لرزه گیر مهاردار شیراز

جهت خرید انواع فلنج در شیراز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00339.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

باغ های سیب به زیر برف رفت / محصولات باغداران در حال از بین رفتن است

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: باتوجه به اینکه سازمان هواشناسی بارش برف اخیر را پیش بینی نکرده بود و به طور معمول در این فصل چنین برفی نمی آید باغداران انتظار چنین برفی را نداشته اند و حجم زیادی از سیب ها روی درختان باقی مانده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، نیاورانی رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی در نشست خبری دوازدهمین دوره جشنواره ارگانیک ایران اظهار کرد: برخی از محصولات کشاورزی تولید شده در - لرزه گیر مهاردار شیراز - کشورمان به صورت طبیعی ارگانیک هستند و باقیمانده سموم و کود شیمیایی ندارند که این محصولات بازارپسندی مناسبی در کشورهای اروپایی دارند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی افزود: فرهنگ تولید و مصرف محصولات ارگانیک در ایران جا افتاده است زیرا مردم برای سلامت خود ارزش قائل هستند و با مصرف محصولات ارگانیک از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی در ارتباط با امضای موافقتنامه ایران با اتحادیه اورآسیا گفت: در حالیکه مقامات ایرانی از امضای موافقتنامه با این اتحادیه ابراز رضایت کرده و می‌گویند برای صادرات به 125 کالا از اعضای این اتحادیه اقتصادی امتیاز گرفته‌اند و تنها در 85 قلم به آنها امتیاز داده‌اند اما باید توجه - لرزه گیر مهاردار شیراز - داشت که در صورتی که به صورت توناژ - لرزه گیر مهاردار شیراز - به این موضوع دقت کرد مشخص می شود که میزان صادرات آنها بیشتر از - لرزه گیر مهاردار شیراز - ایران خواهد - لرزه گیر مهاردار شیراز - بود به طوریکه میزان صادرات گندم به ایران می‌تواند رقم بسیار قابل توجهی باشد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی افزود: - لرزه گیر مهاردار شیراز - در شرایطی که ایران به سر می‌برد اجرای چنین تفاهمنامه‌ای می‌تواند خود روزنه امیدی برای تجار و صادرکنندگان باشد؛ هر چند که می‌توانستیم - لرزه گیر مهاردار شیراز - این قرارداد را به شکل بهتری اجرا کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نیاورانی همچنین با اشاره به بارش برف های اخیر در کشور اظهار داشت: باتوجه به اینکه سازمان هواشناسی بارش این برق را پیش - لرزه گیر مهاردار شیراز - بینی نکرده بود و به طور معمول در این فصل چنین برفی نمی آید باغداران انتظار چنین - لرزه گیر مهاردار شیراز - برفی را نداشته اند و حجم زیادی از سیب ها روی درختان باقی مانده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود: - لرزه گیر مهاردار شیراز - لازم است دولت کشاورزان را یاری کند که بتوانند محصولات خود را برداشت کنند تا از از بین رفتن حجم زیادی از این محصولات و دست رنج باغداران جلوگیری به عمل آید. 

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای - لرزه گیر مهاردار شیراز - پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن