرفیت‌های کم - لرزه گیر مهاردار قم - نظیری در خوزه کشاورزی، صنایع تبدیلی، خدمات مهندسی، موقعیت جغرافیایی ظرفیت‌های مناسبی منطقه‌ای وجود دارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رحمانی با اشار به اراده - لرزه گیر مهاردار قم - ایران و سیاست‌های تجاری کشور برای توسعه روابط تجاری با عمان برای تأمین نیازهای دو کشور، تصریح کرد: عمان را به عنوان یک موقعیت منطقه‌ای برای توسعه روابط با کشورهای همسایه عربی و افریقا و شمال افریقا می‌دانیم که توافقات مختلفی با کشور‌های خلیج فارس، آسیای - لرزه گیر مهاردار قم - میانه با جنوب ایران و - لرزه گیر مهاردار قم - کشورهای خلیج فارس و افریقایی انجام شده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی با اشاره به حل مشکلات بندری و دریایی و همچنین صدور ویزا و اقامت برای تجار ایرانی در عمان خاطرنشان کرد: در خصوص نقل و انتقال پول میان دو کشور و تجار مشکلاتی وجود - لرزه گیر مهاردار قم - دارد که امیدواریم با توجه - لرزه گیر مهاردار قم - به حضور رئیس کل بانک مرکزی عمان و نشستهای مشترک این موضوعات نیز حل شود. همچنین امیدواریم - لرزه گیر مهاردار قم - با - لرزه گیر مهاردار قم - امضای توافقات بندری و کشتیرانی فعالیت های بین دو کشور گسترش و برنامه ریزی های لازم در این خصوص انجام شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر صنعت ادامه داد: علاوه بر مشارکت در زمینه تولید و صادرات کالاهای - لرزه گیر مهاردار قم - باکیفیت صنعتی و کشاورزی - لرزه گیر مهاردار قم - مورد نیاز عمان، شرکت های خدمات فنی - لرزه گیر مهاردار قم - مهندسی ایران - لرزه گیر مهاردار قم - نیز از توانمندی مناسبی برای حضور در پروژه های عمان - لرزه گیر مهاردار قم - برخوردار هستند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رحمانی با اشاره به مناطق آزاد دو کشور و امکانات مناسبی که برای سرمایه گذاری‌های مشترک از این طریق وجود دارد، گفت: این بنادر از خطوط ترانزیتی مناسبی برخوردار هستند که باید از این ظرفیت برای روابط تجاری بین دو کشور استفاده کنیم. همچنین در سفر خود به کشور عمان برای گسترش روابط و مسائل مناطق - لرزه گیر مهاردار قم - آزاد دو کشور صحبتهایی انجام شده و مشکلاتی که در گذشته وجود داشت در حال حاضر رفع شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در - لرزه گیر مهاردار قم - خصوص جلسات مشترک دو کشور و بخش خصوصی ایران و عمان اظهار داشت: استانهای مرزی دو کشور ظرفیتهای مناسبی برای همکاری و توسعه روابط تجاری مشترک دارند که هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، خوزستان و حتی استان فارس در ایران با داشتن اشتراکات فرهنگی، زبانی و تاریخی با بخشی از مردم عمان می‌توانند در توسعه مناسبات بین دو کشور نقش مهمی داشته باشند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن